Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Nejlepší brýle pro virtuální realitu (2023)
Brýle pro VR se každým rokem výrazně zdokonalují a nabízejí zvědavým uživatelům stále více pohlcující zážitky. Zahrajete si na nich strhující VR hry, prohlédnete si všeobjímající 360stupňová videa a budete se moct účastnit online schůzek a dokonce i koncertů! Které VR headsety vám to vše zprostředkují nejlépe?


Co je to ta virtuální realita?
Virtuální realita simuluje zážitky, které si v reálném světě jen tak nevyzkoušíte. Ať už kvůli tomu, že by vás to stálo majlant (např. závodění ve sporťácích), nebo čistě z toho důvodu, že některé věci (třeba taková magie a monstra) prostě neexistují.
Ve VR je ale možné všechno a poděkovat za to můžete brýlím pro virtuální realitu a pokročilým ovladačům. Limitem je jen představivost a um vývojářů.
Virtuální realita (VR) vs. rozšířená realita (AR)
Zatímco virtuální realita zcela nahrazuje reálné prostředí něčím novým - virtuálním, rozšířená realita pracuje s okolním opravdovým světem a rozšiřuje ho o určité virtuální prvky - například o Pokémony v populární hře Pokémon GO.
K tomu, abyste si užili imaginární světy virtuální reality, budete potřebovat VR brýle, které vás izolují od okolních vjemů. K vyzkoušení rozšířené reality vám ale postačí klidně i obyčejný chytrý mobilní telefon s kamerou.
Nejlepší VR hry Apple Vision Pro: Revoluce virtuální reality?
-
- 8 450 Kč – 17 147 Kč
- Brýle pro virtuální realitu v 64 obchodech
-
- 13 999 Kč – 17 699 Kč
- Brýle pro virtuální realitu v 1 obchodě
-
- 24 358 Kč – 38 480 Kč
- Brýle pro virtuální realitu v 19 obchodech
-
- 13 490 Kč – 14 990 Kč
- Brýle pro virtuální realitu v 18 obchodech
-
- 14 790 Kč – 17 990 Kč
- Brýle pro virtuální realitu v 16 obchodech
-
- 8 512 Kč – 18 196 Kč
- Brýle pro virtuální realitu v 8 obchodech
-
- 17 200 Kč – 28 620 Kč
- Brýle pro virtuální realitu ve 2 obchodech
-
- 34 999 Kč – 43 212 Kč
- Brýle pro virtuální realitu v 9 obchodech
-
- 12 350 Kč – 16 477 Kč
- Drony v 11 obchodech

Nejlepší VR headset pro každého
Meta Quest 2 (Oculus Quest 2)
- Displeje: LCD
- Rozlišení displejů: 3664 × 1920 px
- Obnovovací frekvence: až 120 Hz
- Hmotnost: 321 g

Meta Quest 2 (v minulosti známý jako Oculus Quest 2) je bezdrátový samostatně fungující VR headset. Není nutné jej mít trvale připojený k počítači a skrývá se v něm dostatek výkonu k tomu, aby rozjel naprostou většinu těch nejlepších VR her a VR zážitků. Víceméně všechny ostatní VR brýle na trhu potřebují ke svému fungování výkonný počítač. Meta Quest 2 nikoliv. Jde proto o tu nejlepší (a nejlevnější) vstupenku do světa VR.
Design a výkon
Headset tvoří obstojně zpracované plastové brýle se zabudovanými prostorovými reproduktory a dva intuitivní ovladače. Brýle váží pouhých 321 gramů a na hlavě sedí díky nastavitelným popruhům docela pohodlně (k dispozici jsou ale také spolehlivější popruhy Meta Quest 2 Elite Strap).
Pohání je dostatečně výkonný mobilní čipset Qualcomm Snapdragon X2 a 6 GB paměti RAM. Na výběr máte buď model se 128 GB volného místa, nebo model s 256 GB.
Displej VR brýlí
Rozlišení LCD displeje činí 1832 × 1920 pixelů na každé oko a obnovovací frekvence dosahuje až plynulých 120 Hz. Jedinou slabinou panelu je užší horizontální zorné pole mající kolem 90 stupňů.

