Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Vstupujete na stránky pro osoby starší 18 let.
Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.
Nejlepší tablety pro rok 2023
Nechcete se někdy prostě jen dotknout obrazovky svého počítače a prstem něčím potáhnout? Přiblížit si to jako na mobilním telefonu? Některé aplikace a stránky k tomu skrz naskrz vybízí a právě proto jsou tu tablety stále s námi. Pořád nám mají co nabídnout. Které jsou ty nejlepší?


Nejlepší tablety na trhu
-
- 30 000 Kč – 44 671 Kč
- Tablety v 38 obchodech
-
- 30 578 Kč – 40 881 Kč
- Tablety v 50 obchodech
-
- 17 500 Kč – 25 528 Kč
- Tablety v 31 obchodech
-
- 23 169 Kč – 25 990 Kč
- Tablety ve 2 obchodech
-
- 16 790 Kč – 21 756 Kč
- Tablety v 54 obchodech
-
- 26 490 Kč – 33 919 Kč
- Tablety v 13 obchodech
-
- 12 190 Kč – 18 228 Kč
- Tablety v 33 obchodech
-
- 8 974 Kč – 12 440 Kč
- Tablety v 31 obchodech
-
- 11 990 Kč – 15 990 Kč
- Tablety v 18 obchodech
-
Microsoft Surface Go 3 8V6-00006
-
- 10 590 Kč – 14 499 Kč
- Čtečky elektronických knih Onyx v 33 obchodech
-
Onyx Boox Max Lumi 2
Nejlepší tablet do 10 000 Kč
-
- 8 360 Kč – 12 256 Kč
- Tablety v 60 obchodech
-
- 8 197 Kč – 10 620 Kč
- Tablety v 44 obchodech
-
- 9 801 Kč – 12 688 Kč
- Tablety v 38 obchodech
-
- 8 135 Kč – 10 669 Kč
- Tablety v 15 obchodech
-
- 7 435 Kč – 11 990 Kč
- Tablety ve 2 obchodech
-
- 4 777 Kč – 7 265 Kč
- Tablety v 49 obchodech
Nejlepší dětský tablet
-
- 13 990 Kč – 19 957 Kč
- Tablety v 34 obchodech
-
- 4 777 Kč – 7 265 Kč
- Tablety v 49 obchodech
-
- 4 487 Kč – 4 499 Kč
- Tablety ve 2 obchodech
-
- 3 149 Kč – 4 790 Kč
- Tablety v 32 obchodech
-
- 1 499 Kč – 2 099 Kč
- Tablety v 17 obchodech


5 důvodů k pořízení tabletu
Deset let zpátky byly tablety na každém rohu a kdejaký výrobce elektroniky jich měl v nabídce alespoň pár. Každý si chtěl ukousnout ždibec tabletového koláče. Nyní se ale situace víceméně stabilizovala a trh není tolik přesycený. Drží se jen stálice - hlavně Apple a Samsung. Proč ale k tomuto pádu došlo a má vůbec smysl si tablet ještě pořizovat, když už není zdaleka tak „cool“ jako kdysi? My si myslíme, že ano a níže jsme si pro vás připravili hned pět přesvědčivých argumentů (a jeden bonusový)!

1. Zábava? Práce? Tablet si poradí s čímkoliv
Tablet se v mnohém podobá notebooku. Je univerzální - dobrý na cokoliv. Kromě nekonečného prokrastinování na internetu a sledování filmů a seriálů poslouží také seriózní práci. Ať už k té kancelářské, nebo k práci na školních projektech. Připojte k tabletu klávesnici a pusťte se do psaní své tolik odkládané seminárky. Nebo se chopte stylusu a napište ji vlastní rukou. Pokud to tedy po vás někdo přečte.
Dražší tablety se svým výkonem snadno vyrovnají tradičním laptopům a zastíní i ty nejpůsobivější chytré mobilní telefony. S klidným srdcem se s nimi budete moct postavit sebesložitějším databázím a tabulkám a zvládnou i editování videí a fotek ve vysokém rozlišení a spousty dalších náročných operací.
A až ze sebe setřesete všechny své pracovní a školní povinnosti, může se váš tablet v řádu sekund proměnit v herní bestii, na které si zahrajete i ty nejnovější fantasticky vypadající videohry.
A co se místo konzumování obsahu jiných pustit do tvorby něčeho vlastního? Tablet je pro to ideální. Zahoďte výmluvy a naskečujte si třeba vlastní komiks. Napište povídku. Nebo si pro svou videohru vymodelujte detailní 3D prostředí a postavy. Vaší kreativitě konečně nestojí nic v cestě. Jedině snad lenost.
A kromě lenosti není nic, s čím by si tablet neuměl poradit. Na každý váš problém má připravenou odpověď v podobě vymakané aplikace.

