Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Nejlepší tipy na cyklostezky a cyklotrasy v Praze a okolí
V Praze se vyřádí všichni cyklisté bez ohledu na věk nebo jízdní schopnosti. Naleznete zde cyklostezky podél levého i pravého břehu Vltavy a mnoho cyklotras v oblastech: Praha 9, Praha 10, Praha 4, Praha 8 i Praha 5, Praha 6 a další. Potěší vás i cyklotrasy okolo Prahy – na Karlštejn, Křivoklát nebo do Mělníka. Západ i východ hlavního města vás okouzlí krásnou přírodou i historickými památkami.


Nejoblíbenější cyklotrasy v Praze
Oblíbenost jednotlivých tras je velmi subjektivní záležitostí, neboť každý cyklista může mít jinou představu o perfektní projížďce. Jestli se ptáte, kam na kole v Praze vyrazit, měli byste vědět, že mezi nejoblíbenější městské části pro cyklistické vyžití patří Praha 9, Praha 10, Praha 4, Praha 8, Praha 5 a Praha 6. V těchto oblastech naleznete mnoho cyklostezek, na kterých si přijde na své každý cyklista.
A pokud vás láká vyjet za hranice hlavního města, mrkněte se třeba do jižních Čech, na Moravu nebo do Brna:

Praha 9
Hledáte příjemné a přírodou obklopené cyklotrasy? Praha 9 jich nabízí několik, stačí si jen vybrat.
- Cyklotrasa A28 (Bohnické údolí): Délka je 8,1 km a vede trasou Zámky – Bohnice – Velká Skála. V Bohnickém údolí vás čeká průjezd sídlištěm a cestou vás bude provázet slabší provoz na silnici, kterou cyklotrasa vede. V Bohnicích navazuje u ulice Čimická cyklotrasa A273 směrující na Troju.
- Cyklotrasa A44 (Letňany – Petrovice): Trasa dlouhá 18,3 km vede kolem východního okraje města z jihu na sever. Z Petrovic se dostanete před Horní a Dolní Měcholupy, Dolní Počernice, Černý Most, Satalice a Kbely až do Letňan.
- Cyklotrasa A26 (Rokytka): Trasa je dlouhá 15,9 km a zavede vás z Libně přes Vysočany, Hloubětín a Černý Most do Horních Počernic. Pojedete podél Rokytky, po stezkách i cestách, v Hloubětíně (mírné stoupání) a Horních Počernicích i po silnici. Potok Rokytka je třetím největším a nejdelším vodním tokem v Praze.
- Cyklotrasa A263 (Satalice – Vinoř): Trasa dlouhá 4,6 km vede přes Satalickou oboru a Vinořský park do Vinoře. Během projížďky přírodní rezervací Vinořský park buďte obezřetní, neboť lesní pěšiny mohou být hůře sjízdné.
- Cyklotrasa A265 (Letňany – Kbely – Vinoř): Trasa vede z Letňan přes centrální park ve Kbelích do Vinoře. Její délka je 3,6 km a terén je rovinatý.

Praha 10
Cyklostezky a cyklotrasy v Praze 10 se vážou na sousední městské části Praha 3 (Vítkov), Praha 15 (Hostivař) a Praha 11 (Chodov, Háje, Milíčov). To je způsobeno tím, že některé městské části a čtvrti jsou územně zařazeny do správy vícerých městských obvodů (například Michle a Záběhlice). Kam se tedy vydat v této oblasti za cyklo dobrodružstvím?
- Cyklotrasa A21 (Háje – Kunratice – Libuš – Modřanská rokle – Modřany): Pokud se rozhodnete zdolat trasu z Jižního Města až do Modřan v celé její délce, je nutné ujet 12,5 km. Stoupání trasy je minimální, ovšem směrem do Modřan si vaše nohy oddechnou, protože vás zde čeká klesání. Většinu délky si užijete asfaltového povrchu, a to na pozemních komunikacích a stezkách. U Kateřinek je nutné projet šotolinovým úsekem.
- Cyklotrasa A23 (Botič): Na této 19 km dlouhé trase pojedete převážně podél potoka Botič. Vyrazte u železničního mostu na Výtoni a vyjížďku ukončete v Újezdě. Místy můžete narazit na chybějící značení, a to konkrétně v úsecích Hamr-Košík a Hostivař-Petrovice-Křeslice. U Záběhlic a Petrovic je trasa hůře sjízdná.
- Cyklotrasa A226 (Hostivař): Tato cesta propojuje Hostivařskou přehradu a Milíčovský les, a cyklotrasu A23 s A216. Jde o krátkou cyklotrasu o délce 2,1 km a díky tomu, že vede po cyklostezkách a cestách bez automobilů, ji zvládnou i méně trénovaní cyklisté.
- Cyklostezka A244 (Malešický park): Trasa vede od malešické polikliniky do Vackov-Malešice. Projedete přes Malešický park, který je rájem pro děti i dospělé. Najdete zde mnoho vodních a zvukových prvků (zvonkohry, kamenné varhany, korýtka, pumpy), stánky s občerstvením a dva okruhy pro cyklisty a in-line bruslaře.