Baterie a konektivita
Výdrž baterie není nijak oslňující a pohybuje se kolem 2-3 hodin. Ohromnou výhodou setu Quest 2 je ale fakt, že jej lze používat nejen jako samostatné zařízení, ale také jako tradiční VR headset připojený kabelem k PC (Link kabel si však musíte dokoupit zvlášť). Připojením k PC si vedle knihovny her na Oculus Quest Store zpřístupníte například také VR hry na Steamu, a to za to stojí, patří mezi ně totiž například Half-Life: Alyx.
Používání VR brýlí
Používání headsetu je extrémně snadné, intuitivní a bezpečné. Zařízení vám dovolí nasnímat své blízké okolí a nakreslit si v něm virtuální hranice, které nesmíte překročit. Nemusíte se tak bát toho, že byste skončili hlavou ve vitríně nebo v televizi.
Brýle a ovladače při používání spolehlivě snímají veškeré vaše pohyby hlavou a rukama a každý VR zážitek je díky tomu parádně pohlcující.
Kdo ocení Meta Quest 2 zdaleka nejvíce?
Všichni! Meta Quest 2 je aktuálně tím nejlepším VR headsetem pro absolutní většinu uživatelů - od úplných začátečníků až po ty nejzkušenější veterány VR. Nabízí dostačující kvalitu obrazu, intuitivní ovládání a povedené prostorové audio.
Hlavní výhodou tohoto zařízení je ale fakt, že funguje i samo o sobě. Nemusíte mít vedle něj doma ještě nabušený herní počítač nebo herní konzoli. Meta Quest 2 je perfektním způsobem, jak si VR ozkoušet se vším, co k tomu patří, a o nic se neošidit.
Meta Quest Pro - stojí za to si připlatit?
Nedávno spatřil světlo světa také nový VR headset od Facebooku, a tím je Meta Quest Pro. Jeho hlavní vylepšení oproti Quest 2 se týkají designu, výkonu a obrazové kvality. Ve všech ohledech jde o vybroušenější zařízení, což se ale podepsalo také na jeho mnohanásobně vyšší ceně.
Brýle Meta Quest Pro nejen lépe vypadají, ale lépe se také nosí. Jsou fyzicky vyváženější - hardware v přední části totiž vyvažuje baterie v zadní části.
Obraz nové Pro verze je barevnější a ostřejší a vše pohání výkonnější procesor Snapdragon XR2+ Gen 1. Změn doznaly také ovladače, které mají nově přímo zabudované senzory pro spolehlivější snímání pohybu a také vylepšenou haptickou odezvu.
Ambicí VR brýlí Meta Quest Pro je poskytnout uživatelům kompletní virtuální meta zážitek, a to jak ve VR, tak i prostřednictvím AR. Hry jsou pouze jednou malou částečkou tohoto cíle. Dalšími složkami jsou například schůzky a práce ve virtuálních kancelářích, sledování filmů na masivních obrazovkách ve virtuálních kinech nebo třeba psaní domácích úkolů na obrazovkách ve vašich virtuálních pokojích.
Jistě je vám jasné, že spousta z těchto věcí zatím neběží zrovna bezchybně a na každém druhém krůčku číhá nějaký zádrhel. Vývojáři a společnosti jako je Facebook se tím ale nenechávají odradit a pomalu ale jistě zlepšují vše, co se zlepšit dá.

Nejlepší VR brýle pro PC
HP Reverb G2
- Displeje: LCD
- Rozlišení displejů: 4320 × 2160 px
- Obnovovací frekvence: až 90 Hz
- Hmotnost: 550 g