2. Tablet je lehký a skladný
Tablety na trhu okupují prostor někde napůl cesty mezi mobilními telefony a notebooky. Hlavním důvodem, proč už tablety nejsou tak populární jako dřive, je fakt, že mobilní telefony je tak trochu „dorostly“. Velikostně i výkonem. Je proto na pováženou, jestli mají tablety s displejem menším než 7 palců stále smysl. Pravděpodobně ne. Za nás je jejich síla od 8 palců nahoru - tam teprve září, s velkou obrazovkou, velkou pracovní plochou.
Notebooky sice také disponují velkým displejem, ale s ním jdou ruku v ruce i jejich vyšší hmotnost a horší skladnost. V batohu je každý kilogram a každý centimetr znát (a co teprve v kabelce) a tablety jsou zkrátka lehčí a užší. Jen si je zkuste někdy potěžkat v obchodě a dáte nám za pravdu.

3. Celý den bez zásuvky
Na skladnost pak lehko navážeme výdrží. Když vyrážíme s notebookem do práce, nebo do školy, míváme vždy přibalený adaptér. Ani takový držák, jako je MacBook Air, není schopen vydržet celý den na jedno nabití. Natož pak laptopy s výdrží průměrnou. Tablety oproti tomu ano, a to i ty levnější. Nabíjecí adaptér není nejlehčí a necháme-li ho doma, ušetříme si v báglu další kopec místa - třeba na pořádný domácí oběd. Nemůžeme přece pořád žít jen ze sušenek.

4. Dotyk nade vše
Zvykli jste si při používání svého mobilního telefonu na dotyk natolik, že myš nemůžete ani cítit? Pak už nejspíš máte nějaký tablet doma a jestli ne, koukejte to rychle napravit. Proč se stresovat s čímkoliv jiným. Na tabletu je navigace o tolik snazší. Těžko si představit cokoliv přirozenějšího, než je ovládání prstem. A jakmile se naučíte pokročilá gesta, která vám ten který operační systém na tabletech nabízí, to bude teprve jízda!
Možná si říkáte, že dotykový displej je dozajista fajn, ale pro svou práci bezpodmínečně potřebujete klávesnici. První se ale nevylučuje s druhým. Není nic lehčího, než si ke svému tabletu klávesnici přikoupit. Jsou lehké a mohou sekundovat jako kryty. A váháte-li ještě s koupí tabletu, můžete se mrknout po přístrojích 2v1, což jsou hybridy mezi notebooky a tablety. Mají dotykové displeje a zároveň také překlopitelnou, nebo oddělitelnou klávesnici, tedy to nejlepší z obou světů.
5. Nízká cena
Zatímco nejlevnější notebooky začínají kolem 12 000 Kč, nejlevnější tablety stojí často méně než 5 000 Kč. A i ty nejnabouchanější tablety se pak s přehledem vejdou do 30 000 Kč. Jsou tedy objektivně levnější než notebooky a stranou vám zbyde více než dost peněz na dokoupení potřebného příslušenství, třeba stylusu.
(6.) Děti milují tablety
Máme pro vás jeden bonusový argument navíc. Tablety jsou perfektní pro děti. Ne pořád a za každé situace, ale v určitých momentech ano. Zabaví je třeba během dlouhých cest - mohou na nich sledovat pohádky, poslouchat hudbu a hrát hry a narozdíl od mobilních telefonů nebudou tak válčit s ovládáním. Tablety mají větší ikonky a obecně jednodušší rozhraní.
A tablet může postupně „růst“ s dítětem. Dítě si jej může brát do školy a používat ke psaní poznámek a k práci na domácích úkolech. Nebo na něm může donekonečna předvádět své výtvarné dovednosti, aniž by mu kdy došel papír a bez barev rozlitých všude po bytě. Výhra pro vás i pro vašeho malého Picassa.
Ale nemusíte se bát, že by vaše dítě na zařízení strávilo celý den. Prostřednictvím rodičovské kontroly („parental controls“) lze nastavit nejen maximální dobu, po kterou lze tablet používat, ale můžete dítěti také omezit přístup ke konkrétním aplikacím (například k internetovému prohlížeči a k App Store). Stejnou roli jako tato kontrola plní tablety vyrobené přímo pro děti, ale ty vám nemůžeme příliš doporučit. Běží na zastaralých systémech otevřených bezpečnostním hrozbám, mají omezený výkon a omezené možnosti nastavení a jejich zabudované dětské limity nelze s postupem času uvolňovat.
Jak vybrat mobilní telefon? Jak vybrat notebook? Herní notebooky