Praha 4
- Cyklotrasa A21 (Modřanská rokle): více informací se dočtete v odstavci Praha 10.
- Cyklotrasa A22 (Kunratický potok): Trasa vede od metra Háje přes Chodov, Krč, Braník až k Národnímu divadlu. Povrch je rovinatý nebo z kopce. Díky převážnému umístění mimo ulice s automobilovým provozem je bezpečná a vhodná i pro rekreační jízdu. Její délka je 10 km.
- Cyklotrasa A41 (Záběhlice – Chodovec – Háje): Cyklotrasa měří téměř 12 km a dostanete se po ní ze Záběhlic přes Hamerský rybník a Kulatý Chodovec až ke stanici metra Háje.
- Cyklotrasa A212 (Krč – Kunratice): Propojuje Krč (rybník Labuť) s Kunratickým lesem a Kunraticemi. Její délka činí 4,4 km a většinou vás povede v mírném stoupání po lesních asfaltových nebo šotolinových cestách.
- Cyklotrasa A216 (Háje – Milíčovský les): Ze stanice metra Háje se dostanete přes sídliště Milíčov do Milíčovského lesa. Čeká vás 3,5 km dlouhá jízda převážně po cyklostezkách a polních i lesních cestičkách.
- Cyklotrasa A222 (Michelský les – Spořilov): Projeďte se touto trasou z Michelského lesa přes Roztyly do Spořilova (do ulice U Záběhlického zámku). Jde o krátkou trasu o délce 2,8 km.

Praha 5, Praha 6 a Praha 8
Praha 5:
- Cyklotrasa A1: Trasa dlouhá 19 km vás povede levým břehem Vltavy z Radotína přes Hlubočepy, Smíchov, Malou Stranu, Holešovice (Stromovka) a Podbabu do Sedlece.
- Cyklotrasa A11 (Radotínský potok): Jde o páteřní cyklotrasu na jihozápadě Prahy, po které se dostanete z Radotína přes Zadní Kopaninu do Řeporyjí. Je dlouhá 9,4 km a díky asfaltovému povrchu (silnice, cyklostezka) je vhodná pro všechny typy kol, včetně silničních. Připravte se na neustále postupné, od Zadní Kopaniny prudší stoupání, které před Řeporyjemi vystřídá jízda z kopce.
Praha 6:
- Cyklotrasa A1: Více informací o této trase naleznete o pár řádků výše o Praze 5.
- Cyklotrasa A171 (Suchdol – Lysolaje – Nebušice): Krátká trasa o délce 3,4 km vás zavede z Nebušic přes Lysolaje do Suchdola. Připravte se zde na zejména nezpevněné cesty.
Praha 8:
- Cyklotrasa A28 (Bohnické údolí): Vede přes Zámky – Bohnice – Velká Skála a měří přes 8 km. Více informací o této trase najdete výše v textu o cyklostezkách v odstavci Praha 9 (vede oběma městskými částmi).
- Cyklotrasa A2: Vydejte se na téměř 30km projížďku podél pravého břehu Vltavy ze Zámků přes Troju, Těšnov, Karlín, Podolí, Modřany a Komořany až do Zbraslavi.