HP Reverb G2 je kabelový VR headset pro PC, který nabízí v cenové kategorii do 20 tisíc Kč ten suverénně nejčistší možný obraz.
Design
VR brýle od HP staví na minimalistickém černém designu, který nadchne málokoho. Proč by ale také měl, hlavní je pohodlí. A Reverb G2 s tímto problém opravdu nemají. Ani při delších herních seancích vás nebudou nikde tlačit a ani při prudších pohybech nehrozí, že by vám brýle měly spadnout. Na měkké paměťové pěně se totiž nešetřilo.
Své okolí snímají na brýlích hned čtyři kamery - dvě na předním plastovém hledí a další dvě po stranách. Snímače jsou vysoce závislé na množství okolního světla a v temné místnosti se může stát, že jim nějaký váš pohyb unikne. To je ale spíše výjimečné a v běžném denním světle vše funguje, jak má.
Kromě kamer se na brýlích nacházejí také dva reproduktory, které rozhodně využijete. Nemáte totiž na výběr - brýlím chybí jakýkoliv sluchátkový jack. Ale upřímně, i pokud by tam býval byl, tak byste jej nejspíš stejně nevyužili - zabudovaným reproduktorům totiž nemáme co vyčíst. Podávají čisté hlasité prostorové audio.
Konektivita aneb kabely
HP Reverb G2 jsou na rozdíl od Meta Quest 2 brýle kabelové. A ačkoliv jsou jejich kabely dostatečně dlouhé a ohebné, prostě tam vždycky jsou a při hraní si na ně budete muset dávat pozor.
Brýle fungují jedině po připojení k PC a podporují jak SteamVR, tak i Windows Mixed Reality.
Kvalita obrazu
Otravnou kabeláž naštěstí vykompenzovává vysoce kvalitní a ostrý obraz. HP Reverb G2 sází na dva LCD displeje, z nichž se každý honosí vysokým rozlišením 2160 × 2160 pixelů a slušnou obnovovací frekvencí o 90 Hz. Zorné pole pak dosahuje horizontálně kolem 100 stupňů.
Samotná čísla ale neříkají celou pravdu. Kvalitu obrazu poznáte teprve na vlastní oči, například tak, že jej porovnáte s obrazem z Meta Quest 2 nebo s obrazem z dražšího Valve Index. Herní prostředí je na Reverb G2 barevnější a kontrastnější, postavy uvěřitelnější a texty čitelnější.
Shrnutí
Při výběru brýlí pro virtuální realitu je nutné si jasně určit své priority. Meta Quest 2 je flexibilní bezdrátový set fungující i samostatně a jeho cena je oproti Reverb G2 výrazně nižší.
HP Reverb G2 ale zase nabízí ostřejší obraz, vyšší rozlišení a více komfortu.

VR brýle s nejvyšším rozlišením
HTC Vive Pro 2
- Displeje: LCD
- Rozlišení displejů: 4896 × 2448 px
- Obnovovací frekvence: až 120 Hz
- Hmotnost: 850 g

Myslíte to s virtuální realitou vážně? Pak buďte připraveni na to, že vás to bude něco stát. A tím „něco“ myslíme dost. Bude vás to stát dost. Čímž se dostáváme k prémiovým VR brýlím HTC Vive Pro 2. K brýlím pro profesionály a pro ty největší VR nadšence.
Design HTC Vive Pro 2
Brýle HTC Vive Pro 2 nevynikají zrovna elegantním designem, ale zase je aspoň snadno odlišíte od konkurence. Prim na nich totiž hraje modrá barva a jejich čelní hledí okupuje kopec malých kráterů a dva masivní objektivy. Krátery slouží k tomu, aby vás mohly externí snímače pohybu lépe sledovat a kamery zase k tomu, aby pozorovaly vaše okolí.
Co tomuto VR headsetu chybí na poli estetiky, to pilně dohání ergonomií a komfortem. Na zařízení najdete příjemné plyšové vycpávky a brýle jsou výtečně vyvážené. Problémem ale může být fakt, že se po delším hraní začínají zahřívat. Takže se dost pravděpodobně trochu zapotíte.
A nakonec - i u tohoto modelu je nutné si dávat pozor na to, kam šlapete. HTC Vive Pro 2 jsou totiž primárně kabelové VR brýle. Pokud se tedy nerozhodnete zainvestovat do ne zrovna levného bezdrátového adaptéru.
Virtuální realita v 5K rozlišení
Čím Vive Pro 2 smete ze stolu naprostou většinu svých soupeřů je kvalita obrazu a to nejhlubší ponoření do virtuální reality, jaké si dokážete představit.
Rozlišení na každé oko dělá nemalých 2448 × 2448 pixelů a obnovovací frekvence panelů dosahuje plynulých 120 Hz. Myslete ale na to, že abyste těchto hodnot dosahovali stabilně, budete muset mít doma PC, které překypuje výkonem.
Hry a veškerá média se na těchto brýlích ukazují ve svém nejlepším světle. Barvy jsou čiré, obraz detailní a vše se kolem vás odehrává v té největší plynulosti.
A překvapivě na tom nejsou špatně ani zabudovaná sluchátka přes uši. Problémem však je, že jejich kvalita může kolísat model od modelu a část uživatelů se u nich setkala s nepříjemným bzučením. Dají se ale naštěstí snadno sundat a k headsetu můžete pomocí Bluetooth připojit svá vlastní bezdrátová sluchátka.

