Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Největší Apple novinky z WWDC 2022
Apple naplnil naše očekávání a v průběhu své letošní tradiční vývojářské konference v Cupertinu vyrukoval s updatem svého nejprodávanějšího notebooku - modelu MacBook Air. Co se na něm změnilo a co dalšího jsme se na akci dozvěděli o budoucnosti ukousnutého jablíčka?




Apple MacBook Air M2
Nový MacBook Air to nebude mít jednoduché. Navazuje totiž na excelentní MacBook Air z roku 2020, který s přehledem vládl (a stále vládne) velké většině žebříčků nejlepších laptopů na trhu. Proč? Díky své ideální kombinaci výkonu, ceny, výdrže, zpracování a skladnosti. Co zůstalo u nového modelu při starém a co se naopak změnilo?
Design MacBook Air
Na první pohled se toho na těle přístroje změnilo až až, což u Apple nebývá zvykem. MacBook Air si koneckonců drží svou linii už déle než 10 let. Nový model je však jiný a plíživými kroky nabývá podoby svého výkonnějšího sourozence - MacBook Pro.
Pryč je tradiční klínový tvar těla se silnější zadní částí zužující se směrem dopředu - nový model je pěkně rovnoměrný a krabicovitý a pyšní se výškou pouhopouhých 11,3 mm. Odolné hliníkové tělo zabírá až o 20 % místa méně než model předcházející a laptop je dokonce i o něco lehčí. Kdo měl kdy šanci si MacBook Air z roku 2020 osahat, ví, že to rozhodně není žádný cvalík. Naopak, je to jeden z nejskladnější notebooků vůbec. A o to působivější je pak jeho nástupce.
Klávesnice a touchpad nedoznaly žádných změn (kromě větší čtečky otisků prstů), ale návrat hlásí nečekaně jeden staronový port - MagSafe 3. Nabíjecí zdířka, ke které se kabel připojuje magnetem. Zdířka, která vám jednou, až o kabel nevyhnutelně zakopnete, dost možná zachrání notebook před jistou smrtí. Nabíjení skrze MagSafe také znamená, že budete mít k dispozici hned dva volné USB-C Thunderbolt porty - a s tím už se dá běžně fungovat. S jedním to bylo složitější, USB hub byl nezbytností. Nakonec zmiňme, že Apple se nejenže nezbavil audio jacku, jak je poslední dobou zvykem, ale dokonce jej vylepšil a jack nyní podporuje i sluchátka s vysokou impedancí. Bravo.

Výkon MacBook Air a M2 čip
Hlavním důvodem pro přechod na nový model ale nebude jeho vzhled nebo nový konektor, bude to jeho výkon. MacBook Air se díky své popularitě stane vůbec prvním zařízením běžícím na nejnovějším procesoru od Apple s označením M2.
Čip M1 byl po svém oznámení naprostým zjevením. Kombinoval impozantní výkon a nízkou spotřebu a nepřehříval se. Dokázal si poradit s čímkoliv - od střihu videí až po úpravu fotek ve vysokém rozlišení. Konkurenční Intel a AMD mohly jen závidět.
M2 staví na síle svého předchůdce a ve všech ohledech ho převyšuje. Čip disponuje 8jádrovým CPU a až 10jádrovým GPU a honosí se až o 18 % rychlejším CPU a o 35 % výkonnějším GPU než M1. To vše se srovnatelnou spotřebou. Ne, není to takový šok, jakým bylo představení M1, ale je dobré vědět, že Apple nestagnuje a zlepšuje, co se dá.
Konkrétně v MacBook Air pak bude čip fungovat bez větráčků - nový model bude stejně tichý jako ten předcházející.

Displej a webkamera
Ani u obrazovky nezůstal pixel na pixelu. Lesklý Liquid Retina displej nepatrně povyrostl z 13,3 palců na 13,6 palců, jeho rozlišení se zvedlo z 2560 × 1600 na 2560 × 1664 a jeho maximální jas ze 400 nitů na 500 nitů. Černé okraje se lehce zúžily a horní část obrazovky nyní obývá kontroverzní výřez pro webkameru známý z iPhonů.
Webkamera byla jedním z nejslabších míst minulé generace MacBook Air. Její obraz připomínal předminulé desetiletí a bez pořádného světla byl prostě tragický. Kamera se nyní dočkala upgradu na rozlišení 1080p a Apple slibuje za horších světelných podmínek až dvojnásobně vyšší kvalitu. Už bylo na čase.