Praha-západ a Praha-východ
Cyklostezky Praha-západ
Západní část Prahy vás okouzlí nezvykle divokou přírodou, jízdou podél řeky Vltavy nebo Berounky, historickými památkami a zříceninami. Doporučujeme vám se vydat na následující místa:
- Cyklotrasa A163 (Divoká Šárka – Jenerálka): 5 km dlouhá trasa vás zavede údolím Divoké a Tiché Šárky podél Šáreckého potoka k osadě Jenerálka v Dejvicích, kde postupně klesá. Štěrkový a kamenitý povrch na úseku mezi Vokovicemi a Vizerkou není vhodný pro silniční kola.
- Cyklotrasy A166, A163, A33, 0078 a 0077 (Praha – Okoř – Budeč): Celková délka kombinace uvedených cyklotras činí 47 km a vede ze stanice metra Nádraží Veleslavín a přes uličky pražských Vokovic, Divokou Šárku, Přední Kopaninu, dále přes Tuchoměřice, Číčovice a Okoř až do Budče. Jak se dostat k pozůstatku půdorysu slovanského hradiště Budeč? Cyklotrasou A166 projedete Vokovicemi, cyklostezkou A163 pojedete podél Šáreckého potoka k cyklotrase A33 (Šárka-Lysolaje). Po 2,5 km se dostanete polem k Přední Kopanině, cyklotrasou 0078 lesem do Tuchoměřic, Číčovic a nakonec dorazíte k zřícenině hradu Okoř. Dále vás trasa 0077 dovede k rotundě sv. Petra a Pavla a sousedící vyhlídce a zřícenině Budeč. Výlet je kvůli různým druhům povrchu (asfalt, zpevněné a nezpevněné cesty, vedlejší silnice) vhodný zejména pro zkušenější cyklisty.
- Cyklotrasa Velké Přílepy – Kralupy – Praha: Délka trasy je necelých 41 km, částečně vede podél řeky Vltavy až do Stromovky. Některé úseky mohou být pro jízdní kola poměrně náročné, neboť vedou těsně podél řeky a během výletu budete muset absolvovat převýšení i sjíždění z kopce.
Cyklostezky Praha-východ
- Polabská cyklostezka Čelákovice – Brandýs n./Labem – Kostelec n./Labem: Délka této stezky činí necelých 17 km a díky bezpečnému asfaltovému povrchu, možnosti koupání po cestě a množství odpočívadel i hrací prvků je vhodná pro rodiny s dětmi.
- Cyklotrasa 0026 (cyklostezka Praha – Mnichovice): Trasa s délkou 14 km vede z Mnichovic přes Všestary, Světice a Říčany až do pražských Kolovrat. Potěší vás převážně asfaltovým povrchem a odpočívkami podél trasy.
- Cyklotrasa 8211 (Klánovický les – Úvaly – Tuklaty – Tismice): Z pražského Klánovického lesa vás tato 17 km dlouhá trasa zavede do obce Tismice u Českého Brodu.
- Cyklotrasa 0086 (Nučice – Oplany – Stříbrná Skalice): 10km trasa vás zavede z Nučic přes Výžerky, Skalickou myslivnu a Oplany až do lokality Rovná (Stříbrná Skalice).
Tipy na cyklovýlety a cyklotrasy kolem Prahy
- Cyklotrasa Praha – Mělník: Vltavská cyklostezka dlouhá 45 km začíná u severního okraje hlavního města a vede přes Klecany, Vodochody, Kralupy nad Vltavou, Nelahozeves, zámek Veltrusy, Zálezlice a Hořín do Mělníka.
- Kutnohorská vinařská cyklotrasa: Je dlouhá necelých 6 km a propojuje historické jádro Kutné Hory s obrovským vinohradem pod kopcem Sukov.
- Svatý Jan pod Skalou: Obec Svatý Jan pod Skalou je vzdálená od Prahy necelých 20 km, jen kousek od Loděnice a Berouna. Nachází se v centru národní přírodní rezervace Karlštejn, a leží zde historicky první značená turistická cesta Vojty Náprstka Beroun – Sv. Jan – Karlštejn. Často se zde organizují běžecké i cyklistické závody.
- Cyklostezka Praha – Karlštejn: Nenáročná trasa podél řeky Berounky vás zavede do Lahovic, Radotína, a pak přes Černošice a Hlásnou Třebáň až na Karlštejn. Během projížďky si můžete vybrat z nemalé nabídky bister a stánků. Z Karlštejna se nechte pohodlně odvézt zpátky vlakem. Cyklotrasa A1 z Prahy na Karlštejn podél Berounky se vine na 36 km dlouhé rovině, tudíž ji dokážou ušlapat i menší děti.
- Křivoklátské okruhy: Komunikace s minimálním provozem, různé stupně obtížnosti a kvalitní povrch – to jsou křivoklátské cyklistické trasy. Nejdelší z nich vás zavedou až do okolí hradu Křivoklát, přičemž výchozím bodem je město Hostivice s tzv. „meeting pointem“ pro cyklisty. Na své si zde přijdou rodiny se staršími dětmi, milovníci silniční cyklistiky i ostatní zapálení sportovci.
- Hostivařský lesopark: Společně s Hostivařskou přehradou nabízí skvělé rekreační vyžití pro velkou část obyvatel Prahy. Lesopark je bohatý na dětské herní prvky a lavičky. Jeho územím vede turistická stezka, naučná stezka Povodím Botiče a několik cyklotras.
- Divoká Šárka: Přírodní rezervace Divoká Šárka leží na skalnatých úbočích Šáreckého potoka a stepích nad ním, které přecházejí do rozsáhlého lesa. Kromě asfaltové cyklotrasy zde naleznete i oblíbené přírodní koupaliště a možnost občerstvení se na zahrádce.
Jak se obléct na kolo a co si vzít na cyklodovolenou? Jak zabezpečit jízdní kolo?