Na co se zaměřit při výběru?
Přestože se nabídka tabletů v poslední době relativně zúžila, vybrat si ten svůj stále nemusí být úplně snadné. Proto tu pro vás máme pár tipů, které by vám mohly pomoct.
iPad, nebo Android?
Apple iPad vládne a káže všem. Nebo ne? Záleží na tom, jestli už jste součástí jablíčkového ekosystému. Záleží, v čem žijete. Používáte-li iPhone, není moc o čem přemýšlet. Zvykat si vedle něj na tablet s Androidem by pro vás bylo zbytečné trápení. A není to jen o zvyku. Každý systém používá jiné aplikace a neumožní vám přenášet si údaje z jednoho zařízení na druhé. Prostě otrava.
Máte-li telefon s Androidem, pak bychom být vámi přemýšleli stejně. Je jednodušší držet se toho, co už znáte. Ale co když máte Androidí telefon, ale i tak nemůžete z iPadu spustit zrak? Nebo co když vás zaujal tablet s Windows? Co pak?

iPadOS
iPadOS je o jednoduchosti, uživatelské přívětivosti a plynulosti. Apple se výrazně soustředil na funkčnost svého operačního systému na velkém displeji a vše se nachází přesně tam, kde byste to očekávali a zvládnou jej ovládat i malé děti. iPadOS není jen přejmenovaný iOS. Je to iOS chytře přizpůsobený velké pracovní ploše.
Apple App Store překypuje až po okraje užitečnými a kvalitními aplikacemi a hrami všeho druhu a nedokážeme si představit, že by vám něco mohlo chybět.
Máme snad jen jednu jedinou výtku. iPad vám neumožní přeskakovat mezi více účty, můžete mít jen jeden. A pokud je vás doma na jeden tablet více, nevyhnete se problémům.