Výdrž MacBook Air
MacBook Air s M1 čipem nám zpravidla vydrží na jedno nabití celý den práce. Záleží samozřejmě na náročnosti používaných programů a na nastavení jasu, ale dlouhá výdrž byla vždy jednou z hlavních devíz tohoto modelu. Nová generace by na tom měla být minimálně stejně tak dobře. Apple mluví až o 18 hodinách přehrávání videa (stejně jako u předcházejícího Air) a my nemáme důvod jejich tvrzení zpochybňovat.
MacBook Air s M2 čipem pak naplno využívá MagSafe 3 portu a podporuje rychlé (až 67W) nabíjení. Se správným adaptérem se na 50 % dostanete vcukuletu - po 30 minutách nabíjení.
Cena a dostupnost MacBook Air
Nový MacBook Air by měl být k dispozici v červenci tohoto roku ve čtyřech barvách - vedle tradiční stříbrné, šedé a zlaté, nově také v inkoustově černé. Jeho cena bude začínat na 36 990 Kč.
MacBook Air tedy opouští zónu cenově dostupných notebooků a odvážně šplhá výš. Straší-li vás vyšší cenovka, nezoufejte - starší model s M1 čipem zůstává v nabídce i nadále, a to hned o sedm tisíc levněji. Dost možná vás tak při výběru nového zařízení čeká dilema, zda si připlatit, nebo se vydat cestou ověřené klasiky s nižší cenovkou. Níže jsme pro vás proto vypíchli základní rozdíly.
MacBook Air M1 (2020) vs. MacBook Air M2 (2022)
MacBook Air M1 | MacBook Air M2 | |
Cena | 29 990 Kč | 36 990 Kč |
Displej | 13,3" IPS, 2560 × 1600, 400 nitů | 13,6" IPS, 2560 × 1664, 500 nitů |
Výkon | M1, 8jádrové CPU, 7jádrové GPU | M2, 8jádrové CPU, až 10jádrové GPU |
Výška | 4,1 - 16,1 mm | 11,3 mm |
Váha | 1,29 kg | 1,24 kg |
Webkamera | 720p | 1080p |
Výdrž | až 18 hodin přehrávání filmů | až 18 hodin přehrávání filmů |
Nabíjení | USB-C | MagSage 3, USB-C, podpora rychlého nabíjení |


Apple MacBook Pro M2
Vedle MacBook Air se menší modernizace dočkal také druhý nejprodávanější notebook od Apple - MacBook Pro. I jemu byl přislíben čerstvý M2 čip. Nový model s ním má být až o 40 % výkonnější než předcházející MacBook Pro. Bude tudíž přímo dělaný pro multitasking a pro práci s velkými soubory. Díky zabudovanému systému aktivního větrání by měl laptop podávat konzistentně vysoké výkony - bez přehřívání.
Apple nakousnul i hraní her, ale v této oblasti jsme stále skeptičtí a budeme se raději držet klasických Windows počítačů s dedikovanými grafickými kartami.
Výdrž MacBook Pro by měla být ještě o něco lepší než u výše zmíněného Air - Apple mluví až o 20 hodinách přehrávání videa. Z nějakého důvodu zde však chybí MagSafe a nabíjení je možné pouze přes klasické USB-C.
Vše ostatní zůstává při starém: čeká na vás 13,3palcový IPS displej s rozlišením 2560×1600, dva USB-C Thunderbolt porty, jeden sluchátkový jack a nad klávesnicí samozřejmě také kultovní Touch Bar.
Nový MacBook Pro by měl dostupný přibližně za měsíc, tedy v červenci, a jeho cena bude začínat na 38 990 Kč, což je až nebezpečně blízko právě oznámeného MacBook Air.


macOS 13 Ventura
Co nového ukuchtil Apple na poli software? Začněme u macOS - operačního systému pro počítače - a jeho iminentního přechodu z Monterey na Venturu.
Stage Manager
Největším tahákem nové verze bude Stage Manager - nástroj pro multitasking, který vám automaticky zorganizuje a zpřehlední otevřená okna. To hlavní právě používané okno umístí do středu obrazovky a ta zbylá budete mít na dosah kurzoru po její levé straně. Okna budete moct různě přetahovat, zvětšovat a zmenšovat a nakonec i ukládat do skupin a jednoduše mezi nimi přepínat. Jsme zvědaví, jak to vše bude fungovat v praxi, na videu to bez pochyb působilo prakticky.