Cyklostezky v Praze jsou bezpečné a pohodlné
Cyklostezky v Praze jsou součástí rozsáhlé a velmi husté sítě cyklistických tras, které umožňují pohodlné přemísťování na kole. Jsou oblíbené mezi místními obyvateli i turisty, kterým nabízejí skvělou možnost pro prozkoumávání města a jeho blízkého okolí. Na své si přijdou rekreační i sportovně založení cyklisté oblibující jízdu na silničních kolech po asfaltu, ale i na MTB modelech v náročnějším terénu. Praha je bohatá na kulturní památky a přírodní zajímavosti, a proto mohou cyklisté neustále rozšiřovat své výletnické obzory.
V současné době je v Praze vybudováno přes 200 km cyklostezek a existuje v ní téměř 40 000 km cyklotras. Cyklostezky najdete v centru i jeho okolí a mnohé z nich propojují jednotlivé části Prahy. Výhodou cyklostezek je pohodlné a zejména bezpečné přejíždění mezi městskými čtvrtěmi mimo rušné dopravní tepny. Ačkoli to neplatí u všech cyklostezek, většina z nich je oddělena od silničního provozu. V noci nebo při brzkém zimním stmívání oceníte, že jsou některé jejich části osvětlené, díky čemuž umožňují bezpečnější jízdu.
Tip: Pokud nevlastníte jízdní kolo, můžete využit službu Rekola, kdy se můžete po Praze svézt na sdílených jízdních kolech. A jestliže vlastní kolo máte, nezapomeňte před vyjížďkou zkontrolovat, zdali vám na něm nechybí něco z povinné nebo doporučené výbavy.
Jak vybrat jízdní kolo? Jaká je povinná výbava jízdního kola?