Brýle a spol.
Při prohlížení (online) výloh si brzy všimnete, že se headset HTC Vive Pro 2 prodává ve dvou variantách. Cena té první se pohybuje kolem 20 tisíc Kč. Cena té druhé s přídomkem „Full Kit“ ale dosahuje až 36 tisíc Kč.
V základním balení za nižší cenu totiž chybí hned dvě základní věci - externí snímače pohybu a herní ovladače. K tomu, abyste mohli tento headset používat naplno, potřebujete obojí. Pokud ale už máte doma snímače a ovladače ze starší verze HTC Vive Pro (případně z příbuzného VR setu Valve Index), pak máte šanci ušetřit a koupit si jen samotné brýle.
Je skvělé, že lze headset od HTC párovat i s ovladači od Valve. Ovladače od HTC jsou totiž již na první pohled zastaralé a značně nepohodlné a neintuitivní. Dokonce jim chybí i jakékoliv analogové páčky, což je v dnešní době tak trochu standard.
Díky externím snímačům pohybu (které si doma umístíte na zeď do rohů místnosti) je Vive Pro 2 jedním z nejspolehlivějších VR headsetů pro hraní her. Ovladače nemusíte při hraní udržovat na dohled kamer v brýlích. Snímače o nich budou mít vždycky perfektní přehled, ať už s nimi budete máchat, jak chcete.
Prémiová cena = prémiový produkt
VR brýle HTC Vive Pro 2 jsou dražší než modely od konkurence. HTC je ale očividně necílí na mainstream - tohle jsou brýle vhodné do profesionálního pracovního prostředí a do těch nejvybavenějších herních kutlochů.
Nabízí totiž ty nejlepší VR zážitky - zvlášť v kombinaci s extrémně silným PC a s propracovanými ovladači od Valve. Tohle je VR headset pro ty z vás, kteří se nespokojí s ničím jiným než s tím nejlepším.


Další výborné VR brýle pro počítače
O kterých dalších headsetech pro virtuální realitu byste mohli dále přemýšlet?
Společnost HTC nemá ve své nabídce jen výše zmíněný model HTC Vive Pro 2, ale i řadu jiných brýlí. Řadí se mezi ně například lehoučké futuristické brýle HTC Vive Flow, které nejsou konstruované pro hraní her, ale spíše pro sledování filmů a pro meditační a jiné fyzické aktivity. Zaujmout by vás mohl také snadno upgradovatelný model HTC Vive Cosmos Elite nabízející širokou plejádu povedených funkcí. Nakonec zmiňme ze stáje HTC také model Vive Focus 3 - vedle Meta Quest 2 je to totiž jediný další široce rozšířený samostatně fungující VR headset.
A co takhle nějaké VR brýle, v kterých nemělo prsty HTC? V textu se nám tu již párkrát mihl kousek od herní společnosti Valve. Valve Index VR Kit je jedním z nejpopulárnějších hráčských VR headsetů na trhu. Disponuje totiž těmi vůbec nejlepšími herními ovladači, které kromě pohybů celé vaší ruky snímají dokonce i pohyby každého vašeho prstu!

