Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Projektor Samsung The Freestyle (Recenze)
Přenosné kino, které se vám vejde do batohu, nebo jen moře nenaplněného potenciálu za přemrštěnou cenu? Projektor jsem pečlivě otestoval a v recenzi se dozvíte, jak si vedl.


Obsah článku
- Vlastnosti projektoru Samsung The Freestyle dle výrobce
- Projektor je překvapivě malý
- Solidní konstrukce má jeden malý problém
- Jednoduchý ovladač
- Nastavení Samsung Freestyle
- Jak je na tom s kvalitou obrazu?
- Kam lze projektor namířit?
- Zvuková kvalita reproduktoru
- Co dalšího projektor umí?
- Shrnutí testu a konkurence
Vlastnosti projektoru Samsung The Freestyle dle výrobce
- Samsung The Freestyle má kompaktní přenosný design
- Okamžité nastavení
- Až 100" obrazovka o Full HD rozlišení s podporou HDR
- Svítivost až 550 LED Lumen
- Automatické nastavení obrazu (Keystone) a automatické ostření
- Projekce 180° - možnost promítat na stěnu, ale také na strop
- Operační systém Tizen - Smart TV aplikace
- 360° prostorový zvuk (5W reproduktor)
- Hlasový asistent
- Režim Ambient pro vytvoření dokonalé atmosféry


Projektor je překvapivě malý
Korejský výrobce Samsung nám na letošním CES 2022 slíbil miniaturní projektor schopný produkovat až 100palcový obraz. A svého slibu v tomto ohledu rozhodně dostál. Samsung Freestyle váží méně než jeden kilogram a velikostně odpovídá přibližně plechovce na kávu. Bez potíží se mi vešel nejen do batohu, ale také třeba do přihrádky na lahve v lednici - to jen tak pro představu, nedoporučuji vám jej tam skladovat dlouhodobě.
Přibalený adaptér je stejný jako kterákoliv nabíječka k mobilnímu telefonu - skladný. A ovladač? Drobounký. Vše je prostě zkonstruováno tak, abyste s tím mohli snadno cestovat.
Při zmínce o cestování ale hned narážím na první problém tohoto projektoru. Samsung Freestyle nemá zabudovanou baterii. Funguje pouze, pokud je kabelem připojený k síti, případně alespoň k nějaké nabouchané powerbance (50W/20V). U přenosného projektoru cíleného na cestování je tohle docela nešťastné opomenutí.


Solidní konstrukce má jeden malý problém
Samsung Freestyle má válcovitý tvar a působí dojmem kvality. Je obalený matným silikonovým „rukávem“ bílé až lehce nažloutlé barvy. Obal je vyměnitelný. Pokud se vám bílá nehodí do obývacího pokoje, není problém se poohlédnout po barvě jiné. Obal poskytuje projektoru ochranu před drápanci a ťukanci všeho druhu a hlavně se s ním dobře drží v rukách. Šance na vyklouznutí jsou minimální.
A pokud byste se i tak o svůj projektor strachovali, třeba na cestách, tak má Samsung v nabídce i volitelné voděodolné pouzdro. Do něj se však z nějakého důvodu vedle projektoru nevejdou adaptér s ovladačem. A také není nejlevnější. Já bych ho tak nějak očekával už v základním balení. Projektor Samsung přece jenom stojí kolem 25 tisíc Kč.
Vraťme se k projektoru. Bílý obal je posetý malými otvory, ze kterých vychází zvuk - projektor má uvnitř zabudovaný 360stupňový reproduktor. A slouží také k proudění vzduchu, větráčky jsou zblízka slyšitelné, ale neotravují.
Ze strany je ukrytý spínač pro mikrofon (aneb jak se vyhnout nechtěným odposlechům) a porty USB-C a micro HDMI. Kabel, nebo alespoň redukci z HDMI na nezvyklé micro HDMI byste v balení hledali marně, což je u produktu s takto vysokou cenovkou dost nepochopitelné. Zamrzí i chybějící 3,5mm jack. K projektoru připojíte reproduktory a sluchátka jedině přes Bluetooth, respektive prostřednictvím Wi-Fi.


