Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Práce z domova: Jak se vybavit na home office?
Tradiční kancelářské časy jsou podle všeho za námi. I vy nejspíš makáte alespoň příležitostně z domova a jste při tom tak trochu odkázáni sami na sebe. Jak si vybavit svou domácí pracovnu tak, aby vás při práci nic nezdržovalo?


Obsah článku
- Stolní počítač, nebo notebook aneb práce odkudkoliv
- Nejlepší notebook na home office
- Monitor pro práci z domova
- Nejlepší monitor na home office
- Ergonomická klávesnice a myš pro práci z domova
- Postavte se online schůzkám čelem
- Výpadky mají utrum - stabilní domácí internet
- Tiskněte jako o život
- Pracovní koutek
Stolní počítač, nebo notebook aneb práce odkudkoliv
Při zařizování svého domácího pracovního kutlochu byste měli začít tím nejdůležitějším - počítačem. Na něm vše stojí a padá. Bez něj žádnou práci neuděláte. A bude to také ta nejdražší část vybavení, do které budete muset vy, případně váš zaměstnavatel, investovat.
Stolní počítač vs. notebook
Prvním dilematem je: „Potřebuji stolní počítač, nebo si vystačím s laptopem?“ A rozhodování je to snazší, než by se mohlo zdát. Víte-li, že existuje i nepatrná šance na cestování mezi vaším domovem a kanceláří - máte vybráno. Potřebujete notebook. Stolní počítač do batohu nenacpete. Notebook ano. Možností jsou samozřejmě také dva stolní počítače, každý na jednom místě, ale to není zrovna praktické a slušně by se vám to prodražilo.
Holdujete digitálnímu nomádství? Pak máte asi také jasno. Těžko si představit cestování se stolním počítačem. Ten by si s sebou do letadla vzal jenom blázen.

S notebookem se dá pracovat kdekoliv
Přestože víte, že pracovně nikam cestovat nebudete, i tak dost možná oceníte laptop a jeho univerzálnost. Nejste s ním totiž ukotveni k jednomu místu. Můžete pracovat u psacího stolu, na chvíli se přesunout na gauč, do blízké kavárny a nebo si jít pročíst pár dokumentů do parku na čerstvý vzduch. Notebook v sobě má vše, co k práci potřebujete - monitor, klávesnici a touchpad a vydrží několik hodin bez připojení k síti.
Home office nutně neznamená, že musíte být zavření na jednom místě se zataženými závěsy a s prosezenou židlí. Zpříjemněte si práci občasnou změnou prostředí a na vašich výkonech to pozná i šéf.
Výhody stolního počítače
Se stolním počítačem se sice ani nehnete, má ale jednu zásadní výhodu, a tou je možnost jej přizpůsobit své práci a vylepšovat dle budoucích potřeb. Na laptopu můžete změnit maximálně tak harddisk a RAM, ale s procesorem, grafickou kartou a nebo se základní deskou nic moc nenaděláte. A až přestanou stíhat, budete si muset pořídit laptop nový.
Argumentem pro stolní počítač je také jeho vyšší výkon. Záleží samozřejmě na konkrétních modelech, ale desktopy jsou obecně stavěné pro náročné operace typu úprav videí s vysokým rozlišením. Mají dobře promyšlené chladící systémy a nepřehřívají se. Laptopy se přehřívat mohou, protože jejich účelem je hlavně skladnost, ne výkon.