Android
S Androidem to je o něco složitejší. Jeho čistá verze není na tabletech zdaleka tak přívětivá a plynulá jako iPadOS. A ačkoliv se Google každým rokem lepší, Android je stále primárně operačním systémem pro mobilní telefony. Naštěstí (a někdy též naneštěstí) si výrobci tabletů Android přizpůsobují a transformují jej často až k nepoznání. Někteří lépe (Samsung a One UI), někteří hůře.
Silnou stránkou Androidu je multitasking a snadné přepínání mezi aplikacemi. Chcete-li ale na tabletu hlavně hrát hry a sledovat seriály, pak vám bude více vyhovovat přímočařejší iPadOS.
Apple App Store je bezevšeho ohromný, ale Google Play Store je ještě o 50 % větší. Vyšší kvantita se ale nerovná vyšší kvalitě a při pátrání po aplikacích tak budete muset číst o něco více recenzí a být celkově opatrnější ohledně toho, co stahujete.
Chrome OS
Google má kromě Androidu v nabídce ještě jeden operační systém - Chrome OS. Narazíte na něj hlavně v noteboocích (neboli chromeboocích), ale někdy se objevuje také v tabletech. Chrome OS je výrazně osekaný operační systém soustředící se hlavně na procházení webových stránek. Podporuje sice Androidové aplikace z Google Play Store, ale některé nemusí běžet zrovna plynule. Zařízení s Chrome OS jsou totiž stejně osekaná jako samotný operační systém a rozhodně se nepyšní nejvýkonnějšími procesory a nejjasnějšími displeji. Naopak, jejich hlavní devízou je nízká cena.
Windows
Na tabletech fungují také tradiční Windows. A ač se Microsoft při vytváření jejich nejnovější verze, Windows 11, skutečně koncentroval na dotyková zařízení a na použitelnost svého operačního systému na tabletech, stále mají ve srovnání s iPadOS a s Androidem co vylepšovat. Narozdíl od svých konkurentů jsou však Windows plnohodnotným počítačovým operačním systémem se vším všudy. Rozjedete na nich fakticky kterýkoliv program, otevřete jakýkoliv soubor a pro profesionály opravdu není lepší volby.
Amazon Fire OS
Poslední operační systém, který stojí za zmínku, je Amazon Fire OS. Tablety od Amazonu u nás sice nejsou tak známé, ale ve zbytku světa s přehledem ovládají nižší cenové kategorie. Fire OS není ničím jiným než silně upravenou verzí Androidu. A spíše než o verzi upravenou, jde o verzi limitovanou. Fire OS nemá přístup k aplikacím na Google Play Store - aplikace můžete stahovat jedině přes Amazon App Store, jehož nabídka je znatelně slabší. Chybí tam i takové klasiky jako YouTube a Gmail.


Displej tabletu
Po operačním systému je druhým nejdůležitějším parametrem tabletu jeho displej. A tady už hodně záleží na vás a na tom, proč si tablet pořizujete. Jak velkou obrazovku potřebujete? Budete mít svůj tablet jenom na zábavu, nebo to bude zároveň váš každodenní pracant? S velikostí obrazovky úzce souvisí i její poměr stran a rozlišení.
Výše jsme již zmínili fakt, že tablety s obrazovkou pod 7 palců nedávají smysl - jsou příliš podobné mobilním telefonům. Začněte proto minimálně u 8 palců. Takto malý tablet oceníte při častém cestování a také ke čtení. Chcete-li tablet na doma, povýšili bychom na 10 palců - ideální na sledování videí, brouzdání po internetu a hraní her. Kreativci a profesionálové by se měli zaměřit na tablety s velikostí displeje kolem 12 palců a výše. Větší plocha znamená vyšší efektivitu a produktivitu!
S velikostí displeje by mělo postupně růst i jeho rozlišení. V dnešní době bychom už nešli níže než Full HD (1920 × 1080) a vám radíme to samé.
Poměr stran je záležitostí subjektivní a závisí, na co jste zvyklí. Pro filmy a hry je ideální širší formát (16:10) - tablet totiž budete zpravidla držet v horizontální poloze. Při práci využijete zase spíše formát čtvercový (4:3). Ani jedno ale není pravidlem a jen vy víte, co vám bude vyhovovat nejlépe.


Tablet s Wi-Fi, nebo tablet se SIM kartou?
Popřemýšlejte o tom, jak moc jste při používání tabletu závislí na internetu. Protože my si myslíme, že tablet je bez internetu poloviční, jestli vůbec. Jen si to představte. Žádné sociální sítě, žádné novinky ze světa, žádná YouTube videa, nic. Offlinová poušť. Plánujete-li jej proto používat mimo domov, pak dost možná nebudete moct jinak, než si pořídit tablet se slotem pro SIM kartu - tablet s konektivitou 4G/5G.
Kapacita paměti
Kolik místa je dost? Kdo ví. Je možné, že si v klidu vystačíte s pevným diskem o kapacitě 32 GB. A je stejně tak možné, že vám nebude stačit ani 128 GB. Nejjednodušší je se podívat na velikost všech aplikací, které si plánujete postahovat a na velikost všech dalších souborů, které chcete v tabletu mít. Hry, fotky, hudba, knížky, filmy - prostě vše. My bychom se nespokojili s ničím nižším než 64 GB, ale možná jsme jenom nadprůměrně nároční a vy tolik místa potřebovat nebudete. Hlavně ale myslete na to, že spousta tabletů vám neumožní si místo navýšit dokoupením SD karet a vy budete muset žít s tím, co máte.
Výdrž tabletu
Jako jednu z velkých výhod tabletů jsme uvedli jejich dlouhou výdrž. Ne všechny tablety jsou si ale rovné. Nejen ve výkonu, ale také ve výdrži. Některé vydrží dny, jiné stěží pár hodin. Problémem je, že různé aplikace mají na baterii různý vliv. Hry mohou váš tablet vysát do dvou hodin, zatímco knížku si budete moct číst celý den a celou noc. Standardem mezi moderními tablety je výdrž kolem 10 hodin průměrného používání a té bychom se drželi jako základu.


