Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
PlayStation 5 vs. Xbox Series X/S
Poslední generace herních konzolí od Sony a od Microsoftu je venku už přes rok, takže pokud stále ještě nemáš ani jednu z nich doma, měl bys to napravit! Která z nich je ale lepší - PlayStation 5, nebo Xbox Series X/S? Na to se podíváme v našem článku.


Obsah článku
- Srovnání výkonu PS5 a Xbox Series X/S
- Souhrn parametrů (PS vs. Xbox)
- Gamepady aneb v čem je kouzlo DualSense?
- Hry, které si jinde nezahraješ
- Herní předplatné
- Dostupnost PS5 a Xbox Series X/S
- Jaké jsou tvoje další možnosti? PlayStation 4, Xbox One, nebo Nintendo Switch?
- Kterou konzoli si máš teda koupit?
-
- 10 390 Kč – 22 246 Kč
- Herní konzole v 65 obchodech
-
- 10 102 Kč – 17 240 Kč
- Herní konzole v 43 obchodech
-
- 9 872 Kč – 17 368 Kč
- Herní konzole v 62 obchodech
-
- 5 490 Kč – 11 498 Kč
- Herní konzole v 71 obchodech
Srovnání výkonu PS5 a Xbox Series X/S
Vrhněme se na srovnání po hlavě a začněme tím hlavním - výkonem. Hned zkraje ti můžeme říct, že jak PlayStation 5, tak Xbox Series X mají výkonu na rozdávání a jestli jsou mezi nimi nějaké rozdíly, tak opravdu minimální.
CPU, GPU a RAM
Obě konzole pohání osmijádrový procesor AMD Zen 2, obě mají 16GB RAM a obě běží na nabouchaném grafickém čipu AMD RDNA 2. To sice neznamená, že by PlayStation i Xbox byly pod fasádou jednou a tou samou konzolí - Xbox má o nějaký ten teraflop (což je hodnota výkonnosti grafické karty) víc, ale při hraní to poznáš stěží.
Úložiště aneb SSD
V praxi bude nejznatelnějším rozdílem úložiště, tedy SSD. Zatímco SSD v Xboxu se ohání větší kapacitou - celým 1 TB, SSD v PlayStationu je zase o něco rychlejší a jeho kapacita je menší - má „jen“ 825 GB.
PlayStation 4 a Xbox One sázely na starší technologii paměťových disků s názvem HDD (hard disk drive). Tyto disky byly pomalé, hlučné a po delší době používání mohlo dojít k jejich poškození. PS5 a Xbox Series X proto přešly na novější SSD (solid-state drive), které jsou několikanásobně rychlejší a vzhledem k tomu, že nemají žádné pohyblivé mechanické části, vydrží toho opravdu hodně.
Co by sis z toho všeho měl odnést jako hráč? Načítací časy se u nové generace konzolí pohybují v řádech sekund, ne minut! Takže teď už si při čekání na načtení dalšího levelu žádné kafe neuvaříš.
Výkon ve hrách
Komponenty máme za sebou. Podívejme se na to, jak na nejnovějších konzolích běží hry. Ve zkratce - záleží na nastavení. Nebudeš se sice moct hodiny hrabat v nastavení jednotlivých grafických detailů jako na PC, ale budeš si moct vybrat jeden ze dvou grafických režimů:
- „Quality mode“ nabízí vizuálně nejlepší možný herní zážitek s vysokým množstvím detailů a ve vysokém rozlišení, zaplatíš za to ale nižšími FPS, tedy méně plynulou hrou,
- „Performance mode“ hru v určitých ohledech graficky oseká (například ji zbaví ray-tracingu), a to proto, aby byla co nejplynulejší, což oceníš třeba v multiplayeru, kde o výhře často rozhodují i milisekundy.

