Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Nejlepší akční outdoorové kamery pro rok 2023
Vyžíváte se v extrémních sportech a dobrodružstvích všeho druhu a rádi byste své eskapády sdíleli se svými blízkými alespoň na videích? Pak potřebujete malou a lehkou akční kameru, která snese i nějaké to tvrdší zacházení. Podívejme se na ty aktuálně nejlepší.


Co dělá akční kameru akční kamerou?
Akční kamery, respektive outdoorové či sportovní kamery, mají několik charakteristických rysů. Jsou skladné, extrémně odolné a jednoduché na ovládání. Disponují širokoúhlým objektivem, do jehož záběru se vejdete vy i vaše okolí, a spolehlivou stabilizací obrazu. Jsou to kamery, které si s sebou vezmete kamkoliv. I na taková místa, na která byste si svou klasickou kameru nevzali ani omylem.
Synonymem pro akční kameru jsou zařízení GoPro, a to právem. Právě GoPro tuto kategorii kamer zpopularizovalo a protlačilo do mainstreamu. Ale alternativy od výrobců jako jsou DJI a Insta360 mají také co nabídnout a při výběru svého nového zařízení je rozhodně nebudete chtít přehlédnout. Zvláště bavíme-li se o akčních kamerách schopných točit 360stupňové sférické video.

Nejlepší sportovní kamera
GoPro HERO12 Black
- Senzor: 1/1,9" CMOS (27,6 Mpx)
- Video: 5,3K/60 FPS, 4K/120 FPS, 2,7K/240 FPS
- Baterie: 1 720 mAh (Enduro)
- Vodotěsnost: do 10 m
- Rozměry: 71,8 × 50,8 × 33,6 mm
- Váha: 154 g

Drobná a odolná krabička
Kameru GoPro HERO12 byste na první pohled nejspíš nerozeznali od jejích předchůdců. Její vnitřnosti chrání zas a znovu malé matně černé kvádrové pouzdro, které na sebe nijak zvlášť neupozorňuje. Jeho přední stranu okupuje objektiv a informační displej a na zádech najdete další – tentokrát už dotykový – displej. Nechybí ani pár fyzických tlačítek, jedno zapínací a jedno nahrávací. Kamera je vodotěsná do hloubky 10 metrů a oko objektivu pokrývá vrstva vodoodpudivého materiálu. Váha zařízení se vměstná do snadno stravitelných 154 gramů.
A pokud se pídíte po tom, zda se „dvanáctka“ v něčem liší od GoPro HERO11, pak vězte, že se liší fakticky jen přítomností standardního závitu pro stativ.
Vysoké (a všestranné) rozlišení
Největším lákadlem GoPro HERO12 je obrazový snímač netradičního formátu 8:7. Proč právě 8:7 místo tradičního filmového 3:2 nebo 4:3? Záběry lze totiž snadno oříznout, a to nejen na šířku, ale hlavně i na výšku – pro sociální sítě. A kamera navíc dovede točit video ve vysokém rozlišení 5,3K, takže si i po oříznutí zachová množství detailů a dostatečnou ostrost. Fanoušky zpomalených záběrů pak potěší možnost natáčení videí až o 240 FPS ve 2,7K (resp. 120 FPS ve 4K).
Výsledné video se může honosit 10bitovými barvami, solidní ostrostí a širokým dynamickým rozsahem a natáčet můžete dokonce i v plochém Logu (tato možnost u HERO11 chyběla). Snímač kamery zvládne v denním světle zachytit dostatečné množství detailů a povětšinou nemá problém s nastavením náležité expozice. Drobné problémy s kvalitou vyvstávají až třeba při natáčení v noci, ale s tím je u takto „malého“ senzoru prostě potřeba počítat, tam to bez šumu nepůjde.
Co se týče focení, HERO12 snímá fotografie v rozlišení až 27 Mpx, a to i ve formátu RAW.