Kam vás zavedou hlavní cyklotrasy Prahy?
Hlavní trasy se značí kombinací písmena A a trojciferného čísla, z čehož první dvě čísla odkazují na nejbližší páteřní trasu. Levý břeh Vltavy je označený jako A1XX ve směru z východu na západ a pro směr sever – jih se používá značení A3XX. Pravý břeh řeky naleznete pod označením A2XX z východu na západ nebo A4XX pro směr ze severu na jih. Jestliže se na konci značení nachází nula, jde o alternativní cestu k páteřním cyklotrasám.
Značení | Název trasy | Délka trasy | Trasa |
A1 | Vltava | 30 km | Začíná na jihu Prahy u Radotína a končí na severu města u přívozu v Sedlci. Mimo centrum vede zejména po cyklostezkách, mezi Smíchovem a Stromovkou (přes centrum) převážně po silnicích. Cyklotrasa: od soutoku Vltavy s Berounkou, podél Berounky. |
A11 | Radotínský potok | 9,4 km | Trasa vede převážně po silnicích, v Radotíně po místní komunikaci a cyklostezce podél Radotínského potoka. V Řeporyjích pojedete částečně po užší silnici s provozem. Cyklotrasa: Zbraslav, Peluněk – Radotín – Zadní Kopanina – Řeporyje. |
A12 | Prokopské údolí | 9,7 km | Trasa vede z Braníku přes Barrandovský most a Hlubočepy do Prokopského a Dalejského údolí, kde je terén vhodný zejména pro horská kola. Dále pokračuje do Řeporyjí a od Vltavy vás čeká pozvolné stoupání. Cyklotrasa: Hlubočepy – Řeporyje – Jinočany, dále směr Loděnice. |
A13 | Radlická | plánovaná trasa | Úsek mezi Smíchovských nádražím a Novými Butovicemi není zatím vyřešený. Cyklotrasa: Výtoň – Smíchov – (Radlice – Jinonice) – Nové Butovice – Stodůlky – Třebonice – Rudná. |
A14 | Motolský potok | plánovaná trasa | Trasa bude podle všeho vést z Palackého náměstí přes Anděl a podél Plzeňské ulice do Řep a Zličína. Cyklotrasa: Anděl – Řepy – nádraží Zličín. |
A15 | Břevnovská | 7 km | Propojuje západní okraj Prahy s jejím centrem. Trasa vede převážně po silnici se slabším provozem a mezi Sobínem a Zličínem a v okolí Vypichu pojedete po cyklostezce. U Bílé hory mírně stoupá a k Vypichu zase klesá. Cyklotrasa: (Staroměstská) – Chotkovy sady – Brusnice – (Pohořelec – Břevnov) – Vypich – Řepy – Zličín – Sobín. |
A16 | Veleslavínská | plánovaná trasa | Trasa má spojit Libeň, Holešovice, Dejvice, Veleslavín, Ruzyni a Hostivici. Cyklotrasa: Libeňský most – Holešovice (Stromovka) – Letná – Dejvice – Veleslavín – Ruzyně – Hostivice. |
A17 | Šárecký potok | 6,1 km | Trasa vede od Vltavy Šáreckým údolím do Nebušic. Cyklotrasa: Podbaba – Jenerálka – Přední Kopanina. |
A18 | Suchdolská | 7 km | Zavede vás ze Sedlce (od trasy A1) do Suchdola a přes Kozí hřbety až do Horoměřic. Cyklotrasa: Sedlec – Suchdol – Horoměřice. |
Značení | Název trasy | Délka trasy | Trasa |
A2 | Vltava | 32,3 km | Jde o pravobřežní trasu podél Vltavy. |
A21 | Modřanská rokle | 12,5 km | Povrch tvoří převážně asfalt (cyklostezky i silnice), u Šeberova k dálnici D1 u Kateřinek narazíte na šotolinu. Cyklotrasa: Háje – Šeberov – Kunratice – Libuš – Modřanská rokle – Modřany. |
A22 | Kunratický potok | 10,4 km | Jde o jednu z nejdelších souvislých cyklotras v Praze a vede zejména po asfaltových cyklostezkách. Cyklotrasa: Braník – Krč – Háje – Petrovice – Uhříněves – Říčany. |
A23 | Botič | 19 km | Trasa vede převážně podél potoka Botiče. Cestou se můžete pokochat krásou Hostivařské přehrady a zříceninou Fantova mlýna. Cyklotrasa: Výtoň – Michle – Hostivař – Průhonice. |
A24 | Vinohradská | 10 km | Zavede vás z východní části města do centra. Cyklotrasa: Královice – Dubeč – Dolní Počernice – (Malešice – Vinohrady) – Můstek – Újezd. |
A25 | Žižkovská | 5 km | Ze Starého Města se dostanete přes Žižkov, Hrdlořezy, Kyje, Hostavice, Dolní Počernice a Běchovice do Újezdu nad Lesy, a dále až na Úvaly. Cyklotrasa: Národní divadlo – Žižkov – Hrdlořezy – Dolní Počernice – (Újezd nad Lesy – Běchovice). |
A26 | Rokytka | 15,9 km | Trasa vede z Libně podél Rokytky přes Vysočany do Hloubětína. Dále se dostanete na Černý Most a do Horních Počernic. Zatímco na většině trasy pojdete po cyklostezkách a cestách, v Hloubětíně a Horních Počernicích vás čeká projížďka několika silnicemi se slabým provozem. Cyklotrasa: Libeň – Vysočany – Hloubětín – Černý Most – Horní Počernice (směr Čelákovice). |
A27 | Bulovka | 10,5 km | Trasa vede přes Bulovku, Střížkov, Prosek, Letňany a Čakovice do Miškovic na severní okraj Prahy. Většinou pojedete po rovince nebo mírně z kopce. Cyklotrasa: Povltavská – Střížkov – Prosek – Letňany – Čakovice – Miškovice. |
A28 | Bohnické údolí | 3,9 km | Trasa vede po silnici s minimálním provozem a v ulici Lehnická po samostatné cyklostezce. Cyklotrasa: Zámky – Bohnice – Ďáblice (sídliště) – Prosek. |
Pražský okruh: Kromě výše uvedených cyklotras můžete absolvovat i pražský okruh na A50, v rámci kterého projedete přes následující místa: Třeboradice – Čakovice – Ctěnice – Vinoř – Radonice – Horní Počernice – Klánovice – Újezd nad Lesy – Koloděje – Stupice – Královice – Nedvězí – Kolovraty – Říčany – Dobřejovice – Vestec – Vrané nad Vltavou – Zbraslav – Lipence – Černošice – Třebotov – Choteč – Zbuzany – Jinočany – Chrášťany – Jeneč – Kněževes – Tuchoměřice – Statenice – Únětice – Roztoky – Klecany – Bořanovice – Hovorčovice – Třeboradice.
Vyrazte na jízdní kolo, koloběžku nebo prkno Co zahrňuje údržba jízdního kola?
Mohlo by vás zajímat