Freeform
Dále nás zaujala aplikace Freeform, což není nic jiného než virtuální tabule. Budete ji moct s kopou dalších uživatelů využívat pro svůj brainstorming. Každý na ni bude moct ve stejnou chvíli psát a kreslit a vkládat všelijaké obrázky, videa nebo soubory PDF, a to ať už z Macu, z iPadu nebo z iPhonu.

Continuity Camera a FaceTime Handoff
Další užitečnou funkcí, na které Apple momentálně pracuje, je možnost použít svůj iPhone (11 a novější) místo počítačové webkamery. V prodeji se objeví stojany, do kterých svůj mobil usadíte a které se snadno připnou na váš MacBook, respektive na monitor vašeho stolního PC. Vše poběží bezdrátově a počítač automaticky pozná, kdy zrovna chcete využít mobil namísto zabudované webkamery.
Benefitem nebude pouze vysoká kvalita videa, ale také fakt, že telefon nemusí snímat pouze vás - jeho ultraširoký objektiv může zároveň zabírat i váš stůl - spolu s dokumenty, které chcete někomu ukázat, nebo s čímkoliv podobným.
A když už jsme u těch videohovorů - macOS 13 přichází také s jednoduchým předáváním hovorů na FaceTime z jednoho zařízení na druhé. Do videohovoru se pustíte na iPhonu cestou z práce a doma jej kliknutím tlačítka přesunete na Mac a budete v něm pokračovat na velké obrazovce.
Drobnosti na závěr
Cestu si na macOS z iOS našly aplikace Počasí a Hodiny a menšího vizuálního faceliftu se dočkalo Nastavení systému.
Safari vám nově umožní sdílet skupiny panelů (otevřených webových stránek) - ať už s vaší rodinou, nebo třeba s kolegy v práci. Ti je pak mohou volně přesouvat, zavírat a případně přidávat nové. A v Safari se také objeví tzv. Passkeys, které vám umožní na internetu používat místo tradičních hesel Touch ID. Celý proces vypadá více než bezpečně (nikdo z vás nemůže heslo dostat, protože jej neznáte) a zároveň přímočaře.
Aktualizace dopadnou i na Zprávy, které vám konečně dovolí smazat zprávu do 15 minut od jejího odeslání, nebo ji alespoň upravit. Dost bylo trapných hrubek, kterých jste si všimnuli přesně sekundu po kliknutí na „Odeslat“. A používáte-li nativní aplikaci Mail, jistě vás potěší možnosti načasovat poslání e-mailu, případně úplné zrušení jeho odeslání.
Update na macOS 13 Ventura bude dostupný zdarma na podzim tohoto roku.


iOS 16
Dlouho očekávaný iOS 16 s sebou přináší řadu změn. Kromě vylepšení velké spousty aplikací se nejvíce těšíme na transformaci těžce zastaralé zamykací obrazovky.
Lock Screen
Zamykací obrazovka bude totiž plně upravitelná. Vyhrajete si s barvami, se styly písma a budete na ni moct umístit kopec widgetů - od kalendáře přes ovládání chytré domácnosti až po počasí.
Mrzí nás stále chybějící možnost přesunu prvků na námi vybraná místa - lze je přesouvat pouze tam, kam určí Apple, ale což, nebuďme nenasytní.
Zamykatelných obrazovek lze mít připravených hned několik a dle situace mezi nimi přepínat. Jedna může být pracovní, druhá osobní a další může sloužit třeba vašemu sportovnímu já. Apple tímto plynule navazuje na stále ještě relativně méně známou funkci Apple Focus, která vám má pomoci v udržení pozornosti na jednu konkrétní činnost.
Personalizace zamykací obrazovky ale není její jedinou změnou - došlo také na notifikace, které se přesouvají do její dolní části. Tam by měly být stále dobře viditelné, a to aniž by překrývaly vaši krásnou plochu. Mezi notifikace se nově zařadí také tzv. Live Activities, které budou například zobrazovat aktuální stav sportovního utkání vašeho oblíbeného mančaftu, cestu blížícího se Uberu nebo právě hrající hudbu.

iMessage
Zprávy v iMessage budou, stejně jako na macOS 13, do 15 minut od odeslání smazatelné a upravitelné. A díky rozšíření funkce SharePlay, která byla původně použitelná pouze v aplikaci FaceTime, budete moct v iMessage spolu se svými přáteli například sledovat filmy na Disney+ nebo poslouchat muziku. A to i kdyby vás dělilo třeba několik tisíc kilometrů.
Vylepšení se dočkalo také diktování. Přechod mezi hlasovým inputem a dopisováním textu na klávesnici by měl být nyní zcela plynulý.