Dolní část projektoru pokrývají další otvory pro výstup audia a naleznete tam také zdířku pro připojení budoucího příslušenství. Stěžejní párty se ale odehrává v horní části zařízení. Po sejmutí víčka, které na projektoru drží sotva silou vůle a rozhodně není vhodné pro tvrdší zacházení, se můžete pokochat lesklým černým povrchem s čočkou uprostřed. Černá plocha přitahuje otisky prstů, prach a vlásečnice a po jejím odkrytí už se vám ji nikdy nepodaří pořádně očistit. Vím, o čem mluvím, sám jsem se o to snažil. Kromě čočky najdete na černém povrchu také dvojici senzorů a čtyři dotyková tlačítka, která ale použijete zřídkakdy. Ledaže by se vám ztratil ovladač.
Projektor stojí na jednoduchém stojanu, ke kterému je připevněn z dvou stran velkými plastovými šrouby. Právě ty vám umožňují projektor volně otáčet a nastavit si jej do úhlu, který zrovna potřebujete. Nebo jej nechat vzpřímený a sledovat média na stropě, třeba nad postelí. Míříte-li projektorem směrem nahoru, šrouby drží, jak mají, a nic se nehýbe. Máte-li jej ale nasměrovaný vodorovně v úhlu 45 stupňů nebo ještě níž, pak se začínají objevovat problémy - projektor pomaličku padá hlavou napřed. Šrouby se dají utáhnout, ale jsou plastové a já mám za to, že toho moc nevydrží.


Jednoduchý ovladač
Přibalený ovladač je malý, lehký a překvapivě jednoduchý. Má jen minimum tlačítek, a ta jsou příjemně klikatelná. Mrzí mě chybějící dedikované tlačítko pro YouTube, ale chápu, že ne každý by jej využil. Někdo by mohl postrádat podsvícení - já si myslím, že jde o pochopitelný kompromis za slušnou výdrž. Nabíjet se dá pomocí stejného adaptéru jako projektor.


Nastavení Samsung Freestyle
Prvotní nastavení projektorů (a televizí a jakýchkoliv dalších zařízení) je zpravidla jejich bodem úrazu. Bývá těžkopádné, nesrozumitelné a zabere vám pomalu půl dne. Se Samsung Freestyle jde ale vše až překvapivě snadno a nastavit jej zvládnou i technologicky méně zdatní. Projektor se dá nastavit přímo ve vlastním rozhraní pomocí ovladače, nebo přes mobilní telefon (prostřednictvím aplikace SmartThings). Celý proces trvá maximálně pár minut.
Samsung Freestyle běží na stejném operačním systému jako chytré televize daného výrobce - Tizen OS. Prostředí to není nejsvižnější, ale na prodlevu si po chvíli zvyknete. Nejhorší je to hned po zapnutí. Projektor je samozřejmě vybavený Wi-Fi - můžete si tak nainstalovat všechny tradiční aplikace typu Netflix a YouTube. Narazíte také na internetový prohlížeč.
Jedním z hlavních taháků tohoto projektoru je možnost jej namířit na kteroukoliv zeď. Odkudkoliv. Projektor je pak (teoreticky) schopný dát dohromady klasický čtvercový obraz o velikosti mezi 30 a 100 palci. Nezáleží na tom, z kterého úhlu na zeď míří - funkce Keystone by měla obraz pokaždé chytře upravit tak, aby se vše jevilo normálně. V praxi ale není Keystone nejspolehlivější. Někdy jsem projektor namířil na zeď a během pár sekund přede mnou stál perfektně vyvážený obraz. Jindy na mě vyskočily šíleně zdeformované úhly a musel jsem se pustit do manuálních úprav.
To stejné platí i o ostření. Projektor většinou zaostří slušně sám, ale jednou za čas si budete muset dopomoci manuálně. Manuální nastavení je naštěstí intuitivní a zabere vám při nejhorším pár minut.
Nestojí-li projektor přímo naproti zdi, objevuje se po stranách obrazu světlo. Projektor totiž neumí vypnout nevyužívané pixely. Tento efekt je nepříjemný hlavně při sledování v noci, po čase jej však přestanete vnímat.