GoPro jen tak něco nerozhodí
Stabilizace obrazu na GoPro kamerách je svou kvalitou (tedy stabilitou) vcelku legendární a nejnovější HyperSmooth 6.0 se může v mnoha případech rovnat i gimbalu. V kameře přitom nechybí ani režim Horizon Lock, ve kterém zařízení automaticky udržuje horizont vyrovnaný v jedné úsečce, a to bez ohledu na to, jak moc kameru nakláníte.
Intuitivní ovládání a průměrná výdrž baterie
Ovládání kamery je intuitivní, a to jak pro pokročilé filmaře, tak i pro úplné začátečníky. Čekají tu na vás totiž dva režimy ovládání: Easy a Pro.Uživatelské prostředí je plynulé a kamera bez jakýchkoliv potíží komunikuje s mobilní aplikací GoPro Quik. Připojit se přitom dokáže jak přes Wi-Fi, tak i pomocí kabelu a můžete ji dokonce použít i pro live streaming.
Baterie nese název Enduro a ačkoliv doznala její výdrž oproti HERO11 slušného vylepšení, stále je spíše průměrná. V 5,3K o 60 FPS vydrží kamera kolem 50 minut a ve 4K o 120 FPS až 40 minut. Bez náhradních baterií bychom proto na delší dobrodružství raději nevyráželi.
Klady a zápory
GoPro HERO12 je tou nejlepší GoPro kamerou, kterou si aktuálně můžete pořídit, a také jednou z nejlepších sportovních kamer vůbec. Nad konkurencí vyčnívá vysokou kvalitou videa (a fotek) a bezkonkurenční stabilizací obrazu. Vaší pozornosti by ale neměla uniknout ani předcházející verze GoPro HERO11, protože rozdíly mezi těmito modely jsou minimální a cena starší kamery půjde jedině dolů.
+ Perfektní stabilizace obrazu
+ Univerzální 8:7 formát senzoru
+ Široký dynamický rozsah videa
+ Intuitivní prostředí
+ Odolnost těla
- Průměrná výdrž baterie
-
- 9 750 Kč – 14 411 Kč
- Sportovní kamery v 17 obchodech
-
- 14 690 Kč – 15 999 Kč
- Sportovní kamery v 11 obchodech

Nejlepší odolná outdoorová kamera
DJI Osmo Action 4
- Senzor: 1/1,3" CMOS (10 Mpx)
- Video: 4K/120 FPS, 1080p/240 FPS
- Baterie: 1 770 mAh (LiPo 1S)
- Vodotěsnost: do 18 m
- Rozměry: 70,5 × 44,2 × 32,8 mm
- Váha: 145 g

Odolnost s velkým „O“
Inspirace je zřejmá, DJI Osmo Action 4 se esteticky v mnohém podobá kamerám GoPro. Tvoří ji nenápadné, ale bytelné pouzdro, z kterého vyčnívá dobře chráněná čočka objektivu a dva dotykové displeje. Nachází se tu také několik fyzických tlačítek a celkem tři mikrofony. Důmyslným detailem, kterého si všimne jen málokdo, je barevný senzor skrývající se uprostřed písmena „O“ v logu „Action 4“.
Hmotnost a rozměry DJI jsou srovnatelné s GoPro HERO12. Jen na poli vodotěsnosti má DJI jasně navrch. Fungovat vám totiž bude až do hloubky 18 metrů (sic!) a v pouzdře dokonce až do 60 metrů!
Uživatelé zvyklí na tradiční závity možná znejistí při pohledu na magnetický adaptér na spodní straně zařízení. Není se ale čeho strachovat, tyto magnety vydrží opravdu hodně – podle DJI přežijí i pád na kole – a jejich hlavním tahákem je snadná manipulace.