Na co myslet při výběru PC?
Na jediné - na svou práci. Na to, co k ní potřebujete. A to nejen ze strany výkonu, který je tak nějak samozřejmý. Stačí si přece jen projít doporučené hardwarové požadavky vámi používaných programů. A ujistit se, že vybrané PC disponuje SSD (solid-state drive), bez něj to dnes už nepůjde. Jiné faktory ale už tak očividné být nemusí.
Budete-li často cestovat a pracovat v méně vhodných podmínkách - třeba ve vlaku, myslete na velikost vámi vybraného notebooku. Nejen na úhlopříčku displeje, ale také na jeho tloušťku a váhu. Tahat s sebou do práce několikrát týdně 5kilové dělo se vám omrzí hodně rychle. Za předpokladu, že se vám ho vůbec podaří dostat do batohu.
S velikostí se pojí bytelnost. Levnější plastové modely nejsou stavěné na každodenní přenášení z místa na místo a na neustále otevírání a zavírání displeje. Poohlédněte se spíše po laptopech z kovu - ty vydrží i tvrdší zacházení.
K práci na cestách budete dále potřebovat intuitivní klávesnici a touchpad. Ani jedno není samozřejmostí. Výrobci se snaží své notebooky maximálně zúžit a odnáší to hlavně klávesnice, s kterou pak ani nepoznáte, jestli jste něco zmáčkli, nebo ne. Na velikost notebooku má vliv numerická klávesnice, respektive její přítomnost, nebo absence. Pokud byste ji v budoucnu postrádali, lze dokoupit numerickou klávesnici externí. Touchpady jsou kapitolou samou o sobě. Nejlépe je umí Apple. MacBook touchpady jsou dostatečně velké, mají jasnou odezvu a v rukávu se jim schovávají tucty jednoduchých gest, která vám usnadní práci.
Ani s kvalitou displejů to není jednoduché. Pokud ale vyloženě nepracujete s grafikou nebo s videi, tak vás nemusí tolik tížit. Stačí, když má notebook displej dostatečně velký, jasný a doporučujeme spíše ty matné, vyhnete se tak odrazům okolí a místo svého obličeje opravdu uvidíte, na čem právě pracujete! Případně se na lesklé displeje dají dokoupit matné fólie, ale jejich kvalita zpravidla není nejlepší a jde o další starost navíc.
Windows vs. macOS
Bitva mezi operačními systémy Windows a macOS je stejně letitá jako bitva mezi desktopy a notebooky. My vám k ní nic nového neprozradíme - všechno už bylo jinde probráno na stokrát. Dáme vám jen jeden drobný tip - pokud jste už zvyklí na jeden z těchto operačních systémů, nemá smysl náhle přecházet na ten druhý. Přechod to bude těžký a frustrující. V práci chcete hlavně efektivně fungovat, ne si přidělávat stresy a dumat, proč něco na tomto OS nefunguje tak jako na tom druhém, vždyť je to přece logické!
Nejlepší notebook na home office
-
- 27 479 Kč – 36 848 Kč
- Notebooky v 52 obchodech
-
- 16 932 Kč – 18 228 Kč
- Notebooky v 5 obchodech


Monitor pro práci z domova
Monitor budete samozřejmě potřebovat v případě, že si za svého tahouna zvolíte stolní počítač, ale oceníte jej i při práci na notebooku. Proč? Protože vám v mnoha ohledech usnadní práci.
Více oken víc ví
Na displeji notebooku můžete mít ve stejnou chvíli otevřená nejvýše dvě okna vedle sebe, více se jich tam nevejde. Tedy vejde, ale v tak maličkých oknech toho moc neuvidíte.
Monitor z vás udělá krále multitaskingu. V jednom okně můžete mít dokument, na kterém právě pracujete, v dalším zdroje, z kterých čerpáte, a v dalších oknech třeba váš e-mail a interní komunikaci se svým týmem. To už je na vás. Důležité je, že nebudete nijak omezeni.

S monitorem ku zdraví
Nejenže vám s monitorem půjde práce rychleji, bude to pro vás i zdravější. Monitor si nastavíte tak, abyste nemuseli věčně ohýbat svou páteř do nepřirozených pozic. Laptop sedí nízko na stole a nemůžete si u něj výšku nijak přenastavit, ledaže jej postavíte na stojan a k psaní budete používat externí klávesnici.
Jak vybrat monitor na home office?
A na co se při výběru pracovního monitoru zaměřit? Začněte velikostí a rozlišením. Větší neznamená nutně lepší. Vezměte v potaz velikost svého pracovního prostoru a jak daleko od monitoru budete sedět. Zpravidla nemá smysl jít přes 27 palců. S větším displejem by mělo jít ruku v ruce jeho rozlišení. Pro 27 palců plně postačí rozlišení 2K, pro menší monitory klidně i Full HD, záleží zda vyšší ostrost při práci využijete.
Při výběru monitoru se ujistěte, že má všechny správné porty a vy jej budete schopní propojit se svým počítačem a dalším příslušenstvím.
Která zobrazovací technologie je nejlepší? Za nás je pro práci z domova ideální IPS. Podává přirozené syté barvy a má slušné pozorovací úhly. Pokud budete pracovat v blízkosti zdroje světla - například vedle okna, tak volte spíše ty s matnou povrchovou vrstvou.
Nakonec nezapomeňte na možnost nastavení výšky a úhlu naklopení monitoru. Pracovat nemusíte pouze s tím, co monitor umí, můžete si dokoupit i jednoduchý podstavec a nebo pod monitor poskládat pár větších knih. Horní okraj monitoru by měl být přibližně ve výšce očí.
A malý tip na závěr - používáte-li k práci notebook, můžete mít zapnutý nejen svůj externí monitor, ale právě i menší displej na notebooku. Pokud tedy tolik virtuálního prostoru vůbec využijete.
Nejlepší monitor na home office
-
- 38 406 Kč – 46 429 Kč
- Monitory v 15 obchodech
-
- 149 187 Kč – 164 990 Kč
- Monitory v 5 obchodech
-
- 7 343 Kč – 13 042 Kč
- Monitory v 53 obchodech
-
- 7 734 Kč – 13 650 Kč
- Monitory v 38 obchodech
-
- 2 306 Kč – 3 666 Kč
- Monitory v 43 obchodech
-
- 7 606 Kč – 9 729 Kč
- Monitory v 41 obchodech
-
- 9 990 Kč – 15 590 Kč
- Monitory v 10 obchodech
-
- 8 985 Kč – 16 320 Kč
- Monitory v 58 obchodech
-
- 2 787 Kč – 4 817 Kč
- Monitory v 9 obchodech