Jak je na tom s kvalitou obrazu?
A teď k tomu hlavnímu - kvalitě obrazu. Co můžete očekávat od takto malého přístroje? Samsung Freestyle, konkrétně jeho laser s životností až 20 000 hodin, produkují obraz v rozlišení Full HD (1920 × 1080) s 60Hz obnovovací frekvencí a relativně slušnou reprodukcí barev.
Největší slabinou projektoru je jeho nízký jas. Úroveň svítivosti se pohybuje kolem 230 ANSI lumenů. Samotné číslo vám toho asi moc neřekne, ale věřte tomu, že projektor je ve dne takřka nepoužitelný. Tedy neviditelný. A nemám na mysli jen jasné poledne s okny dokořán - projektor má problémy i později odpoledne se zataženými žaluziemi. Večer se situace lepší a v noci už se na obraz dá konečně koukat. Jestliže ale doma nemáte vyloženě zatemněnou místnost, tak to nikdy nebude velká sláva a cinefilové se můžou s klidem pídit po jiném zařízení. Kterákoliv moderní levnější televize bude vedle obrazu z tohoto projektoru vypadat jako zjevení z jiného světa, zjevení z budoucnosti.
Jednu noc jsem zhlédl biografický film o Neilu Armstrongovi - První člověk. Je to technicky vymazlené dílo s nádhernými efekty. Velká část filmu se ale odehrává v temném vesmíru, a to byl s tímto projektorem docela problém. Často jsem kvůli nízkému jasu nevěděl, co se ve filmu vlastně děje. A to bylo při sledování v noci! Za denního světla má frustrace jenom rostla.
Naopak animovaný film Proměna od studia Pixar vypadal při sledování za tmy více než dobře. Barvy byly syté, ale ne přehnané, a můj celkový zážitek ze sledování byl pozitivní. Dokážu si představit, že děti budou z Freestyle nadšené.
Jas sice neovlivníte, máte ale možnost si pohrát s podáním barev a kontrastu a přizpůsobit je svým preferencím a okolnímu prostředí. Mně se nejvíce zamlouval tzv. „Movie Mode“. Podával nejpřirozenější barvy a kontrast byl tak akorát.


Kam lze projektor namířit?
Kvalitu obrazu výrazně ovlivní nejen zatemnění místnosti, ve které se projektor nachází, ale také stav vašich zdí. Pro mě byl ze začátku problém vůbec najít dostatečně velkou prázdnou bílou zeď. Mám doma nějaké menší, jenže projektor si přece pořizujete kvůli velikosti obrazu. Chcete ho využít naplno. Nakonec jsem tak sundal pár obrázků a problém byl vyřešen.
A pak teprve nastal opravdový test - každá prasklina a nerovnost zdi je na obraze znát. A promítat na zeď, která není čistě bílá? To nespraví ani sebelepší kalibrace barev. Ideálním řešením je samozřejmě koupě plátna. Otázkou je, zda to má u takto malého přenosného projektoru vůbec smysl?
Čím dál projektor od zdi postavíte, tím bude váš obraz větší. A méně ostrý a méně jasný. Rozlišení Full HD není z dálky nic hrozného, já už jsem si však docela zvykl na ostrost 4K a vracet se k horšímu není snadné. Průměrný divák s tím ale problém mít nebude.


Zvuková kvalita reproduktoru
Reproduktor mě také zrovna neoslnil. Je příjemné, že vysílá zvuk ve všech směrech, má ale výkon pouhých 5 wattů a pokud se v něm schovávají nějaké basy, tak se mi je nepodařilo vypátrat. Reproduktor podává čistý zvuk, a to i při vyšší hlasitosti, ta ale nejde zrovna vysoko a venku vám určitě stačit nebude.


Co dalšího projektor umí?
Kromě sledování filmů, seriálů a videí můžete projektor využít také k dalším činnostem. Třeba jako chytrý reproduktor - podporuje totiž hlasové asistenty Samsung Bixby a Amazon Alexa. Disponuje herním režimem - můžete jej tak využít ke hraní her. Určitě nenahradí herní monitor s vysokou obnovovací frekvencí a minimální prodlevou, ale na nějaké to bezstarostné hraní to bez pochyb stačí. Dále není problém projektor v rychlosti propojit s vaším mobilním telefon a zrcadlit jeho displej.
Při seznamování se s projektorem narazíte na tzv. Ambient Mode. Tyto režimy promění vaši nudnou zeď třeba v ohniště, nebo vám do ní „vyrazí“ okno s výhledem na hory. V nabídce jsou také neonové nápisy typu „Happy Birthday“ a „Welcome“. Jednou s nimi možná oslníte při rodinné sešlosti své známé, ale pak zapomenete, že vůbec existují. A pokud na projektoru necháte víčko, můžete jej podle Samsungu použít také jako lampu. Lampu za 25 tisíc Kč s omezenou životností laseru. Já si raději posvítím lampou klasickou.