Nejlepší VR brýle pro PlayStation
Sony PlayStation VR2
- Displeje: OLED
- Rozlišení displejů: 2000 × 2040 px na každé oko
- Obnovovací frekvence: 90 Hz, 120 Hz
- Hmotnost: cca 560 g

VR na konzolích
S virtuální realitou na herních konzolích to není úplně nejrůžovější. Proč, ptáte se? Protože si momentálně můžete pro svou herní konzoli, konkrétně pro PlayStation 4 nebo pro PlayStation 5, vybírat jen ze dvou modelů. Prvním jsou brýle Sony PlayStation VR z roku 2016 a druhým pak jejich novější verze Sony PlayStation VR2, která se na trhu objevila 22. 2. 2023.
Xbox musí prozatím VR oželet úplně - žádné brýle se pro něj neprodávají (a ani nechystají).
A Nintendo Switch? Na e-shopech můžete narazit na produkt Nintendo Switch Labo VR Kit, který ale spíše než plnohodnotné VR brýle připomíná podomácku vyrobenou stavebnici z kartonu.
Bezkonkurenční PlayStation VR2
Vraťme se tedy k nejnovějšímu VR headsetu od Sony. I kdybychom vám o něm nic neřekli, tak prostě nemá žádnou konkurenci. Doslova. Chcete-li na svém PlayStationu 5 hrát VR hry, bude to jedině prostřednictvím PlayStation VR2. Tečka. Aby se ale neřeklo, že se snad v práci flákáme, povíme vám o něm i něco více. Ať si jej můžete pořídit informovaně a ne „poslepu“.

Obrazová kvalita PS VR2
Zatímco první PlayStation VR set si vás mohl získat svou nízkou cenou a obsáhlou selekcí her, jeho druhá verze to má složitější. Nepatří mezi nejlevnější kousky a s nabídkou her to je momentálně - chvíli po vydání - také slabší. Vynahradí vám to ale pohodlným ergonomickým designem a excelentní kvalitou obrazu. Srovnávat virtuální realitu v PS VR a v PS VR2 je jako srovnávat den a noc - rozdíly jsou mezi nimi neskutečné.
Na papíře sice oba headsety sází na OLED displeje se stejně vysokou maximální obnovovací frekvencí, ale v praxi je to jiný příběh. Brýle PS VR2 mají víceméně dvakrát tak velké rozlišení, zorné pole se jim rozšířilo na nějakých 110 stupňů a hlavně podporují pokročilé technologie typu Dynamic Foveated Rendering, o kterém si můžete více přečíst v našem PlayStation VR2 Preview. Jejich obraz je ve zkratce ve všech ohledech lepší.
Snímače, zvuk, vibrace a ovládání
Obrazem to ale nekončí, naopak. Headset PlayStation VR2 se může pochlubit také kvalitními snímači pohybu, prostorovým zvukem a sestavou vibračních motůrků simulujících dění ve hře.
Největšího upgradu se ale dočkaly ovladače! Vtipně vypadající PlayStation Move ovladače z dob PS3 nahradily moderní PlayStation Sense ovladače nabízející adaptivní spouště a hmatovou odezvu - stejně jako oblíbené DualSense ovladače pro PlayStation 5.
PS VR vs. PS VR2
Sony napravilo veškeré nedostatky svého prvního headsetu a teď už je jen otázkou času, než pro nové zařízení začnou vycházet desítky skvělých her. PlayStation VR2 je sázkou na budoucnost.
Tím ale nechceme zavrhnout ani první PlayStation VR. Myslíme si, že i tyto brýle si stále dokáží najít své fanoušky. Jsou levné, mají nekonečnou nabídku zábavných her a fungují i se starším PlayStationem 4.

Nejlepší VR brýle na mobily
Samsung Gear VR
Ke klasickým VR brýlím na mobily bychom přistupovali se značnou dávkou skepse. Jak již napovídá jejich nízká cena, nikdy vám nebudou schopné nabídnout plnohodnotnou zkušenost s virtuální realitou. Nabídnou vám spíše jen takovou ochutnávku. Berte je proto spíše jako experiment, který vám předvede potenciál VR a který vás pobídne k tomu, abyste zainvestovali do nějakého pořádného VR headsetu. Nebo vás od toho všeho odradí a ušetří vám pár korun.
Parametry naprosté většiny VR brýlí pro mobilní telefony se budou odvíjet od toho, jaký mobilní telefon do brýlí vložíte. Právě on bude totiž zastávat funkci zabudovaného displeje. A přesně tak je tomu i u Samsung Gear VR.
Rozhodující je proto u takovýchto brýlí jen kvalita zabudovaných čoček a komfort. V obou těchto směrech Samsung Gear VR excelují a právě z toho důvodu je uvádíme v našem žebříčku.
S VR brýlemi pro mobily ale fakticky nemůžete šlápnout vedle. Respektive nemůžete šlápnout na něco, co by vám vyrazilo dech.