Xbox Series S
Aby bylo naše srovnání kompletní, musíme zmínit taky Xbox Series S. Ten totiž vyšel současně s Xbox Series X, akorát je o něco menší a hlavně levnější. Proč? Jedná se o slabší verzi svého velkého bráchy.
Má přibližně třetinový grafický výkon a poloviční kapacitu disku. Zahraješ si na něm sice všechny nejnovější pecky, ale nebude to v maximálním 4K rozlišení a s 60 FPS. Nepyšní-li se tvůj obývák zatím žádnou 4K televizí, určitě dej Xbox Series S šanci. Ušetříš pár tisíc korun, které se ti pak budou hodit na nákup nových her.
Souhrn parametrů (PS vs. Xbox)
PlayStation 5 | Xbox Series X | Xbox Series S | |
CPU | 8jádrový 3.5 GHz AMD Zen 2 | 8jádrový 3.8 GHz AMD Zen 2 | 8jádrový 3.8 GHz AMD Zen 2 |
GPU | AMD RDNA 2 (10.3 teraflopů) | AMD RDNA 2 (12 teraflopů) | AMD RDNA 2 (4 teraflopy) |
RAM | 16 GB GDDR6 | 16 GB GDDR6 | 10GB GDDR6 |
SSD | 825 GB (5,5 GB/s) | 1 TB (2,4 GB/s) | 512 GB (2,4 GB/s) |

Gamepady aneb v čem je kouzlo DualSense?
Jak si proti sobě stojí herní ovladače neoddělitelně provázející Xbox Series X a PS5? Rozdíly mezi nimi překvapivě nejsou pouze estetického rázu, liší se i mechanicky, a to pořádně!
Xbox Controller
Microsoft staví na předešlých designech a u ovladače pro Xbox Series X/S se toho změnilo jen málo. Tak málo, že na první pohled budeš mít dost možná problém vůbec rozeznat ovladač patřící k Xbox One od toho náležejícího k Xbox Series X/S.
Na novém ovladači přibylo jedno malé tlačítko pro sdílení obrázků a videí z hraní, D-pad je o něco kulatější a ovladač se tolik neleskne. Zkrátka a dobře - nic, co by stálo za řeč.
Takový přístup ale koneckonců dává smysl, protože Xbox ovladače se vždycky honosily bezkonkurenční ergonomií a solidními tlačítky a vydržely dlouhá léta intenzivního paření. Proč měnit něco, co tak dobře funguje?

Ovladač DualSense
V Sony na to šli jinak. Kompletně překopali předcházející DualShock 4 a bez přehánění nám vyrazili dech svým novým výtvorem s označením DualSense.
Nejzásadnější novinkou gamepadu je jeho hmatová odezva („haptic feedback“). To jsou velice zjednodušeně vibrace, které dynamicky simulují to, co se odehrává ve hře. Prostřednictvím ovladače proto třeba pocítíš, jak se tvůj avatar prochází po písku nebo jak se klouže po ledě. Případně ti vibrace naznačí, odkud na tebe ve hře někdo útočí. A když se ti v nějaké závodní hře povede nabourat autem do zdi, tak ti tvoje zápěstí určitě nepoděkují. Vibrace totiž mají překvapivý šmrnc. Záleží samozřejmě na konkrétních hrách a na tom, jak moc si jejich tvůrci s touto funkcí vyhrají, ale potenciál má ohromný.
Druhou novinkou jsou adaptivní spouště (neboli triggery), které mění sílu odporu - sílu s jakou je potřeba tlačítko zmáčknout - v závislosti na dění ve hře a skvěle tak napodobují například brzdění v autě nebo střelbu ze zbraní.
DualSense má oproti Xbox ovladači také zabudovaný reproduktor, mikrofon a dotykový panel, čehož již spousta her kreativně využívá. Namátkou se můžeš těšit na brnkání na kytaru skrz zmíněný touchpad a na foukání do mikrofonu k rozpohybování své herní postavičky.
Pokud se nakonec rozhodneš pro koupi PlayStationu, pak nesmíš minout hru Astro's Playroom - skákačku, která je u každé z konzolí ke stažení zdarma. Perfektně totiž demonstruje všechny výše zmíněné ovládací novinky.
A jestli máš blízko k progamingu a s klasikou si nevystačíš, neměl bys minout ovladač PlayStation 5 DualSense Edge. Dovolí ti si totiž pěkně vyhrát s jeho nastavením!
Virtuální realita
V čem se Xbox nemůže s konzolí od Sony vůbec měřit je virtuální realita. Microsoft totiž zatím žádné VR brýle v nabídce nemá, kdežto Sony ano, a to aktuálně dokonce již jejich druhou verzi.
PlayStation VR2 je v současnosti jednou z nejsnazších cest do světa virtuální reality a určitě stojí za vyzkoušení. Více si o brýlích můžeš přečíst v našem podrobném PlayStation VR2 Preview.