Shrnutí testu a konkurence
Samsung Freestyle vás aktuálně vyjde na 24 990 Kč. S takto vysokou cenovkou mu bohužel nemůžu mnoho věcí odpustit.
Je skvělé, že se vejde do batohu a oceňuji rychlost, s jakou se dá v neznámém prostředí nastavit a rozjet. Nerozumím ale tomu, proč tento „cestovní“ projektor nemá zabudovanou baterii. A proč s takto vysokou cenovkou není v balení rovnou i vnější cestovní obal a je potřeba si za něj připlatit, nemluvě o chybějícím micro HDMI kabelu.
Největší slabinou Samsung Freestyle je jeho nízký jas. Ve dne je obraz extrémně šerý, řekl bych až nekoukatelný. Se západem sluníčka se věci lepší, ale obraz je stále na míle vzdálený klasickým projektorům a televizím. Hledáte-li zařízení na doma, tak vůbec není o čem uvažovat. Za 25 tisíc Kč si raději kupte velkou 4K televizi, případně klasický výkonný a jasný projektor.
Samsung Freestyle mohu doporučit nenáročným divákům, kteří chtějí projektor na cesty a nevadí jim slabší jas a nutnost připojení do zásuvky. Lidem, které otravuje předlouhé nastavování. Samsung Freestyle je v tomto opravdu vymakaný. Musíte se ale smířit s tím, že si za produkt značky Samsung oproti konkurenci připlatíte.
Konkurence
A jak to vypadá s konkurencí? Mě ve stejné cenové kategorii zaujaly například projektory XGIMI Halo+ a Epson EF-12, které jsou více než dvakrát svítivější než Freestyle. A za poloviční cenu bych se podíval třeba po Anker Nebula Mars II Pro, který má sice nižší rozlišení, ale disponuje zabudovanou baterií s až tříhodinovou výdrží.
Shrnutí kladů a záporů
Co se nám na Samsung Freestyle líbilo
+ Jednoduchost nastavení a používání
+ Přenositelnost
Na čem je potřeba zapracovat
- Přehnaně vysoká cena
- Nízký jas
- Chybějící baterie
- Slabší reproduktory
- Náladový keystone
- Chybějící kabel micro HDMI a vnější pouzdro

Testovací výzva s Testuj.to
Projektor Samsung The Freestyle jsem netestoval jenom já, ale také moji kolegové v Testuj.to. Testerům se nejvíce líbil lehký přenosný design projektoru a shodli se také na jeho skvělém zvuku a jednoduchosti nastavení. Největší, a často i jedinou zmíněnou výtkou projektoru, byla jeho nízká svítivost.
Co testeři nejčastěji zmiňovali?
Klady
+ Velikost a váha
+ Vysoká kvalita zvuku
+ Intuitivní ovládání
+ Jednoduché nastavení
+ Ostrost obrazu
Zápory
- Nízká svítivost
- Chudší balení (chybějící příslušenství)
Mohlo by vás zajímat

Nejlepší a nejprodávanější televize (2023)

Nejočekávanější hry roku 2024

Představení iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max): Vylepšení, která stojí za to

Nejlepší fotomobily současnosti (2023)

Jak moc „strašidelně rychlé“ jsou nové M3 čipy od Apple?

Představení Meta Quest 3: VR headset do každé domácnosti

Nejlepší akční outdoorové kamery pro rok 2023

Nejlepší chytré hodinky (smartwatch) pro rok 2023

Nejlepší mobily současnosti (Samsung, iPhone, Xiaomi a další)

Nejlepší a nejvýkonnější notebooky na trhu (2023)

Nejlepší robotické vysavače pro rok 2023 (na koberce, s mopem i bez)

Nejlepší strategie všech dob (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nové Apple Watch Series 9: Nejzelenější Apple produkt v historii

Nový Google Pixel 8 (Pro): Telefon pro nastupující éru AI

Recenze Samsung Galaxy A54: Nic víc nepotřebujete

Seznámení se s Apple Watch Ultra 2: Ještě o něco extrémnější extrém

Apple Vision Pro: Konečně průlom na poli virtuální reality?