Další novinky
Mapy pokrývají několik nových zemí a objevit by se v nich měly 3D verze pár dalších amerických velkoměst. Naši pozornost ale upoutala především možnost plánování tras s až 15 zastávkami a volný přesun připravených cest napříč zařízeními. Základní náčrt své pouti dáte dohromady doma na Macu a detaily doplníte za jízdy na iPhonu.
Menších a větších změn doznají také Peněženka, Domácnost, nastavování dětského účtu rodiči a sdílení fotek s přáteli a s rodinou. Společným činitelem všech výše zmíněných novinek je uživatelská přívětivost.
Apple se intenzivně věnuje také CarPlay - aplikaci, která by v sobě měla zahrnout naprosto vše kolem auta, na co si vzpomenete. Od ovládání klimatizace a rádia až po aktuální informace o stavu vozu. CarPlay by měla podporovat naprostá většina nových vozidel těch největších značek (Audi, Ford, Volvo atd.).
Aplikace Fitness bude nově přístupná uživatelům iPhone, a to i pokud nemají chytré hodinky. Využije totiž zabudované senzory v mobilním telefonu a bude tak trackovat mimo jiné vámi ušlou vzdálenost a přibližně i třeba počítat množství spálených kalorií. S přesností to nejspíš bude na hraně, ale necháme se překvapit.
Beta verze iOS 16 dorazí v červenci a finální verze nového operačního systému by tu měla být ke konci roku, a to pro všechny iPhony od verze 8 výše.


iPadOS 16
Apple se maximálně soustředí na proměnu iPadů - ze zařízení sloužících primárně pro zábavu na zařízení, která kompletně nahradí váš stolní počítač.
To znamená multitasking, podporu externích monitorů a výrazně rozšířené možnosti nastavení celého systému a těch nejčastěji používaných aplikací. Nově budete moct například měnit přípony u souborů nebo vrátit zpátky kteroukoliv provedenou akci. iPadOS se tak pomalu ale jistě v komplexnosti dotahuje na macOS.
Jednou z oznámených novinek je aplikace Collaboration, která vám umožní v reálném čase sdílet dokumenty, poznámky a designy, na kterých právě pracujete, se svými kolegy. Na iPad dále míří samozřejmě také již zmíněný Freeform, virtuální tabule pro vaše nápady, a Stage Manager, organizátor otevřených oken.
iPadOS 16 by měl být dostupný později tento rok, pravděpodobně na podzim, a to pro iPad a iPad Mini 5. generace a novější, iPad Air 3. generace a novější a pro všechny modely iPad Pro.

watchOS 9
U nejnovější iterace watchOS se toho zas tolik nezměnilo. Čeká na vás například pár nových ciferníků - jeden kouzelně simulující fáze Měsíce a další zase zobrazující planetu Zemi včetně aktuálního pokrytí mraky.
Notifikace už nezakrývají celý displej, ale elegantně vyjíždějí z jeho horní části, a k několika změnám došlo také u metrik sledujících vaše výkony při cvičení (hlavně běhání) a váš spánek.
Součástí nového operačního systému bude aplikace Medication, kterou budete moct využít pro zaznamenávání momentálně používaných prášků a vitamínů. Hodinky vás upozorní, kdy si máte který vzít a také na to, s čím by které neměly interagovat.
Aktualizace na watchOS 9 bude k dispozici na podzim tohoto roku, a to pro chytré hodinky Apple Watch 4 a novější. Stále prodávané Apple Watch 3 mají bohužel smůlu.
Kompletní keynote se všemi novinkami z vývojářské konference Apple WWDC 2022 můžete v angličtině zhlédnout zde:
Mohlo by vás zajímat

Nejlepší a nejprodávanější televize (2023)

Nejočekávanější hry roku 2024

Představení iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max): Vylepšení, která stojí za to

Nejlepší fotomobily současnosti (2023)

Jak moc „strašidelně rychlé“ jsou nové M3 čipy od Apple?