Nejlepší FPV dron s VR brýlemi
DJI Avata
Sníváte někdy o tom, že se vznášíte vysoko nad zemí a létáte až rychlostí 90 km/h? Protože přesně to vám nabízí dron DJI Avata. Na hlavu si nasadíte pohlcující VR brýle a na nějakých deset minut se stanete dronem. Nebavíme se sice o virtuální realitě per se, létáte koneckonců v reálném světě, ale FPV (first-person view) drony jsme ani tak nemohli vynechat.
Model DJI Avata sice není nejlevnějším úvodem k pilotování FPV dronů, ale investice do něj se vám vyplatí. Nemusíte s ním totiž řešit složité nastavování a můžete se plně soustředit na bezstarostné létání.
Dron je malý, lehký, snadno ovladatelný, ale zároveň také dostatečně odolný. Kvalita přenášeného videa je excelentní, a to stejné platí i pro stabilizaci obrazu.


Na co se soustředit při výběru?
Ve zkratce - soustřeďte se na tři věci.
V první řadě na pohodlí. Brýle vám musí komfortně a stabilně sedět na hlavě. Při pohybu by neměly nijak poskakovat nebo se sesouvat. Dobré je se podívat také na jejich váhu a představit si, jaké to bude, mít je na sobě třeba hodinu.
Dalším aspektem je pohroužení se. K tomu, abyste si VR opravdu užili, musí být brýle vybavené displejem (či displeji) s dostatečně vysokým rozlišení a s vysokou obnovovací frekvencí.
Posledním důležitým prvkem je pak ovládání. Ovladače vám musí dobře sedět v rukou, musí být schopné spolehlivě snímat vaše pohyby v prostoru a musí být intuitivní. Ovladače, které vám po prvním lehkém ohnání se vyletí z okna a ovladače, které po vás požadují pokročilé dovednosti prstové jógy vám dlouho nevydrží.
Nevolnost z virtuální reality
Po výběru svého vysněného VR headsetu se budete muset popasovat ještě s jednou další věcí - s nevolností z virtuální reality. Začátky bývají pro naprostou většinu uživatelů krušné a i zkušenějším hráčům mohou při prvním ozkoušení brýlí povolit kolena.
Doporučujeme vám proto dávkovat si zážitky s VR brýlemi po kratších přídělech a pokud možno v sedě, ať se můžete pomalu a bezpečně aklimatizovat.
Mohlo by vás zajímat

Nejlepší a nejprodávanější televize (2023)

Nejočekávanější hry roku 2024

Představení iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max): Vylepšení, která stojí za to

Nejlepší fotomobily současnosti (2023)

Jak moc „strašidelně rychlé“ jsou nové M3 čipy od Apple?

Představení Meta Quest 3: VR headset do každé domácnosti

Nejlepší akční outdoorové kamery pro rok 2023

Nejlepší chytré hodinky (smartwatch) pro rok 2023

Nejlepší mobily současnosti (Samsung, iPhone, Xiaomi a další)

Nejlepší a nejvýkonnější notebooky na trhu (2023)

Nejlepší robotické vysavače pro rok 2023 (na koberce, s mopem i bez)

Nejlepší strategie všech dob (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nové Apple Watch Series 9: Nejzelenější Apple produkt v historii

Nový Google Pixel 8 (Pro): Telefon pro nastupující éru AI

Recenze Samsung Galaxy A54: Nic víc nepotřebujete

Seznámení se s Apple Watch Ultra 2: Ještě o něco extrémnější extrém

Užijte si Vánoce s RTX

Apple Vision Pro: Konečně průlom na poli virtuální reality?