Nejlepší herní notebooky na světě: Výkonu na rozdávání (2023)

Nejlepší hry na mobil: Android i iPhone (2023)

Nejlepší hry roku 2022 (PC, PS5, Xbox, Switch)

Nejlepší PlayStation 4 (PS4) hry všech dob

Představení headsetu Sony PlayStation VR2

Recenze Honor Magic5 Lite: Telefon s nekonečnou výdrží

Nejlepší brýle pro virtuální realitu (2023)

Nejlepší elektrokoloběžky do města i do přírody (2023)

Nejlepší gaučové hry pro dva

Nejlepší RPG hry současnosti (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nejlepší studentské notebooky do školy v roce 2023 (pro děti, středoškoláky, VŠ)

Notebook s dedikovanou grafickou kartou: vyplatí se studentovi připlatit si?

Recenze Samsung Galaxy A34: Lepší než si myslíte

Velké porovnání všech Apple Watch: Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Nejlepší a nejvýkonnější herní mobily (2023)

Nejlepší battle royale - Fortnite, PUBG a kdo dál?

Nejlepší fotoaparáty na natáčení videí a na focení (2023)

Nejlepší hororové hry

Nejlepší lednice pro rok 2023 (americké, vestavné, kombinované a jiné)

Nejlepší levné notebooky pro rok 2023 (na doma, na filmy)

Nejlepší mobily do 3 000, do 5 000 a do 10 000 Kč

Recenze Hogwarts Legacy: RPG ze světa Harryho Pottera

Recenze Samsung Galaxy S23: Nejvýkonnější Android telefon na trhu

Vyplatí se Nintendo Switch v roce 2023?

Žebříček nejlepších tyčových vysavačů 2023

10 nejlepších užitečných aplikací pro Android (2023)

Jak se stát youtuberem a vydělat peníze svým koníčkem?

Jak sestavit (herní) PC?

Luxus, ale chytře: Tipy na elegantní chytré hodinky pro dámy i pány

Nejlepší drony aneb letem světem pilotem (2023)

Nejlepší sluchátka pro rok 2023

OLED vs. LCD LED (QLED, NanoCell, Mini LED): Která TV je lepší?

Stray (Recenze)

5 nejlepších odolných telefonů do nepohody (2024)

Jak funguje bezdrátové nabíjení telefonu?

Nejlepší a nejpoužívanější aplikace pro iPhone (iOS) (2023)

Nejlepší čtečka e-knih pro rok 2023

Nejlepší hry pro virtuální realitu

Nejlepší kancelářské a herní monitory (2023)

Nejlepší projektory a domácí kina (2023)

Největší herní světy

Xiaomi oficiálně představuje řadu Xiaomi 13T

Co je to chytrá domácnost? Zařiďte si (ne)bezpečně chytrou kuchyni, koupelnu i zahradu

Nejlepší fotoaparát pro začátečníka (2023)

Nejlepší grafický tablet na kreslení (2023)

Nejlepší objektivy do každé situace (2023)

PlayStation 5 vs. Xbox Series X/S

Starfield (Preview)

Ubisoft chystá hned čtyři nové Assassin’s Creed hry

Voděodolnost a vodotěsnost (stupně krytí IP)

Chytré hodinky Apple Watch 8 (Recenze)

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 (Recenze)

Jak nahrát hovor na Androidu a v iPhonu?

Jak nalepit ochranné sklo na mobil a jak ho sundat?

Jak platit mobilním telefonem (s NFC i bez něj)?

Jak propojit mobilní telefon a tablet s televizí aneb zrcadlení obrazovky na TV

Jak udělat screenshot (snímek obrazovky) na PC aneb síla print screenu

Jak vyčistit počítač a notebook od prachu a jiných nečistot?

Jak vyčistit úložiště v mobilním telefonu (Android i iPhone)?

Jak vysušit utopený mobilní telefon? Rýže a další bezpečné metody

Nejlepší hry na PC

Nejlepší klávesnice pro rok 2023

Nejlepší počítačová myš pro rok 2023

Nejlepší reproduktory k počítači a k televizi

Nejlepší tablety pro rok 2023

Nejvýkonnější Mac historie, VR brýle a další novinky od Apple

Práce z domova: Jak se vybavit na home office?

Vyhraj si s výbavou

18 nejlepších aplikací pro chytré hodinky (smartwatch)

Co je to DVB-T2?