Posun v kvalitě obrazu a solidní stabilizace
Už předcházející verze DJI Osmo Action 3 se pyšnila (na akční kameru) docela velkým 1/1,7palcovým senzorem. Kvalita videa ale přesto za slabšího světla lehce pokulhávala za GoPro. DJI se proto u čtvrté verze soustředilo právě na tuto oblast a senzor nahradilo senzorem ještě větším – 1/1,3palcovým. A ač se to nemusí na papíře zdát, v praxi je rozdíl mezi nimi překvapivě velký, zvlášť večer a v noci.
Obecně platí, že barevné podání je věrné skutečnosti (10bitové barvy), kontrast vyvážený a kamera (alespoň podle nás) dokáže častěji lépe odhadnout správnou expozici než GoPro. GoPro má ale zase navrch v rozlišení. DJI se s videem vyšplhá maximálně na 4K a její fotografie mají „jen“ kolem 10 Mpx. Pokud bychom to ale měli shrnout, tak obě kamery patří ve své kategorii mezi to nejlepší, co si můžete aktuálně pořídit a rozdíly mezi nimi nejsou nijak zásadní. DJI se stejně jako GoPro může ostatně těšit naprosto excelentní stabilizaci (zde s označením RockSteady), která dokáže rozeznat, jestli točíte na výšku nebo na šířku a přizpůsobí tomu zamčení horizontu.
Skvělá výdrž baterie
Součástí základního balení je tzv. „extrémní baterie“, která je odolná vůči mrazu až do -20 ˚C a jejíž výdrž se oproti GoPro HERO12 pohybuje průměrně o nějakých 15 až 20 % výše (například ve 4K o 120 FPS vydrží nahrávat přes 60 minut). DJI navíc podporuje i rychlé nabíjení: z 0 % se dostane na 80 % za bleskurychlých 18 minut. GoPro naopak rychlé nabíjení postrádá a „za běhu“ si její baterii rozhodně nenabijete.
Klady a zápory
DJI Osmo Action 4 má ve srovnání se svým úhlavním rivalem, s GoPro HERO12 Black, delší výdrž baterie, lepší vodotěsnost, větší senzor (a tudíž i nepatrně vyšší kvalitu obrazu za slabšího světla) a dokonce i o něco nižší cenu. Výší rozlišení je ale zas o něco pozadu a GoPro je tak univerzálnější.
Faktem ale je, že se opravdu bavíme jen o maličkatých rozdílech, které v praxi zas až tolik neznamenají. Obě zařízení jsou špičkové a hrdě se tak dělí o trůn krále akčních kamer.
+ Dva dotykové displeje
+ Vodotěsnost až do 16 metrů
+ Odolná baterie s nadprůměrnou výdrží
+ Spolehlivá stabilizace obrazu
- „Jen“ 10Mpx fotografie
-
- 10 450 Kč – 11 509 Kč
- Sportovní kamery v 13 obchodech
-
- 12 471 Kč – 14 024 Kč
- Sportovní kamery v 13 obchodech

Nejlepší 360° akční kamera
Insta360 X3
- Senzor: 1/2 CMOS (fotky až 72 Mpx)
- Video: (360°) 5,7K/30 FPS, 4K/60 FPS
- Baterie: 1 800 mAh
- Vodotěsnost: do 10 m (IPX8)
- Rozměry: 114 × 46 × 33,1 mm
- Váha: 180 g
Design
Zatímco výše zmíněné akční kamery se liší jen v detailech, Insta360 X3 snadno rozeznáte i na dálku. Má totiž netradiční podlouhlý tvar s rozsáhlým 2,29palcovým dotykovým displejem a se dvěma vypouklými čočkami objektivů. I přesto ale jde o kompaktní a lehké zařízení, které schováte do kapsy u kalhot.
Pod displejem a po stranách zařízení se nachází dostatek klikatelných tlačítek s vibrační odezvou. Kamera se díky nim snadno ovládá i v rukavicích. A pokud na ni zrovna nedosáhnete, slyší i na hlasové pokyny.
Neomezené možnosti 360° videa
Insta360 X3 je 360° kamera. To znamená, že je schopná točit všechno, co se děje kolem ní. Před ní i za ní! A to díky kombinaci dvou ultraširokoúhlých objektivů pracujících v tandemu. V této kombinaci se skrývá velký kreativní potenciál. Při natáčení nemusíte moc řešit kompozici videa. Můžete si na maximum užívat to, co právě děláte. Ať už je to paragliding, surfování nebo třeba jízda na kole. Natočené záběry si pak proberete v klidu domova a oříznete z nich famózní video, o kterém by se vám s klasickou akční kamerou mohlo jen zdát. Případně je za vás ořeže AI. Insta360 X3 disponuje nástrojem pro automatické ořezávání videa („Auto Frame“).
Neviditelná selfie tyč
Tím ale schopnosti této kamery nekončí. V rukávu totiž má například také režim „Me Mode“. Režim, při kterém za použití selfie tyče (kterou nemusíte nutně držet, ale můžete ji například někam připevnit) točíte sami sebe, například při seskoku do vody. Kouzlo spočívá v tom, že kamera tu selfie tyč ze záběrů zcela vymaže – jako kdyby tam žádná nebyla. Video pak působí dojmem, jako kdybyste jej snad ani netočili vy. Můžete si tak maximálně vyhrát s úhly pohledu a stvořit filmy, nad kterými budou diváci omráčeně tápat: „Jak tohle mohl někdo natočit?“