Představení Meta Quest 3: VR headset do každé domácnosti

Nejlepší akční outdoorové kamery pro rok 2023

Nejlepší chytré hodinky (smartwatch) pro rok 2023

Nejlepší mobily současnosti (Samsung, iPhone, Xiaomi a další)

Nejlepší a nejvýkonnější notebooky na trhu (2023)

Nejlepší robotické vysavače pro rok 2023 (na koberce, s mopem i bez)

Nejlepší strategie všech dob (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nové Apple Watch Series 9: Nejzelenější Apple produkt v historii

Nový Google Pixel 8 (Pro): Telefon pro nastupující éru AI

Recenze Samsung Galaxy A54: Nic víc nepotřebujete

Seznámení se s Apple Watch Ultra 2: Ještě o něco extrémnější extrém

Užijte si Vánoce s RTX

Apple Vision Pro: Konečně průlom na poli virtuální reality?

Nejlepší herní notebooky na světě: Výkonu na rozdávání (2023)

Nejlepší hry na mobil: Android i iPhone (2023)

Nejlepší hry roku 2022 (PC, PS5, Xbox, Switch)

Nejlepší PlayStation 4 (PS4) hry všech dob

Představení headsetu Sony PlayStation VR2

Recenze Honor Magic5 Lite: Telefon s nekonečnou výdrží

Nejlepší brýle pro virtuální realitu (2023)

Nejlepší elektrokoloběžky do města i do přírody (2023)

Nejlepší gaučové hry pro dva

Nejlepší RPG hry současnosti (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nejlepší studentské notebooky do školy v roce 2023 (pro děti, středoškoláky, VŠ)

Notebook s dedikovanou grafickou kartou: vyplatí se studentovi připlatit si?

Recenze Samsung Galaxy A34: Lepší než si myslíte

Velké porovnání všech Apple Watch: Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Nejlepší a nejvýkonnější herní mobily (2023)

Nejlepší battle royale - Fortnite, PUBG a kdo dál?

Nejlepší fotoaparáty na natáčení videí a na focení (2023)

Nejlepší hororové hry

Nejlepší lednice pro rok 2023 (americké, vestavné, kombinované a jiné)

Nejlepší levné notebooky pro rok 2023 (na doma, na filmy)

Nejlepší mobily do 3 000, do 5 000 a do 10 000 Kč

Recenze Hogwarts Legacy: RPG ze světa Harryho Pottera

Recenze Samsung Galaxy S23: Nejvýkonnější Android telefon na trhu

Vyplatí se Nintendo Switch v roce 2023?

Žebříček nejlepších tyčových vysavačů 2023

10 nejlepších užitečných aplikací pro Android (2023)

Jak se stát youtuberem a vydělat peníze svým koníčkem?

Jak sestavit (herní) PC?

Luxus, ale chytře: Tipy na elegantní chytré hodinky pro dámy i pány

Nejlepší drony aneb letem světem pilotem (2023)

Nejlepší sluchátka pro rok 2023

OLED vs. LCD LED (QLED, NanoCell, Mini LED): Která TV je lepší?

Stray (Recenze)

5 nejlepších odolných telefonů do nepohody (2024)

Jak funguje bezdrátové nabíjení telefonu?

Nejlepší a nejpoužívanější aplikace pro iPhone (iOS) (2023)

Nejlepší čtečka e-knih pro rok 2023

Nejlepší hry pro virtuální realitu

Nejlepší kancelářské a herní monitory (2023)

Nejlepší projektory a domácí kina (2023)

Největší herní světy

Xiaomi oficiálně představuje řadu Xiaomi 13T

Co je to chytrá domácnost? Zařiďte si (ne)bezpečně chytrou kuchyni, koupelnu i zahradu

Nejlepší fotoaparát pro začátečníka (2023)

Nejlepší grafický tablet na kreslení (2023)

Nejlepší objektivy do každé situace (2023)

PlayStation 5 vs. Xbox Series X/S

Starfield (Preview)

Ubisoft chystá hned čtyři nové Assassin’s Creed hry

Voděodolnost a vodotěsnost (stupně krytí IP)

Chytré hodinky Apple Watch 8 (Recenze)

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 (Recenze)

Jak nahrát hovor na Androidu a v iPhonu?

Jak nalepit ochranné sklo na mobil a jak ho sundat?

Jak platit mobilním telefonem (s NFC i bez něj)?

Jak propojit mobilní telefon a tablet s televizí aneb zrcadlení obrazovky na TV

Jak udělat screenshot (snímek obrazovky) na PC aneb síla print screenu

Jak vyčistit počítač a notebook od prachu a jiných nečistot?

Jak vyčistit úložiště v mobilním telefonu (Android i iPhone)?