Hry, které si jinde nezahraješ
Nabídka her byla v minulosti vždycky tím největším tahákem. Tím, podle čeho člověk vybíral, jestli si pořídí konzoli tu, nebo onu. Platí to i nyní?
Exkluzivní hry
Věci se lepší, ale stále vychází hry, které si na konkurenčních konzolích nezahraješ. A pokud ano, tak s ohromným zpožděním. Malou útěchou může být fakt, že se Microsoft rozhodl vydávat všechny své „exkluzivky“ také na PC. Sony se stále s nikým jiným o své nejnovější hity dělit nechce. Ale jejich starší tituly si na počítače také postupně nacházejí cestu.
Čím by tě teda mohl nalákat jen a pouze PlayStation 5? Každý fanoušek Marvelu se hned nedočkavě vrhne na Spider-Man: Miles Morales. A udělá dobře - houpat se a skákat po zasněženém New Yorku na nás udělalo velký dojem. Hledáš výzvy a máš hafo trpělivosti? Remake akčního RPG Demon’s Souls je pro tebe jako dělaný. Na PlayStationu si také zahraješ pokračování sci-fi série Horizon: Forbidden West s detailně propracovaným otevřeným světem a epické pokračování akčního eposu God of War Ragnarök.
Kdo na druhé straně září na Xboxu? My například nedáme dopustit na masivní závody Forza Horizon 5, které ti odemknou pomalu celé Mexiko, a jejich vážnějšího příbuzného - závodní simulaci Forza Motorsport 7. Konečně jsme se dočkali také pokračování jedné z nejpopulárnějších sérií sci-fi FPS - Halo Infinite. Rád bys procestoval celý svět, jakože fakt celý - bez přehánění? Přesně to ti nabízí realistický simulátor Microsoft Flight Simulator, planetu Zemi jako na dlani.
Nakonec musíme zmínit také cross-play - možnost hrát hry po internetu s hráči na jiných zařízeních. Jako PC hráč se díky tomu můžeš připojit ke svým kamarádům, kteří hrají na PlayStationu nebo na Xboxu a naopak. Některé hry cross-play podporují, například extrémně populární Fortnite. Většina her se k tomu ale zatím nemá a tvůj výběr nové herní konzole ti dost možná usnadní parta, s kterou plánuješ po večerech hrát.

Zpětná kompatibilita starších her
Na obou konzolích si konečně zahraješ i hry, které původně vyšly pro starší konzole. Ale nic není nikdy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. I když - na Xboxu to jednoduché je. Zahraješ si na něm všechny hry z Xbox One, naprostou většinu her z Xboxu 360 a dokonce i spoustu kultovních klasik z úplně prvního Xboxu.
PlayStation 5 je v tomto ohledu lehce pozadu. Disponuje sice zpětnou kompatibilitou s většinou her z PS4, ale to je tak nějak všechno. To nám přijde jako promarněná příležitost. Co bychom dali za to, zahrát si na jedné konzoli také hry z PS3, PS2 a PS1.
Nejlepší PlayStation 4 (PS4) hry všech dob Nejočekávanější hry roku 2023
Herní předplatné
Dnes už si nemusíš kupovat hry jednu po druhé, ale stačí se přihlásit k předplatnému jedné z níže zmíněných služeb a máš vlastně vystaráno.
Microsoft Xbox Game Pass
Microsoft je v tomhle opravdovým mistrem. S Xbox Game Pass Ultimate si zahraješ všechny nejnovější tituly od Microsoftu už v den jejich vydání a získáš přístup k masivní knihovně stovek dosud vydaných her. A všechny dané hry budeš moct hrát rovnou i online, bez nutnosti platit cokoliv dalšího.
A nejenže budeš mít přístup k hrám od Microsoftu, ale součástí Ultimate verze Game Pass je také předplatné EA Play, což znamená, že na tebe čekají i hry od Electronic Arts, třeba Battlefield nebo FIFA a NHL.
PlayStation Plus
Služba PlayStation Plus tahala po určitou dobu ve srovnání s Microsoft Game Pass za kratší provázek. Její aktuální podoba již ale funguje fakticky na stejném principu jako konkurence. S předplatným získáte nejen možnost hrát hry online, ale také přístup k neustále se rozšiřující knihovně her.
Dostupnost PS5 a Xbox Series X/S
Nemůžeš se dočkat, až si svou vysněnou next-gen konzoli konečně koupíš? PlayStation 5 i Xbox Series X provázely od momentu jejich uvedení na trh nepříjemné problémy s dostupností a předlouhé čekací listiny.
Situace se naštěstí začala postupně zlepšovat a aktuální situace je taková, že by nemělo nic stát v cestě. PlayStation i Xbox jsou v obchodech volně k dostání.