Příslušenství, bez kterého to nepůjde
Tablety mají nekonečný potenciál. Nikdy ho ale nedosáhnou bez nějakého toho elementárního příslušenství.
Je jedno, jestli si tablet pořizujete pro sebe, nebo pro své děti. Jednou vám vyklouzne z rukou. Je to stejně nevyhnutelné, jako že zítra vyjde sluníčko. Na každého jednou dojde. A než se pořád strachovat a dumat, jestli to bude dnes, proč si raději nepořídit kvalitní bytelné pouzdro? Šance tabletu na přežití půjdou okamžitě nahoru a pouzdro může také plnit roli klávesnice a stojanu. A jak klávesnice, tak stojan se vám budou hodit. Zvlášť, chcete-li na tabletu pravidelně pracovat. Psát dokumenty na dotykovém displeji sice lze, ale je to spíše nouzovka a bude vás to dost zdržovat. A bez stojanu vás bude bolet buď vaše zápěstí, nebo za krkem. Dost možná obojí najednou.
Stylus je pro každého správného malíře a kreslíře samozřejmostí, ale oceníte ho, i pokud vám výtvarné umění moc neříká. Psát si poznámky rukou má něco do sebe. Je to takové osobité, živé. A chybí-li vám ten jedinečný matný pocit papíru, můžete si tablet dovybavit matnou fólií. Nejenže se vám s ní bude lépe psát, ale budete mít také pokoj od všech těch odporných šmouh a otisků prstů a tablet bude konečně zase vypadat jako nový.
A chcete-li jít s pocitem papíru tzv. „all-in“, budou vás dost možná zajímat tablety s e-ink displeji. Stejnými displeji, které používají čtečky elektronických knih. Ty se totiž opravdu chovají a vypadají jako papír.
Mohlo by vás zajímat

Nejlepší a nejprodávanější televize (2023)

Nejočekávanější hry roku 2024

Představení iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max): Vylepšení, která stojí za to

Nejlepší fotomobily současnosti (2023)

Jak moc „strašidelně rychlé“ jsou nové M3 čipy od Apple?

Představení Meta Quest 3: VR headset do každé domácnosti

Nejlepší akční outdoorové kamery pro rok 2023

Nejlepší chytré hodinky (smartwatch) pro rok 2023

Nejlepší mobily současnosti (Samsung, iPhone, Xiaomi a další)

Nejlepší a nejvýkonnější notebooky na trhu (2023)

Nejlepší robotické vysavače pro rok 2023 (na koberce, s mopem i bez)

Nejlepší strategie všech dob (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nové Apple Watch Series 9: Nejzelenější Apple produkt v historii

Nový Google Pixel 8 (Pro): Telefon pro nastupující éru AI

Recenze Samsung Galaxy A54: Nic víc nepotřebujete

Seznámení se s Apple Watch Ultra 2: Ještě o něco extrémnější extrém

Užijte si Vánoce s RTX

Apple Vision Pro: Konečně průlom na poli virtuální reality?