Nejlepší herní notebooky na světě: Výkonu na rozdávání (2023)

Nejlepší hry na mobil: Android i iPhone (2023)

Nejlepší hry roku 2022 (PC, PS5, Xbox, Switch)

Nejlepší PlayStation 4 (PS4) hry všech dob

Představení headsetu Sony PlayStation VR2

Recenze Honor Magic5 Lite: Telefon s nekonečnou výdrží

Nejlepší elektrokoloběžky do města i do přírody (2023)

Nejlepší gaučové hry pro dva

Nejlepší RPG hry současnosti (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nejlepší studentské notebooky do školy v roce 2023 (pro děti, středoškoláky, VŠ)

Notebook s dedikovanou grafickou kartou: vyplatí se studentovi připlatit si?

Recenze Samsung Galaxy A34: Lepší než si myslíte

Velké porovnání všech Apple Watch: Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Nejlepší a nejvýkonnější herní mobily (2023)

Nejlepší battle royale - Fortnite, PUBG a kdo dál?

Nejlepší fotoaparáty na natáčení videí a na focení (2023)

Nejlepší hororové hry

Nejlepší lednice pro rok 2023 (americké, vestavné, kombinované a jiné)

Nejlepší levné notebooky pro rok 2023 (na doma, na filmy)

Nejlepší mobily do 3 000, do 5 000 a do 10 000 Kč

Recenze Hogwarts Legacy: RPG ze světa Harryho Pottera

Recenze Samsung Galaxy S23: Nejvýkonnější Android telefon na trhu

Vyplatí se Nintendo Switch v roce 2023?

Žebříček nejlepších tyčových vysavačů 2023

10 nejlepších užitečných aplikací pro Android (2023)

Jak se stát youtuberem a vydělat peníze svým koníčkem?

Jak sestavit (herní) PC?

Luxus, ale chytře: Tipy na elegantní chytré hodinky pro dámy i pány

Nejlepší drony aneb letem světem pilotem (2023)

Nejlepší sluchátka pro rok 2023

OLED vs. LCD LED (QLED, NanoCell, Mini LED): Která TV je lepší?

Stray (Recenze)

5 nejlepších odolných telefonů do nepohody (2024)

Jak funguje bezdrátové nabíjení telefonu?

Nejlepší a nejpoužívanější aplikace pro iPhone (iOS) (2023)

Nejlepší čtečka e-knih pro rok 2023

Nejlepší hry pro virtuální realitu

Nejlepší kancelářské a herní monitory (2023)

Nejlepší projektory a domácí kina (2023)

Největší herní světy

Xiaomi oficiálně představuje řadu Xiaomi 13T

Co je to chytrá domácnost? Zařiďte si (ne)bezpečně chytrou kuchyni, koupelnu i zahradu

Nejlepší fotoaparát pro začátečníka (2023)

Nejlepší grafický tablet na kreslení (2023)

Nejlepší objektivy do každé situace (2023)

PlayStation 5 vs. Xbox Series X/S

Starfield (Preview)

Ubisoft chystá hned čtyři nové Assassin’s Creed hry

Voděodolnost a vodotěsnost (stupně krytí IP)

Chytré hodinky Apple Watch 8 (Recenze)

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 (Recenze)

Jak nahrát hovor na Androidu a v iPhonu?

Jak nalepit ochranné sklo na mobil a jak ho sundat?

Jak platit mobilním telefonem (s NFC i bez něj)?

Jak propojit mobilní telefon a tablet s televizí aneb zrcadlení obrazovky na TV

Jak udělat screenshot (snímek obrazovky) na PC aneb síla print screenu

Jak vyčistit počítač a notebook od prachu a jiných nečistot?

Jak vyčistit úložiště v mobilním telefonu (Android i iPhone)?

Jak vysušit utopený mobilní telefon? Rýže a další bezpečné metody

Nejlepší hry na PC

Nejlepší klávesnice pro rok 2023

Nejlepší počítačová myš pro rok 2023

Nejlepší reproduktory k počítači a k televizi

Nejlepší tablety pro rok 2023

Nejvýkonnější Mac historie, VR brýle a další novinky od Apple

Práce z domova: Jak se vybavit na home office?