Obrazová kvalita videa
Insta360 X3 podporuje i klasické „nudné“ širokoúhlé video ne nepodobné záběrům z GoPro či z DJI. Jeho kvalita je ve srovnání s rivaly o něco horší. To je dáno tím, že tento způsob natáčení není těžištěm této kamery. Jejím těžištěm je všeobjímající sférické video.
V čem naopak Insta360 X3 za kolegy nezaostává je stabilizace obrazu. Ať už jedete na lyžích nebo brázdíte lesy na terénní motorce, na videu byste to nepoznali. Je nesmírně plynulé a podporuje zámek horizontu. Kameru si tak můžete třeba připnout na speciální selfie tyč, začít s ní rotovat kolem dokola a ona bude stále vědět, kde je horizont a bude se ho pevně držet.
Další povedené funkce
Insta360 X3 nemá jeden, nemá dva a nemá ani tři mikrofony, má rovnou čtyři! Nemá tudíž problém sledovat akci a izolovat rušivý okolní hluk. Kamera také dokáže snímat neuvěřitelně detailní 72Mpx 360stupňové fotky. Krajináři a fanoušci architektury jistě zajásají. Hodit by se vám mohl také režim 360stupňového timelapse videa v rozlišení 8K a nakonec by se kamera neobešla ani bez funkce živého 360stupňového streamování.
Úprava videí a výdrž baterie
Upravovat sférické video nezní jako úplně nejsnazší úkol, ale spolu s kamerou dostanete přístup k Shot Lab. To je intuitivní chytrý nástroj pro úpravu videí, který vám nabídne hned několik instantně použitelných šablon a který vám celý proces velice usnadní.
A jak je to u Insta360 X3 s baterií? 1800 mAh se jeví jako velké číslo, ale s ohledem na množství energie, které je potřeba na pohánění dvou senzorů s vysokým rozlišením a jednoho masivního displeje, to zas tolik není. Kamera má podprůměrnou výdrž a určitě se vyplatí nákup minimálně jedné náhradní baterie.
Klady a zápory
Insta360 X3 je ve světě akčních kamer jakýmsi jednorožcem. Nabízí totiž kopec funkcí, které nikdo jiný nemá (nepočítáme-li další modely od výrobce Insta360). Funkcí jako jsou 360stupňové video a neviditelná selfie tyč. Funkcí, které v praxi fungují a s kterými si tvůrčí duše vyhrají do aleluja.
+ Neviditelná selfie tyč
+ Kreativní možnosti 360° videa
+ Vysoké rozlišení 360° fotografií
+ Intuitivní nástroje pro úpravu videí
- Slabá výdrž baterie
Další nejlepší akční kamery
-
- 8 623 Kč – 13 611 Kč
- Sportovní kamery v 24 obchodech
-
- 9 899 Kč – 12 869 Kč
- Sportovní kamery v 24 obchodech
-
- 11 115 Kč – 15 124 Kč
- Sportovní kamery v 13 obchodech
-
- 7 250 Kč – 10 900 Kč
- Sportovní kamery v 16 obchodech
-
- 3 790 Kč – 6 877 Kč
- Sportovní kamery v 16 obchodech
-
- 8 985 Kč – 14 490 Kč
- Sportovní kamery v 28 obchodech
-
- 8 435 Kč – 10 218 Kč
- Sportovní kamery v 20 obchodech
-
- 9 526 Kč – 12 990 Kč
- Sportovní kamery v 14 obchodech
-
- 9 361 Kč – 12 329 Kč
- Sportovní kamery v 31 obchodech
-
- 6 749 Kč – 13 990 Kč
- Sportovní kamery v 21 obchodech
-
- 2 390 Kč – 3 428 Kč
- Sportovní kamery v 41 obchodech
-
- 7 450 Kč – 17 748 Kč
- Sportovní kamery v 19 obchodech