Google Pixel Watch a další oznámení z I/O 2022

Jak na nahrávání obrazovky (Android i iPhone)?

Jak spárovat ovladač s televizí a ovládání TV mobilem

Jak udělat screenshot na mobilu (Android i iPhone)?

Jak vyčistit a zrychlit pomalý notebook?

Jak vyčistit konektor, displej nebo reproduktor mobilního telefonu?

Jaké novinky přináší stylová „ohýbačka“ Samsung Galaxy Z Flip5?

Největší Apple novinky z WWDC 2022

Novinky od Samsungu (Z Flip4, Z Fold4 a Watch5)

Staň se influencerem

Vybíráme bezdrátová sluchátka JBL

Vytvořte nedobytnou pevnost

Xiaomi 13 a 13 Pro (Preview)

Čekání je u konce, PlayStation 5 konečně skladem!

Doporučená pozorovací vzdálenost televize dle úhlopříčky aneb jak daleko sedět dle velikosti TV?

Elden Ring (Recenze)

FIFA 23 aneb poslední FIFA od EA

Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro Preview

Google Pixel Watch Preview

iPhone 14, Apple Watch 8 a další novinky z Cupertina

Jak propojit notebook a PC s televizí? (HDMI i bezdrátově)

Jak se dostat do BIOSu (a do UEFI), co tam a jak ho aktualizovat?

Jak snadno spárovat chytré hodinky s mobilním telefonem?

Jak velkou televizi? (úhlopříčka, rozměry a velikost)

Jak vyčistit obrazovku televize? (LED, LCD, OLED)

Nejlepší fitness náramek pro rok 2023

Notebook nejde zapnout? Poradíme, co dělat s černou obrazovkou!

Nová sestava počítačů Microsoft Surface

Nové iPady pro rok 2022

Novinky ze Samsung Galaxy Unpacked 2023 (Z Fold5, Z Flip5, Watch6, Tab S9)

Péče o baterii v notebooku: Kapacita, kondice, kalibrace a výměna za novou

Představení prémiového ohebného telefonu Samsung Galaxy Z Fold5

Připojení jednoho, dvou a více monitorů k notebooku

Tipy na vánoční dárky od WRTECH

Apple AirPods Pro Black Friday

Apple iPad Air 2022 (preview)

Apple iPhone 12 Black Friday

Apple iPhone 13 (Preview)

Apple iPhone 13 Black Friday

Apple iPhone 14 (Plus) Preview

Apple iPhone 14 Pro (Max) Preview

Apple iPhone SE 2022 (Preview)

Apple Mac Studio (preview)

Apple MacBook Air Black Friday

Apple Watch Black Friday

Apple Watch Ultra Preview

CES 2023: Největší technologické novinky

Co je HDR (High Dynamic Range)?

DeLonghi ECAM 22.110 Black Friday

Diablo 4: Jak vypadá nejočekávanější akční RPG posledních 10 let?

Google Pixel Fold, Pixel 7a a Pixel Tablet: Co říkáme na nové kousky od Googlu?

GROHE QuickFix

Jak dlouho vydrží maso v lednici? Kapr, kuřecí i šunka

Lednička přestala chladit? Nebo hřeje z boku, je ní voda či namrzá?

Microsoft Xbox Series Black Friday

Monitor Apple Studio Display (Preview)

Nejočekávanější hry roku 2022

Nejočekávanější hry roku 2023

Novinka od O2 - bezdrátová sluchátka O2 pods+

Novinky od Samsungu 2022

První Apple Event v roce 2022 (preview)

Samsung Galaxy A52s Black Friday

Samsung Galaxy S22 | S22+ | S22 Ultra (preview + srovnání)

Samsung Galaxy Watch Black Friday

Snímková frekvence (FPS)

Sony PlayStation 5 Black Friday

Stabilizace obrazu (IS, OIS, IBIS)

Světelnost objektivu

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 (preview + srovnání)

Xiaomi 13: Přichází nová vlajková loď Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black Friday

Xiaomi Redmi Note 10S Black Friday

Dětské hodinky LAMAX WCall Blue (Recenze)

Mop Vileda 1.2 Spray Max (Recenze)

Parní mop Vileda Steam XXL (Recenze)

Sušička potravin G21 Paradiso Big (Recenze)