Vyhraj si s výbavou

18 nejlepších aplikací pro chytré hodinky (smartwatch)

Co je to DVB-T2?

Google Pixel Watch a další oznámení z I/O 2022

Jak na nahrávání obrazovky (Android i iPhone)?

Jak spárovat ovladač s televizí a ovládání TV mobilem

Jak udělat screenshot na mobilu (Android i iPhone)?

Jak vyčistit a zrychlit pomalý notebook?

Jak vyčistit konektor, displej nebo reproduktor mobilního telefonu?

Jaké novinky přináší stylová „ohýbačka“ Samsung Galaxy Z Flip5?

Největší Apple novinky z WWDC 2022

Novinky od Samsungu (Z Flip4, Z Fold4 a Watch5)

Staň se influencerem

Vybíráme bezdrátová sluchátka JBL

Vytvořte nedobytnou pevnost

Xiaomi 13 a 13 Pro (Preview)

Čekání je u konce, PlayStation 5 konečně skladem!

Doporučená pozorovací vzdálenost televize dle úhlopříčky aneb jak daleko sedět dle velikosti TV?

Elden Ring (Recenze)

FIFA 23 aneb poslední FIFA od EA

Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro Preview

Google Pixel Watch Preview

iPhone 14, Apple Watch 8 a další novinky z Cupertina

Jak propojit notebook a PC s televizí? (HDMI i bezdrátově)

Jak se dostat do BIOSu (a do UEFI), co tam a jak ho aktualizovat?

Jak snadno spárovat chytré hodinky s mobilním telefonem?

Jak velkou televizi? (úhlopříčka, rozměry a velikost)

Jak vyčistit obrazovku televize? (LED, LCD, OLED)

Nejlepší fitness náramek pro rok 2023

Notebook nejde zapnout? Poradíme, co dělat s černou obrazovkou!

Nová sestava počítačů Microsoft Surface

Nové iPady pro rok 2022

Novinky ze Samsung Galaxy Unpacked 2023 (Z Fold5, Z Flip5, Watch6, Tab S9)

Péče o baterii v notebooku: Kapacita, kondice, kalibrace a výměna za novou

Projektor Samsung The Freestyle (Recenze)

Představení prémiového ohebného telefonu Samsung Galaxy Z Fold5

Připojení jednoho, dvou a více monitorů k notebooku

Tipy na vánoční dárky od WRTECH

Apple AirPods Pro Black Friday

Apple iPad Air 2022 (preview)

Apple iPhone 12 Black Friday

Apple iPhone 13 (Preview)

Apple iPhone 13 Black Friday

Apple iPhone 14 (Plus) Preview

Apple iPhone 14 Pro (Max) Preview

Apple iPhone SE 2022 (Preview)

Apple Mac Studio (preview)

Apple MacBook Air Black Friday

Apple Watch Black Friday

Apple Watch Ultra Preview

CES 2023: Největší technologické novinky

Co je HDR (High Dynamic Range)?

DeLonghi ECAM 22.110 Black Friday

Diablo 4: Jak vypadá nejočekávanější akční RPG posledních 10 let?

Google Pixel Fold, Pixel 7a a Pixel Tablet: Co říkáme na nové kousky od Googlu?

GROHE QuickFix

Jak dlouho vydrží maso v lednici? Kapr, kuřecí i šunka

Lednička přestala chladit? Nebo hřeje z boku, je ní voda či namrzá?

Microsoft Xbox Series Black Friday

Monitor Apple Studio Display (Preview)

Nejočekávanější hry roku 2022

Nejočekávanější hry roku 2023

Novinka od O2 - bezdrátová sluchátka O2 pods+

Novinky od Samsungu 2022

První Apple Event v roce 2022 (preview)

Samsung Galaxy A52s Black Friday

Samsung Galaxy S22 | S22+ | S22 Ultra (preview + srovnání)

Samsung Galaxy Watch Black Friday

Snímková frekvence (FPS)

Sony PlayStation 5 Black Friday

Stabilizace obrazu (IS, OIS, IBIS)

Světelnost objektivu

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 (preview + srovnání)

Xiaomi 13: Přichází nová vlajková loď Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black Friday