Jaké jsou tvoje další možnosti? PlayStation 4, Xbox One, nebo Nintendo Switch?
Nezaujala tě ani jedna z nejnovějších herních konzolí? Myslíš si, že bys jejich výkon nevyužil? Pak se nabízí minulá generace, tedy PlayStation 4 a Xbox One (a jejich výkonnější sourozenci PlayStation 4 Pro a Xbox One X).
Cenově jsou dostupnější a přestože jsou to ve srovnání s mladšími konzolemi trochu loudalové, hrát se na nich bez pochyb stále dá, a to včetně většiny nově vycházejících her. Jen budeš muset oželet detailní grafiku, vysoké FPS a svižné načítání. A také ticho a klid - obě starší konzole jsou totiž docela hlučné.
Poslední konzolí, která by tě mohla zaujmout, je drobné Nintendo Switch. Switch stojí tak trochu mimo boxerský ring, ve kterém si spolu vyměňují rány PlayStation a Xbox. Switch je totiž malý, přenosný a výkonově tak nějak „svůj“, takže slabý.
Co ale postrádá ze stránky hardware, to s přehledem vynahrazuje širokou nabídkou originálních her. Her, které si na žádné jiné konzoli nezahraješ, a to ani na PC. Her jako The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey a Pokémon Legends: Arceus.
Kterou konzoli si máš teda koupit?
Stále nevíš kterou? My ti to rozhodování usnadníme. Pokud už máš doma nabušený herní počítač, kup si PlayStation 5. Zahraješ si na něm exkluzivky a osaháš si DualSense. Pokud máš ale PC maximálně tak do školy a do práce, dej šanci Xbox Series X spolu s Microsoft Game Pass. Za super cenu získáš přístup k vydatné knihovně her všech možných žánrů a budeš si moct zahrát, co ti to zrovna padne do nálady - od závodů až po horory.
A jestli jsme to nerozsekli ani tímto, pak už zbývá jen jedno řešení, koupit si konzole obě.
Mohlo by vás zajímat

Nejlepší a nejprodávanější televize (2023)

Nejočekávanější hry roku 2024

Představení iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max): Vylepšení, která stojí za to

Nejlepší fotomobily současnosti (2023)

Jak moc „strašidelně rychlé“ jsou nové M3 čipy od Apple?

Představení Meta Quest 3: VR headset do každé domácnosti

Nejlepší akční outdoorové kamery pro rok 2023

Nejlepší chytré hodinky (smartwatch) pro rok 2023

Nejlepší mobily současnosti (Samsung, iPhone, Xiaomi a další)

Nejlepší a nejvýkonnější notebooky na trhu (2023)

Nejlepší robotické vysavače pro rok 2023 (na koberce, s mopem i bez)

Nejlepší strategie všech dob (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nové Apple Watch Series 9: Nejzelenější Apple produkt v historii

Nový Google Pixel 8 (Pro): Telefon pro nastupující éru AI

Recenze Samsung Galaxy A54: Nic víc nepotřebujete

Seznámení se s Apple Watch Ultra 2: Ještě o něco extrémnější extrém

Apple Vision Pro: Konečně průlom na poli virtuální reality?