Ergonomická klávesnice a myš pro práci z domova
Nad selekcí klávesnice a myši rozhodně nemusíte strávit tolik času jako u výběru počítače a monitoru. Ale zbývá-li vám ještě něco málo z rozpočtu, můžete si práci zase o něco zpříjemnit.
Ergonomie
Na prvním místě stojí samozřejmě zdraví. Jak se s klávesnicí a myší vyhnout zdravotním problémům? Jednoduše - vybírejte z těch ergonomických. Na první pohled se vám jejich vzhled nemusí vůbec zamlouvat, ale vertikální myši a ergonomické klávesnice jsou konstruované tak, aby co nejméně namáhaly vaše zápěstí a ruce. Budete si na ně muset pár dní zvykat, ale zdraví za to stojí, no ne? Zánět karpálního tunelu není koneckonců žádná sranda.
Hluk
Kromě ergonomie vás (a hlavně vaše okolí) bude zajímat i hlučnost jednotlivých komponent. Neustálé klikání kláves a tlačítek myši může i ty trpělivější z nás dohnat k šílenství. Takže předtím než si pořídíte mechanickou klávesnici, ujistěte se radši, že jsou s tím vaše rodina a vaši spolubydlící v pořádku a že vědí, co je čeká.


Postavte se online schůzkám čelem
Čeká na vás každý den v kalendáři kopec pracovních schůzek? Postavte se jim z domova s maximálním klidem jako profesionálové! Co k tomu budete kromě stabilního internetu potřebovat?
Webkamera
Nepochybně webkameru. Webkameru s dostatečným rozlišením, standardem je Full HD. 4K už je docela přehnané, může totiž dělat problémy vašemu připojení. Důležitý je také zorný úhel pohledu, ať nemusíte sedět příliš daleko a do záběru se vejdete - ideálně alespoň 80 stupňů. Pokud vás před kamerou bude více, tak aspoň 100 stupňů. Hodit se může i vyšší snímková frekvence a objektiv s pořádnou světelností, ale to už jsou spíše bonusy.
Sluchátka a mikrofon
Nejčastějším kamenem úrazu při online schůzkách je používání reproduktorů. Na reproduktory se váže ozvěna a není nic horšího než se slyšet, zatímco mluvíte. Sluchátka jsou nutností. Je jen na vás, jaký typ sluchátek vam sedí nejlépe. My vám doporučujeme sluchátka bezdrátová a do uší - jsou nenápadná a nebudete se muset prát s kabely. A pokud vám po bytě lítají děti, oceníte sluchátka s ANC (aktivní potlačení hluku) - bez nich se budete soustředit jen stěží.
Nejjednodušším řešením je vybrat si sluchátka se zabudovaným mikrofonem. Problémem je jejich kolísající kvalita. Musíte opravdu zapátrat a pročíst si dostatek recenzí, abyste narazili na sluchátka s kvalitním mikrofonem. Mikrofon může mít dokonce i vaše webkamera, ale ta od vás je relativně daleko a zvuk tak nemusí být nejčistší. Jistotou je dedikovaný externí mikrofon. Umístíte si ho přesně tam, kam potřebujete, třeba na vaši košili, a výborně filtruje okolní hluk. Kolegové vás uslyší, jako kdybyste spolu byli v kanceláři - a možná ještě lépe!
Jak vybrat sluchátka? Žebříček nejlepších sluchátek
Světlo
Pokud po nocích nestreamujete své herní zážitky, asi by vás ani nenapadlo se pro pracovní schůzky vybavit studiovým světlem. Právě množství a stabilita světla ale ovlivňují kvalitu videa nejvíce. Čím méně světla máte, tím více musí kamera pracovat, což znamená větší množství šumu a ztrátu ostrosti.
Můžete si samozřejmě sednout k oknu. Přirozené světlo funguje skvěle, ale chybí mu konzistence a po večerech s ním nepochodíte. Se studiovým světlem máte vše pod kontrolou a vaše video bude vždycky vypadat skvěle.