Na co se u akční kamery zaměřit?
Účel akční kamery
Výběr akční kamery začněte určením jejího hlavního účelu. Co s ní budete natáčet a v jakém prostředí se budete pohybovat?
Zodpovězení těchto otázek vám napoví, jestli si pořídit model s klasickým širokoúhlým objektivem, nebo 360stupňovou kameru. Na trhu jsou dokonce i kamery, které díky stavebnicové konstrukci nabízejí obojí.
Při výběru kamery věnujte pozornost ohnisku širokoúhlého objektivu. Čím je objektiv užší, tím méně se toho vejde do jeho záběru a tím dál jej od sebe budete muset mít při vlogování.
Obrazová kvalita videa
Na kvalitu videa má vliv velké množství faktorů. Tím nejvýznamnějším z nich je ale velikost senzoru. Větší snímač je schopný pojmout více světla a podává tak výrazně lepší výsledky za horších světelných podmínek, třeba po večerech nebo doma pod slabší žárovkou. Videa na YouTube natočená tou danou kamerou za slabého světla vám toho tak o ní řeknou mnohem víc než všechny parametry dohromady.
Neměli byste ale samozřejmě přehlédnout ani maximální rozlišení videí a fotografií a maximální počet snímků za sekundu (FPS). Videa a fotky s vysokým rozlišením lze oříznout bez větší ztráty kvality a vysoký počet FPS oceníte při hrátkách se slow-motion, se zpomalenými záběry.

Stabilizace obrazu
Decentní stabilizace obrazu je u akčních kamer naprostou nezbytností, a to i když plánujete točit jen za klidné chůze a nechcete se vrhat do žádných extrémů. Nestabilizované video trpí nepříjemným třasem a bývá tak ve výsledku víceméně nekoukatelné. Můžete jej sice stabilizovat v postprodukci, ale zbytečně tím video připravíte o rozlišení.
Kamery do kapsy
Ohromnou výhodou sportovních kamer jsou jejich miniaturní rozměry. Můžete si je díky tomu s sebou brát kamkoliv a při natáčení si je zase můžete připnout víceméně kamkoliv. Jejich hmotnost by neměla převyšovat váhu vašeho mobilního telefonu, zvlášť pokud si kameru plánujete pravidelně připínat na helmu nebo na oblečení. Při pohybu je přece jen každý gram znát.
Bytelnost a voděodolnost akčních kamer pak přímo vybízí k jejich používání v extrémních podmínkách. To ale neznamená, že by byly nezničitelné. Jsou odolné, ale i ony mají své limity. Nejslabším článkem každé kamery bývá čočka jejího objektivu. Přesně z tohoto důvodu se vyplatí ji chránit nějakým krytem pro sportovní kameru.
Výdrž baterie
Čím akční kamery neoplývají, je dlouhá výdrž baterie. Průměrně se pohybuje kolem jedné až dvou hodin. Ani u těch nejlepších modelů se tak neobejdete bez náhradních baterií pro akční kamery.
Výdrž ovlivňuje hlavně vámi vybraný režim natáčení. Video o 120 snímcích za sekundu baterii vybije mnohem rychleji než video mající jen 30 snímků za sekundu a obdobný vliv bude mít například i rozlišení.
Kapacita úložiště
Málokterá akční kamera disponuje vnitřním úložištěm. Bez SD karty to nepůjde. Při jejím nákupu však nevěnujte pozornost pouze její ceně a kapacitě, ale také její rychlostní třídě – rychlosti čtení a zápisu. Pro natáčení videa ve 4K rozlišení bychom volili kartu třídy V30 nebo UHS-3.
Nejlepší fotoaparáty pro začátečníky Nejlepší fotoaparáty na focení a točení videí
Mohlo by vás zajímat

Nejlepší a nejprodávanější televize (2023)

Nejočekávanější hry roku 2024

Představení iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max): Vylepšení, která stojí za to

Nejlepší fotomobily současnosti (2023)

Jak moc „strašidelně rychlé“ jsou nové M3 čipy od Apple?

Představení Meta Quest 3: VR headset do každé domácnosti

Nejlepší chytré hodinky (smartwatch) pro rok 2023

Nejlepší mobily současnosti (Samsung, iPhone, Xiaomi a další)

Nejlepší a nejvýkonnější notebooky na trhu (2023)

Nejlepší robotické vysavače pro rok 2023 (na koberce, s mopem i bez)

Nejlepší strategie všech dob (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nové Apple Watch Series 9: Nejzelenější Apple produkt v historii

Nový Google Pixel 8 (Pro): Telefon pro nastupující éru AI

Recenze Samsung Galaxy A54: Nic víc nepotřebujete

Seznámení se s Apple Watch Ultra 2: Ještě o něco extrémnější extrém

Apple Vision Pro: Konečně průlom na poli virtuální reality?