Nejlepší herní notebooky na světě: Výkonu na rozdávání (2023)

Nejlepší hry na mobil: Android i iPhone (2023)

Nejlepší hry roku 2022 (PC, PS5, Xbox, Switch)

Nejlepší PlayStation 4 (PS4) hry všech dob

Představení headsetu Sony PlayStation VR2

Recenze Honor Magic5 Lite: Telefon s nekonečnou výdrží

Nejlepší brýle pro virtuální realitu (2023)

Nejlepší elektrokoloběžky do města i do přírody (2023)

Nejlepší gaučové hry pro dva

Nejlepší RPG hry současnosti (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nejlepší studentské notebooky do školy v roce 2023 (pro děti, středoškoláky, VŠ)

Notebook s dedikovanou grafickou kartou: vyplatí se studentovi připlatit si?

Recenze Samsung Galaxy A34: Lepší než si myslíte

Velké porovnání všech Apple Watch: Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Nejlepší a nejvýkonnější herní mobily (2023)

Nejlepší battle royale - Fortnite, PUBG a kdo dál?

Nejlepší fotoaparáty na natáčení videí a na focení (2023)

Nejlepší hororové hry

Nejlepší lednice pro rok 2023 (americké, vestavné, kombinované a jiné)

Nejlepší levné notebooky pro rok 2023 (na doma, na filmy)

Nejlepší mobily do 3 000, do 5 000 a do 10 000 Kč

Recenze Hogwarts Legacy: RPG ze světa Harryho Pottera

Recenze Samsung Galaxy S23: Nejvýkonnější Android telefon na trhu

Vyplatí se Nintendo Switch v roce 2023?

Žebříček nejlepších tyčových vysavačů 2023

10 nejlepších užitečných aplikací pro Android (2023)

Jak se stát youtuberem a vydělat peníze svým koníčkem?

Jak sestavit (herní) PC?

Luxus, ale chytře: Tipy na elegantní chytré hodinky pro dámy i pány

Nejlepší drony aneb letem světem pilotem (2023)

Nejlepší sluchátka pro rok 2023

OLED vs. LCD LED (QLED, NanoCell, Mini LED): Která TV je lepší?

Stray (Recenze)

5 nejlepších odolných telefonů do nepohody (2024)

Jak funguje bezdrátové nabíjení telefonu?

Nejlepší a nejpoužívanější aplikace pro iPhone (iOS) (2023)

Nejlepší čtečka e-knih pro rok 2023

Nejlepší hry pro virtuální realitu

Nejlepší kancelářské a herní monitory (2023)

Nejlepší projektory a domácí kina (2023)

Největší herní světy

Xiaomi oficiálně představuje řadu Xiaomi 13T

Co je to chytrá domácnost? Zařiďte si (ne)bezpečně chytrou kuchyni, koupelnu i zahradu

Nejlepší fotoaparát pro začátečníka (2023)

Nejlepší grafický tablet na kreslení (2023)

Nejlepší objektivy do každé situace (2023)

Starfield (Preview)

Ubisoft chystá hned čtyři nové Assassin’s Creed hry

Voděodolnost a vodotěsnost (stupně krytí IP)

Chytré hodinky Apple Watch 8 (Recenze)

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 (Recenze)

Jak nahrát hovor na Androidu a v iPhonu?

Jak nalepit ochranné sklo na mobil a jak ho sundat?

Jak platit mobilním telefonem (s NFC i bez něj)?

Jak propojit mobilní telefon a tablet s televizí aneb zrcadlení obrazovky na TV

Jak udělat screenshot (snímek obrazovky) na PC aneb síla print screenu

Jak vyčistit počítač a notebook od prachu a jiných nečistot?

Jak vyčistit úložiště v mobilním telefonu (Android i iPhone)?

Jak vysušit utopený mobilní telefon? Rýže a další bezpečné metody

Nejlepší hry na PC

Nejlepší klávesnice pro rok 2023

Nejlepší počítačová myš pro rok 2023

Nejlepší reproduktory k počítači a k televizi

Nejlepší tablety pro rok 2023

Nejvýkonnější Mac historie, VR brýle a další novinky od Apple

Práce z domova: Jak se vybavit na home office?