Výpadky mají utrum - stabilní domácí internet
Všichni už asi z vlastní zkušenosti víme, že bez stabilního rychlého internetu se z domova pracuje těžko. Kromě výběru tarifu můžete stav svého připojení ovlivnit i několika dalšími věcmi.
Router
Základem je kvalitní router. Můžete mít ten nejdražší tarif v zemi, ale se slabým routerem vám nebude nic platný. Vybírejte z těch, které podporují poslední generaci standardu Wi-Fi (802.11ac, respektive 802.11ax) a 5 GHz pásma. Důležitá je samozřejmě co nejvyšší možná rychlost přenosu dat a široký dosah, zvlášť pokud žijete v rodinném domě. S horším dosahem si ale můžete poradit také připojením Wi-Fi zesilovače neboli repeateru.
Zabezpečení domácí sítě
Nepodceňte zabezpečení své domácí sítě. Nastavte své Wi-Fi síti bezpečné heslo (delší než 8 znaků kombinující písmena, čísla a další znaky), změňte její výchozí název, používejte šifrování WPA2-AES a nezapomeňte si také změnit své přihlašovací údaje do nastavení routeru, tedy do adminu.
A i po úspěšném nastavení své Wi-Fi buďte vždy ve střehu. Na pracovním počítači neotvírejte podezřelé e-maily, nenavštěvujte potenciálně nebezpečné stránky, udržujte si svůj systém aktualizovaný a používejte antivirus.


Tiskněte jako o život
I v dnešním online světě si potřebujete jednou za čas něco vytisknout. A místo toho, abyste s tím otravovali své známé, nebo hledali nejbližší tiskárnu ve městě, je dobré mít svou vlastní menší tiskárnu k dispozici doma.
Laserová tiskárna, nebo inkoustová?
Laserové tiskárny jsou sice dražší, ale vyhnete se časté výměně náplní s inkoustem. Ty mohou velice rychle přerůst cenu samotné tiskárny. Laserová tiskárna vás tak v konečném důsledku nakonec vyjde levněji. Tiskne také výrazně rychleji. Její slabinou je tisk obrázků, kde má navrch tiskárna inkoustová.
Multifunkční zařízení
Pokud dokumenty nejen tisknete, ale často také skenujete a kopírujete, pak obraťte svůj zrak směrem k multifunkčním zařízením, což jsou vlastně tři přístroje v jednom. Tiskárna, skener a kopírka.


Pracovní koutek
Jak na design domácí pracovny? Podle čeho si vybrat kancelářský stůl a židli a která místnost je pro práci nejvhodnější? O tom si můžete přečíst zde:
Domácí pracovna Jak vybrat psací stůl? Jak na výběr kancelářské židle?
Abychom to ale nějak shrnuli, myslete na své zdraví. Připlaťte si raději za kvalitní ergonomické židle a vyzkoušejte například stůl, u kterého lze nejen sedět, ale také stát.
A třešničkou na dortu vaší domácí pracovny může být třeba čistička vzduchu, zvlášť pokud trpíte na alergie. A nebo dráha na minigolf. Každý si potřebuje od práce párkrát za den na chvilku oddáchnout. Nastřílíte pár jamek a svěží se můžete opřít do dalšího úkolu. Nebo preferujete boxovací pytel?
Mohlo by vás zajímat

Nejlepší a nejprodávanější televize (2023)

Nejočekávanější hry roku 2024

Představení iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max): Vylepšení, která stojí za to

Nejlepší fotomobily současnosti (2023)

Jak moc „strašidelně rychlé“ jsou nové M3 čipy od Apple?