Nejlepší chytré hodinky (smartwatch) pro rok 2023

Sníh a led vás při zimních sportech nezastaví

Výbava na cestování s Lucií Kutrovou

Objevte kouzlo zimní turistiky

Údržba jízdního kola: Čištění a mazání řetězu, vidlice i údržba po zimě

Najděte lásku k snowboardingu

Nordic Walking je v kurzu

Ve stopách sněžnic

Vstříc sjezdovému lyžování

Vyběhněte na běžkách

Jak pečovat o běžky

Jak se vybavit na běžky s Evou Puskarčíkovou

Nepodceňte zloděje! Tipy na zabezpečení jízdního kola proti krádeži

Po svých rovnou za nosem

Povinná výbava jízdního kola: Máte všechno v souladu se zákonem?

Tipy na cyklo výbavu od Holkyzocele Evelíny Opičkové

Vyběhněte se stresem a kily navíc

Nordic Blading se vám dostane pod kůži

Průvodce světem skialpinismu

20+ tipů na nejlepší cyklotrasy v Brně a okolí

35+ tipů na cyklotrasy na Moravě: Baťův kanál, Lednice, Ostrava a další

5 cyklo tipů Pepy Dresslera: Na správné velikosti i typu kola záleží

Běžecká výbava s Milošem Škorpilem

Cyklostezky v jižních Čechách: Třeboň, Šumava, Lipno i Hluboká nad Vltavou

Jak nafouknout kolo? Tabulka huštění pneumatik a značení plášťů prozradí víc

Jak se obléct na kolo a co si vzít na cyklodovolenou?

Jak vybrat správnou velikost jízdního kola podle výšky postavy a stylu jízdy?

Jak vyměnit a nasadit řetěz na kolo? Podstatná je i správná délka

Kam na kole? Tipy na nejlepší cyklostezky a cyklotrasy v ČR

Kam na kolo s dětmi? Vydejte se na klidné cyklostezky pro rodiny!

Letní sporty aneb Probuďte svého vnitřního začátečníka

Máte ve výstroji hokej?

Přeprava jízdních kol: Můžou do autobusu, vlaku, tramvaje a metra?

Sportovní oblečení na kolo, běh a další oblíbené sporty

Správná velikost dětského kola je naprosto klíčová pro bezpečnou jízdu

Vodní sporty, které frčí

Vyběhněte s kočárkem vstříc dobré náladě