Nejlepší herní notebooky na světě: Výkonu na rozdávání (2023)

Nejlepší hry na mobil: Android i iPhone (2023)

Nejlepší hry roku 2022 (PC, PS5, Xbox, Switch)

Nejlepší PlayStation 4 (PS4) hry všech dob

Představení headsetu Sony PlayStation VR2

Recenze Honor Magic5 Lite: Telefon s nekonečnou výdrží

Nejlepší brýle pro virtuální realitu (2023)

Nejlepší elektrokoloběžky do města i do přírody (2023)

Nejlepší gaučové hry pro dva

Nejlepší RPG hry současnosti (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Nejlepší studentské notebooky do školy v roce 2023 (pro děti, středoškoláky, VŠ)

Notebook s dedikovanou grafickou kartou: vyplatí se studentovi připlatit si?

Recenze Samsung Galaxy A34: Lepší než si myslíte

Velké porovnání všech Apple Watch: Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Nejlepší a nejvýkonnější herní mobily (2023)

Nejlepší battle royale - Fortnite, PUBG a kdo dál?

Nejlepší fotoaparáty na natáčení videí a na focení (2023)

Nejlepší hororové hry

Nejlepší lednice pro rok 2023 (americké, vestavné, kombinované a jiné)

Nejlepší levné notebooky pro rok 2023 (na doma, na filmy)

Nejlepší mobily do 3 000, do 5 000 a do 10 000 Kč

Recenze Hogwarts Legacy: RPG ze světa Harryho Pottera

Recenze Samsung Galaxy S23: Nejvýkonnější Android telefon na trhu

Vyplatí se Nintendo Switch v roce 2023?

Žebříček nejlepších tyčových vysavačů 2023

10 nejlepších užitečných aplikací pro Android (2023)

Jak se stát youtuberem a vydělat peníze svým koníčkem?

Jak sestavit (herní) PC?

Luxus, ale chytře: Tipy na elegantní chytré hodinky pro dámy i pány

Nejlepší drony aneb letem světem pilotem (2023)

Nejlepší sluchátka pro rok 2023

OLED vs. LCD LED (QLED, NanoCell, Mini LED): Která TV je lepší?

Stray (Recenze)

5 nejlepších odolných telefonů do nepohody (2024)

Jak funguje bezdrátové nabíjení telefonu?

Nejlepší a nejpoužívanější aplikace pro iPhone (iOS) (2023)

Nejlepší čtečka e-knih pro rok 2023

Nejlepší hry pro virtuální realitu

Nejlepší kancelářské a herní monitory (2023)

Nejlepší projektory a domácí kina (2023)

Největší herní světy

Xiaomi oficiálně představuje řadu Xiaomi 13T

Co je to chytrá domácnost? Zařiďte si (ne)bezpečně chytrou kuchyni, koupelnu i zahradu

Nejlepší fotoaparát pro začátečníka (2023)

Nejlepší grafický tablet na kreslení (2023)

Nejlepší objektivy do každé situace (2023)

PlayStation 5 vs. Xbox Series X/S

Starfield (Preview)

Ubisoft chystá hned čtyři nové Assassin’s Creed hry

Voděodolnost a vodotěsnost (stupně krytí IP)

Chytré hodinky Apple Watch 8 (Recenze)

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 (Recenze)

Jak nahrát hovor na Androidu a v iPhonu?

Jak nalepit ochranné sklo na mobil a jak ho sundat?

Jak platit mobilním telefonem (s NFC i bez něj)?

Jak propojit mobilní telefon a tablet s televizí aneb zrcadlení obrazovky na TV

Jak udělat screenshot (snímek obrazovky) na PC aneb síla print screenu

Jak vyčistit počítač a notebook od prachu a jiných nečistot?

Jak vyčistit úložiště v mobilním telefonu (Android i iPhone)?

Jak vysušit utopený mobilní telefon? Rýže a další bezpečné metody

Nejlepší hry na PC

Nejlepší klávesnice pro rok 2023

Nejlepší počítačová myš pro rok 2023

Nejlepší reproduktory k počítači a k televizi

Nejvýkonnější Mac historie, VR brýle a další novinky od Apple

Práce z domova: Jak se vybavit na home office?