Nejlepší herní notebooky na světě: Výkonu na rozdávání (2023)

Nejlepší hry na mobil: Android i iPhone (2023)

Nejlepší hry roku 2022 (PC, PS5, Xbox, Switch)

Nejlepší PlayStation 4 (PS4) hry všech dob

Představení headsetu Sony PlayStation VR2

Recenze Honor Magic5 Lite: Telefon s nekonečnou výdrží

Nejlepší brýle pro virtuální realitu (2023)

Nejlepší elektrokoloběžky do města i do přírody (2023)

Nejlepší gaučové hry pro dva

Nejlepší RPG hry současnosti (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nejlepší studentské notebooky do školy v roce 2023 (pro děti, středoškoláky, VŠ)

Notebook s dedikovanou grafickou kartou: vyplatí se studentovi připlatit si?

Recenze Samsung Galaxy A34: Lepší než si myslíte

Velké porovnání všech Apple Watch: Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Nejlepší a nejvýkonnější herní mobily (2023)

Nejlepší battle royale - Fortnite, PUBG a kdo dál?

Nejlepší fotoaparáty na natáčení videí a na focení (2023)

Nejlepší hororové hry

Nejlepší lednice pro rok 2023 (americké, vestavné, kombinované a jiné)

Nejlepší levné notebooky pro rok 2023 (na doma, na filmy)

Nejlepší mobily do 3 000, do 5 000 a do 10 000 Kč

Recenze Hogwarts Legacy: RPG ze světa Harryho Pottera

Recenze Samsung Galaxy S23: Nejvýkonnější Android telefon na trhu

Vyplatí se Nintendo Switch v roce 2023?

Žebříček nejlepších tyčových vysavačů 2023

10 nejlepších užitečných aplikací pro Android (2023)

Jak se stát youtuberem a vydělat peníze svým koníčkem?

Jak sestavit (herní) PC?

Luxus, ale chytře: Tipy na elegantní chytré hodinky pro dámy i pány

Nejlepší drony aneb letem světem pilotem (2023)

Nejlepší sluchátka pro rok 2023

OLED vs. LCD LED (QLED, NanoCell, Mini LED): Která TV je lepší?

Stray (Recenze)

5 nejlepších odolných telefonů do nepohody (2024)

Jak funguje bezdrátové nabíjení telefonu?

Nejlepší a nejpoužívanější aplikace pro iPhone (iOS) (2023)

Nejlepší čtečka e-knih pro rok 2023

Nejlepší hry pro virtuální realitu

Nejlepší kancelářské a herní monitory (2023)

Nejlepší projektory a domácí kina (2023)

Největší herní světy

Xiaomi oficiálně představuje řadu Xiaomi 13T

Co je to chytrá domácnost? Zařiďte si (ne)bezpečně chytrou kuchyni, koupelnu i zahradu

Nejlepší fotoaparát pro začátečníka (2023)

Nejlepší grafický tablet na kreslení (2023)

Nejlepší objektivy do každé situace (2023)

PlayStation 5 vs. Xbox Series X/S

Starfield (Preview)

Ubisoft chystá hned čtyři nové Assassin’s Creed hry

Voděodolnost a vodotěsnost (stupně krytí IP)

Chytré hodinky Apple Watch 8 (Recenze)

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 (Recenze)

Jak nahrát hovor na Androidu a v iPhonu?

Jak nalepit ochranné sklo na mobil a jak ho sundat?

Jak platit mobilním telefonem (s NFC i bez něj)?

Jak propojit mobilní telefon a tablet s televizí aneb zrcadlení obrazovky na TV

Jak udělat screenshot (snímek obrazovky) na PC aneb síla print screenu

Jak vyčistit počítač a notebook od prachu a jiných nečistot?

Jak vyčistit úložiště v mobilním telefonu (Android i iPhone)?

Jak vysušit utopený mobilní telefon? Rýže a další bezpečné metody

Nejlepší hry na PC

Nejlepší klávesnice pro rok 2023

Nejlepší počítačová myš pro rok 2023

Nejlepší reproduktory k počítači a k televizi

Nejlepší tablety pro rok 2023

Nejvýkonnější Mac historie, VR brýle a další novinky od Apple

Práce z domova: Jak se vybavit na home office?