Vyhraj si s výbavou

18 nejlepších aplikací pro chytré hodinky (smartwatch)

Co je to DVB-T2?

Google Pixel Watch a další oznámení z I/O 2022

Jak na nahrávání obrazovky (Android i iPhone)?

Jak spárovat ovladač s televizí a ovládání TV mobilem

Jak udělat screenshot na mobilu (Android i iPhone)?

Jak vyčistit a zrychlit pomalý notebook?

Jak vyčistit konektor, displej nebo reproduktor mobilního telefonu?

Jaké novinky přináší stylová „ohýbačka“ Samsung Galaxy Z Flip5?

Největší Apple novinky z WWDC 2022

Novinky od Samsungu (Z Flip4, Z Fold4 a Watch5)

Staň se influencerem

Vybíráme bezdrátová sluchátka JBL

Vytvořte nedobytnou pevnost

Xiaomi 13 a 13 Pro (Preview)

Čekání je u konce, PlayStation 5 konečně skladem!

Doporučená pozorovací vzdálenost televize dle úhlopříčky aneb jak daleko sedět dle velikosti TV?

Elden Ring (Recenze)

FIFA 23 aneb poslední FIFA od EA

Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro Preview

Google Pixel Watch Preview

iPhone 14, Apple Watch 8 a další novinky z Cupertina

Jak propojit notebook a PC s televizí? (HDMI i bezdrátově)

Jak se dostat do BIOSu (a do UEFI), co tam a jak ho aktualizovat?

Jak snadno spárovat chytré hodinky s mobilním telefonem?

Jak velkou televizi? (úhlopříčka, rozměry a velikost)

Jak vyčistit obrazovku televize? (LED, LCD, OLED)

Nejlepší fitness náramek pro rok 2023

Notebook nejde zapnout? Poradíme, co dělat s černou obrazovkou!

Nová sestava počítačů Microsoft Surface

Nové iPady pro rok 2022

Novinky ze Samsung Galaxy Unpacked 2023 (Z Fold5, Z Flip5, Watch6, Tab S9)

Péče o baterii v notebooku: Kapacita, kondice, kalibrace a výměna za novou

Projektor Samsung The Freestyle (Recenze)

Představení prémiového ohebného telefonu Samsung Galaxy Z Fold5

Připojení jednoho, dvou a více monitorů k notebooku

Tipy na vánoční dárky od WRTECH

Apple AirPods Pro Black Friday

Apple iPad Air 2022 (preview)

Apple iPhone 12 Black Friday

Apple iPhone 13 (Preview)

Apple iPhone 13 Black Friday

Apple iPhone 14 (Plus) Preview

Apple iPhone 14 Pro (Max) Preview

Apple iPhone SE 2022 (Preview)

Apple Mac Studio (preview)

Apple MacBook Air Black Friday

Apple Watch Black Friday

Apple Watch Ultra Preview

CES 2023: Největší technologické novinky

Co je HDR (High Dynamic Range)?

DeLonghi ECAM 22.110 Black Friday

Diablo 4: Jak vypadá nejočekávanější akční RPG posledních 10 let?

Google Pixel Fold, Pixel 7a a Pixel Tablet: Co říkáme na nové kousky od Googlu?

GROHE QuickFix

Jak dlouho vydrží maso v lednici? Kapr, kuřecí i šunka

Lednička přestala chladit? Nebo hřeje z boku, je ní voda či namrzá?

Microsoft Xbox Series Black Friday

Monitor Apple Studio Display (Preview)

Nejočekávanější hry roku 2022

Nejočekávanější hry roku 2023

Novinka od O2 - bezdrátová sluchátka O2 pods+

Novinky od Samsungu 2022

První Apple Event v roce 2022 (preview)

Samsung Galaxy A52s Black Friday

Samsung Galaxy S22 | S22+ | S22 Ultra (preview + srovnání)

Samsung Galaxy Watch Black Friday

Snímková frekvence (FPS)

Sony PlayStation 5 Black Friday

Stabilizace obrazu (IS, OIS, IBIS)

Světelnost objektivu

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 (preview + srovnání)

Xiaomi 13: Přichází nová vlajková loď Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black Friday