Vyhraj si s výbavou

18 nejlepších aplikací pro chytré hodinky (smartwatch)

Co je to DVB-T2?

Google Pixel Watch a další oznámení z I/O 2022

Jak na nahrávání obrazovky (Android i iPhone)?

Jak spárovat ovladač s televizí a ovládání TV mobilem

Jak udělat screenshot na mobilu (Android i iPhone)?

Jak vyčistit a zrychlit pomalý notebook?

Jak vyčistit konektor, displej nebo reproduktor mobilního telefonu?

Jaké novinky přináší stylová „ohýbačka“ Samsung Galaxy Z Flip5?

Největší Apple novinky z WWDC 2022

Novinky od Samsungu (Z Flip4, Z Fold4 a Watch5)

Staň se influencerem

Vybíráme bezdrátová sluchátka JBL

Vytvořte nedobytnou pevnost

Xiaomi 13 a 13 Pro (Preview)

Čekání je u konce, PlayStation 5 konečně skladem!

Doporučená pozorovací vzdálenost televize dle úhlopříčky aneb jak daleko sedět dle velikosti TV?

Elden Ring (Recenze)

FIFA 23 aneb poslední FIFA od EA

Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro Preview

Google Pixel Watch Preview

iPhone 14, Apple Watch 8 a další novinky z Cupertina

Jak propojit notebook a PC s televizí? (HDMI i bezdrátově)

Jak se dostat do BIOSu (a do UEFI), co tam a jak ho aktualizovat?

Jak snadno spárovat chytré hodinky s mobilním telefonem?

Jak velkou televizi? (úhlopříčka, rozměry a velikost)

Jak vyčistit obrazovku televize? (LED, LCD, OLED)

Nejlepší fitness náramek pro rok 2023

Notebook nejde zapnout? Poradíme, co dělat s černou obrazovkou!

Nová sestava počítačů Microsoft Surface

Nové iPady pro rok 2022

Novinky ze Samsung Galaxy Unpacked 2023 (Z Fold5, Z Flip5, Watch6, Tab S9)

Péče o baterii v notebooku: Kapacita, kondice, kalibrace a výměna za novou

Projektor Samsung The Freestyle (Recenze)

Představení prémiového ohebného telefonu Samsung Galaxy Z Fold5

Připojení jednoho, dvou a více monitorů k notebooku

Tipy na vánoční dárky od WRTECH

Apple AirPods Pro Black Friday

Apple iPad Air 2022 (preview)

Apple iPhone 12 Black Friday

Apple iPhone 13 (Preview)

Apple iPhone 13 Black Friday

Apple iPhone 14 (Plus) Preview

Apple iPhone 14 Pro (Max) Preview

Apple iPhone SE 2022 (Preview)

Apple Mac Studio (preview)

Apple MacBook Air Black Friday

Apple Watch Black Friday

Apple Watch Ultra Preview

CES 2023: Největší technologické novinky

Co je HDR (High Dynamic Range)?

DeLonghi ECAM 22.110 Black Friday

Diablo 4: Jak vypadá nejočekávanější akční RPG posledních 10 let?

Google Pixel Fold, Pixel 7a a Pixel Tablet: Co říkáme na nové kousky od Googlu?

GROHE QuickFix

Jak dlouho vydrží maso v lednici? Kapr, kuřecí i šunka

Lednička přestala chladit? Nebo hřeje z boku, je ní voda či namrzá?

Microsoft Xbox Series Black Friday

Monitor Apple Studio Display (Preview)

Nejočekávanější hry roku 2022

Nejočekávanější hry roku 2023

Novinka od O2 - bezdrátová sluchátka O2 pods+

Novinky od Samsungu 2022

První Apple Event v roce 2022 (preview)

Samsung Galaxy A52s Black Friday

Samsung Galaxy S22 | S22+ | S22 Ultra (preview + srovnání)

Samsung Galaxy Watch Black Friday

Snímková frekvence (FPS)

Sony PlayStation 5 Black Friday

Stabilizace obrazu (IS, OIS, IBIS)

Světelnost objektivu

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 (preview + srovnání)

Xiaomi 13: Přichází nová vlajková loď Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black Friday