Jak vysušit utopený mobilní telefon? Rýže a další bezpečné metody

Nejlepší hry na PC

Nejlepší klávesnice pro rok 2023

Nejlepší počítačová myš pro rok 2023

Nejlepší reproduktory k počítači a k televizi

Nejlepší tablety pro rok 2023

Nejvýkonnější Mac historie, VR brýle a další novinky od Apple

Práce z domova: Jak se vybavit na home office?

Vyhraj si s výbavou

18 nejlepších aplikací pro chytré hodinky (smartwatch)

Co je to DVB-T2?

Google Pixel Watch a další oznámení z I/O 2022

Jak na nahrávání obrazovky (Android i iPhone)?

Jak spárovat ovladač s televizí a ovládání TV mobilem

Jak udělat screenshot na mobilu (Android i iPhone)?

Jak vyčistit a zrychlit pomalý notebook?

Jak vyčistit konektor, displej nebo reproduktor mobilního telefonu?

Jaké novinky přináší stylová „ohýbačka“ Samsung Galaxy Z Flip5?

Novinky od Samsungu (Z Flip4, Z Fold4 a Watch5)

Staň se influencerem

Vybíráme bezdrátová sluchátka JBL

Vytvořte nedobytnou pevnost

Xiaomi 13 a 13 Pro (Preview)

Čekání je u konce, PlayStation 5 konečně skladem!

Doporučená pozorovací vzdálenost televize dle úhlopříčky aneb jak daleko sedět dle velikosti TV?

Elden Ring (Recenze)

FIFA 23 aneb poslední FIFA od EA

Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro Preview

Google Pixel Watch Preview

iPhone 14, Apple Watch 8 a další novinky z Cupertina

Jak propojit notebook a PC s televizí? (HDMI i bezdrátově)

Jak se dostat do BIOSu (a do UEFI), co tam a jak ho aktualizovat?

Jak snadno spárovat chytré hodinky s mobilním telefonem?

Jak velkou televizi? (úhlopříčka, rozměry a velikost)

Jak vyčistit obrazovku televize? (LED, LCD, OLED)

Nejlepší fitness náramek pro rok 2023

Notebook nejde zapnout? Poradíme, co dělat s černou obrazovkou!

Nová sestava počítačů Microsoft Surface

Nové iPady pro rok 2022

Novinky ze Samsung Galaxy Unpacked 2023 (Z Fold5, Z Flip5, Watch6, Tab S9)

Péče o baterii v notebooku: Kapacita, kondice, kalibrace a výměna za novou

Projektor Samsung The Freestyle (Recenze)

Představení prémiového ohebného telefonu Samsung Galaxy Z Fold5

Připojení jednoho, dvou a více monitorů k notebooku

Tipy na vánoční dárky od WRTECH

Apple AirPods Pro Black Friday

Apple iPad Air 2022 (preview)

Apple iPhone 12 Black Friday

Apple iPhone 13 (Preview)

Apple iPhone 13 Black Friday

Apple iPhone 14 (Plus) Preview

Apple iPhone 14 Pro (Max) Preview

Apple iPhone SE 2022 (Preview)

Apple Mac Studio (preview)

Apple MacBook Air Black Friday

Apple Watch Black Friday

Apple Watch Ultra Preview

CES 2023: Největší technologické novinky

Co je HDR (High Dynamic Range)?

DeLonghi ECAM 22.110 Black Friday

Diablo 4: Jak vypadá nejočekávanější akční RPG posledních 10 let?

Google Pixel Fold, Pixel 7a a Pixel Tablet: Co říkáme na nové kousky od Googlu?

GROHE QuickFix

Jak dlouho vydrží maso v lednici? Kapr, kuřecí i šunka

Lednička přestala chladit? Nebo hřeje z boku, je ní voda či namrzá?

Microsoft Xbox Series Black Friday

Monitor Apple Studio Display (Preview)

Nejočekávanější hry roku 2022

Nejočekávanější hry roku 2023

Novinka od O2 - bezdrátová sluchátka O2 pods+

Novinky od Samsungu 2022

První Apple Event v roce 2022 (preview)

Samsung Galaxy A52s Black Friday

Samsung Galaxy S22 | S22+ | S22 Ultra (preview + srovnání)

Samsung Galaxy Watch Black Friday

Snímková frekvence (FPS)

Sony PlayStation 5 Black Friday

Stabilizace obrazu (IS, OIS, IBIS)

Světelnost objektivu

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 (preview + srovnání)

Xiaomi 13: Přichází nová vlajková loď Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black Friday