Vyhraj si s výbavou

18 nejlepších aplikací pro chytré hodinky (smartwatch)

Co je to DVB-T2?

Google Pixel Watch a další oznámení z I/O 2022

Jak na nahrávání obrazovky (Android i iPhone)?

Jak spárovat ovladač s televizí a ovládání TV mobilem

Jak udělat screenshot na mobilu (Android i iPhone)?

Jak vyčistit a zrychlit pomalý notebook?

Jak vyčistit konektor, displej nebo reproduktor mobilního telefonu?

Jaké novinky přináší stylová „ohýbačka“ Samsung Galaxy Z Flip5?

Největší Apple novinky z WWDC 2022

Novinky od Samsungu (Z Flip4, Z Fold4 a Watch5)

Staň se influencerem

Vybíráme bezdrátová sluchátka JBL

Vytvořte nedobytnou pevnost

Xiaomi 13 a 13 Pro (Preview)

Čekání je u konce, PlayStation 5 konečně skladem!

Doporučená pozorovací vzdálenost televize dle úhlopříčky aneb jak daleko sedět dle velikosti TV?

Elden Ring (Recenze)

FIFA 23 aneb poslední FIFA od EA

Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro Preview

Google Pixel Watch Preview

iPhone 14, Apple Watch 8 a další novinky z Cupertina

Jak propojit notebook a PC s televizí? (HDMI i bezdrátově)

Jak se dostat do BIOSu (a do UEFI), co tam a jak ho aktualizovat?

Jak snadno spárovat chytré hodinky s mobilním telefonem?

Jak velkou televizi? (úhlopříčka, rozměry a velikost)

Jak vyčistit obrazovku televize? (LED, LCD, OLED)

Nejlepší fitness náramek pro rok 2023

Notebook nejde zapnout? Poradíme, co dělat s černou obrazovkou!

Nová sestava počítačů Microsoft Surface

Nové iPady pro rok 2022

Novinky ze Samsung Galaxy Unpacked 2023 (Z Fold5, Z Flip5, Watch6, Tab S9)

Péče o baterii v notebooku: Kapacita, kondice, kalibrace a výměna za novou

Projektor Samsung The Freestyle (Recenze)

Představení prémiového ohebného telefonu Samsung Galaxy Z Fold5

Připojení jednoho, dvou a více monitorů k notebooku

Tipy na vánoční dárky od WRTECH

Apple AirPods Pro Black Friday

Apple iPad Air 2022 (preview)

Apple iPhone 12 Black Friday

Apple iPhone 13 (Preview)

Apple iPhone 13 Black Friday

Apple iPhone 14 (Plus) Preview

Apple iPhone 14 Pro (Max) Preview

Apple iPhone SE 2022 (Preview)

Apple Mac Studio (preview)

Apple MacBook Air Black Friday

Apple Watch Black Friday

Apple Watch Ultra Preview

CES 2023: Největší technologické novinky

Co je HDR (High Dynamic Range)?

DeLonghi ECAM 22.110 Black Friday

Diablo 4: Jak vypadá nejočekávanější akční RPG posledních 10 let?

Google Pixel Fold, Pixel 7a a Pixel Tablet: Co říkáme na nové kousky od Googlu?

GROHE QuickFix

Jak dlouho vydrží maso v lednici? Kapr, kuřecí i šunka

Lednička přestala chladit? Nebo hřeje z boku, je ní voda či namrzá?

Microsoft Xbox Series Black Friday

Monitor Apple Studio Display (Preview)

Nejočekávanější hry roku 2022

Nejočekávanější hry roku 2023

Novinka od O2 - bezdrátová sluchátka O2 pods+

Novinky od Samsungu 2022

První Apple Event v roce 2022 (preview)

Samsung Galaxy A52s Black Friday

Samsung Galaxy S22 | S22+ | S22 Ultra (preview + srovnání)

Samsung Galaxy Watch Black Friday

Snímková frekvence (FPS)

Sony PlayStation 5 Black Friday

Stabilizace obrazu (IS, OIS, IBIS)

Světelnost objektivu

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 (preview + srovnání)

Xiaomi 13: Přichází nová vlajková loď Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black Friday