Představení Meta Quest 3: VR headset do každé domácnosti

Nejlepší akční outdoorové kamery pro rok 2023

Nejlepší chytré hodinky (smartwatch) pro rok 2023

Nejlepší mobily současnosti (Samsung, iPhone, Xiaomi a další)

Nejlepší a nejvýkonnější notebooky na trhu (2023)

Nejlepší robotické vysavače pro rok 2023 (na koberce, s mopem i bez)

Nejlepší strategie všech dob (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nové Apple Watch Series 9: Nejzelenější Apple produkt v historii

Nový Google Pixel 8 (Pro): Telefon pro nastupující éru AI

Recenze Samsung Galaxy A54: Nic víc nepotřebujete

Seznámení se s Apple Watch Ultra 2: Ještě o něco extrémnější extrém

Užijte si Vánoce s RTX

Apple Vision Pro: Konečně průlom na poli virtuální reality?

Nejlepší herní notebooky na světě: Výkonu na rozdávání (2023)

Nejlepší hry na mobil: Android i iPhone (2023)

Nejlepší hry roku 2022 (PC, PS5, Xbox, Switch)

Nejlepší PlayStation 4 (PS4) hry všech dob

Představení headsetu Sony PlayStation VR2

Recenze Honor Magic5 Lite: Telefon s nekonečnou výdrží

Nejlepší brýle pro virtuální realitu (2023)

Nejlepší elektrokoloběžky do města i do přírody (2023)

Nejlepší gaučové hry pro dva

Nejlepší RPG hry současnosti (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nejlepší studentské notebooky do školy v roce 2023 (pro děti, středoškoláky, VŠ)

Notebook s dedikovanou grafickou kartou: vyplatí se studentovi připlatit si?

Recenze Samsung Galaxy A34: Lepší než si myslíte

Velké porovnání všech Apple Watch: Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Nejlepší a nejvýkonnější herní mobily (2023)

Nejlepší battle royale - Fortnite, PUBG a kdo dál?

Nejlepší fotoaparáty na natáčení videí a na focení (2023)

Nejlepší hororové hry

Nejlepší lednice pro rok 2023 (americké, vestavné, kombinované a jiné)

Nejlepší levné notebooky pro rok 2023 (na doma, na filmy)

Nejlepší mobily do 3 000, do 5 000 a do 10 000 Kč

Recenze Hogwarts Legacy: RPG ze světa Harryho Pottera

Recenze Samsung Galaxy S23: Nejvýkonnější Android telefon na trhu

Vyplatí se Nintendo Switch v roce 2023?

Žebříček nejlepších tyčových vysavačů 2023

10 nejlepších užitečných aplikací pro Android (2023)

Jak se stát youtuberem a vydělat peníze svým koníčkem?

Jak sestavit (herní) PC?

Luxus, ale chytře: Tipy na elegantní chytré hodinky pro dámy i pány

Nejlepší drony aneb letem světem pilotem (2023)

Nejlepší sluchátka pro rok 2023

OLED vs. LCD LED (QLED, NanoCell, Mini LED): Která TV je lepší?

Stray (Recenze)

5 nejlepších odolných telefonů do nepohody (2024)

Jak funguje bezdrátové nabíjení telefonu?

Nejlepší a nejpoužívanější aplikace pro iPhone (iOS) (2023)

Nejlepší čtečka e-knih pro rok 2023

Nejlepší hry pro virtuální realitu

Nejlepší kancelářské a herní monitory (2023)

Nejlepší projektory a domácí kina (2023)

Největší herní světy

Xiaomi oficiálně představuje řadu Xiaomi 13T

Co je to chytrá domácnost? Zařiďte si (ne)bezpečně chytrou kuchyni, koupelnu i zahradu

Nejlepší fotoaparát pro začátečníka (2023)

Nejlepší grafický tablet na kreslení (2023)

Nejlepší objektivy do každé situace (2023)

PlayStation 5 vs. Xbox Series X/S

Starfield (Preview)

Ubisoft chystá hned čtyři nové Assassin’s Creed hry

Voděodolnost a vodotěsnost (stupně krytí IP)

Chytré hodinky Apple Watch 8 (Recenze)

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 (Recenze)

Jak nahrát hovor na Androidu a v iPhonu?

Jak nalepit ochranné sklo na mobil a jak ho sundat?

Jak platit mobilním telefonem (s NFC i bez něj)?

Jak propojit mobilní telefon a tablet s televizí aneb zrcadlení obrazovky na TV

Jak udělat screenshot (snímek obrazovky) na PC aneb síla print screenu

Jak vyčistit počítač a notebook od prachu a jiných nečistot?

Jak vyčistit úložiště v mobilním telefonu (Android i iPhone)?

Jak vysušit utopený mobilní telefon? Rýže a další bezpečné metody

Nejlepší hry na PC

Nejlepší klávesnice pro rok 2023

Nejlepší počítačová myš pro rok 2023

Nejlepší reproduktory k počítači a k televizi

Nejlepší tablety pro rok 2023

Nejvýkonnější Mac historie, VR brýle a další novinky od Apple

Vyhraj si s výbavou

18 nejlepších aplikací pro chytré hodinky (smartwatch)

Co je to DVB-T2?

Google Pixel Watch a další oznámení z I/O 2022

Jak na nahrávání obrazovky (Android i iPhone)?

Jak spárovat ovladač s televizí a ovládání TV mobilem

Jak udělat screenshot na mobilu (Android i iPhone)?

Jak vyčistit a zrychlit pomalý notebook?

Jak vyčistit konektor, displej nebo reproduktor mobilního telefonu?

Jaké novinky přináší stylová „ohýbačka“ Samsung Galaxy Z Flip5?

Největší Apple novinky z WWDC 2022

Novinky od Samsungu (Z Flip4, Z Fold4 a Watch5)

Staň se influencerem

Vybíráme bezdrátová sluchátka JBL

Vytvořte nedobytnou pevnost

Xiaomi 13 a 13 Pro (Preview)

Čekání je u konce, PlayStation 5 konečně skladem!

Doporučená pozorovací vzdálenost televize dle úhlopříčky aneb jak daleko sedět dle velikosti TV?

Elden Ring (Recenze)

FIFA 23 aneb poslední FIFA od EA

Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro Preview

Google Pixel Watch Preview

iPhone 14, Apple Watch 8 a další novinky z Cupertina

Jak propojit notebook a PC s televizí? (HDMI i bezdrátově)

Jak se dostat do BIOSu (a do UEFI), co tam a jak ho aktualizovat?

Jak snadno spárovat chytré hodinky s mobilním telefonem?

Jak velkou televizi? (úhlopříčka, rozměry a velikost)

Jak vyčistit obrazovku televize? (LED, LCD, OLED)

Nejlepší fitness náramek pro rok 2023

Notebook nejde zapnout? Poradíme, co dělat s černou obrazovkou!

Nová sestava počítačů Microsoft Surface

Nové iPady pro rok 2022

Novinky ze Samsung Galaxy Unpacked 2023 (Z Fold5, Z Flip5, Watch6, Tab S9)

Péče o baterii v notebooku: Kapacita, kondice, kalibrace a výměna za novou

Projektor Samsung The Freestyle (Recenze)

Představení prémiového ohebného telefonu Samsung Galaxy Z Fold5

Připojení jednoho, dvou a více monitorů k notebooku

Tipy na vánoční dárky od WRTECH

Apple AirPods Pro Black Friday

Apple iPad Air 2022 (preview)

Apple iPhone 12 Black Friday

Apple iPhone 13 (Preview)

Apple iPhone 13 Black Friday

Apple iPhone 14 (Plus) Preview

Apple iPhone 14 Pro (Max) Preview

Apple iPhone SE 2022 (Preview)

Apple Mac Studio (preview)

Apple MacBook Air Black Friday

Apple Watch Black Friday

Apple Watch Ultra Preview

CES 2023: Největší technologické novinky

Co je HDR (High Dynamic Range)?

DeLonghi ECAM 22.110 Black Friday

Diablo 4: Jak vypadá nejočekávanější akční RPG posledních 10 let?

Google Pixel Fold, Pixel 7a a Pixel Tablet: Co říkáme na nové kousky od Googlu?

GROHE QuickFix

Jak dlouho vydrží maso v lednici? Kapr, kuřecí i šunka

Lednička přestala chladit? Nebo hřeje z boku, je ní voda či namrzá?

Microsoft Xbox Series Black Friday

Monitor Apple Studio Display (Preview)

Nejočekávanější hry roku 2022

Nejočekávanější hry roku 2023

Novinka od O2 - bezdrátová sluchátka O2 pods+

Novinky od Samsungu 2022

První Apple Event v roce 2022 (preview)

Samsung Galaxy A52s Black Friday

Samsung Galaxy S22 | S22+ | S22 Ultra (preview + srovnání)

Samsung Galaxy Watch Black Friday

Snímková frekvence (FPS)

Sony PlayStation 5 Black Friday

Stabilizace obrazu (IS, OIS, IBIS)

Světelnost objektivu

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 (preview + srovnání)

Xiaomi 13: Přichází nová vlajková loď Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black Friday
